Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    můžu darovat Torchlight, jestli ještě někdo nemá...
  • Tak free mam Spellforce Platinum , Two Worlds 2: Epic Edition a Lucius doufam ze jeste neco kapne :)
    • mdkGT
      hamty hamty at mam vic nez tamty!
    • Soul Reaver!
  • Thorar
    Inquisitor zmizel pěkně rychle *1*
  • To je opravdu na palici, na hru kterou fakt čekám - Syberiu a ono to při placení hodí chybu..
    • Je este nieco horsie - predstav si ze si si kupil Spellforce, a po pol hodine sa tam objavil free *1*
      • Tak myslím, že stejně bys to asi nestihl, takže můžeš být rád :)
    • Spousta her byla dávnou ve slevách při týdenních slevách, jen teď je kolem toho velký humbuk.
      • navíc jsou Vánoce na krku, tam zas bude většina ve slevě, žádný strachy
  • 2x jsem přišel o hru free, díky přehlcenosti platební brány. :D
    • Jack1947
      Free = utopie.
      • Janun
        Me by jen zajimalo kolik lidi tu free hru doopravdy chce. Protoze aby ji ziskal musi klinout driv nez stihne precist jeji nazev :-)
        • Janun
          Za co ten minus... Je to tak. Nez by si clovek prečet nazev a rozmyslel si jestli ji chce či ne, tak je davno pryč.
        • Je to jak u nás, co je zadarmo to bereme, i když je nám to k ničemu. :D
      • Záleží jestli máš dobrý ping. Já ho asi mám, protože to tak tak stíhám. :)
        • Tjn, jsem na koleji u zdroje a 2 jsem stihnul.
  • MrSanta
    Baldur dvojka. To bude rychlý :D
    • StanleyCZ
      Jo, zmizel fakt rychle. Skoro jsem ho ani nestihl vzít (musel jsem si kliknout čtyřikrát, bo třikrát mi to vyhodilo chybovou hlášku, že jsou přetížené servery). :D
    • Rayman bol rekord...asi 10 sekund.

      Teraz je tam uz fakt vela ludi, vsetko to mizne neskutocnou rychlostou
      • MrSanta
        Pěkný. Já naštěstí už mám tak nějak z GOGu koupeno. Jediné, co by se mi vyplatilo je Kronos a možná Dvinity II. Na hry co stojí pod 10 dolarů slevu nepotřebuju. Je sranda to sledovat.
  • Kr.Pa
    To je super *1* prvnich 15s lidi vypisuji udaje karty a pak je to do 5s pryc *2*
    • MrSanta
      Spíš kouknou na stránku hry, aby zjistili co je to vůbec zač a pak už jenom zuřivě klikaj na BUY *15*
    • mdkGT
      To podle me nepocita zaplacene, ale pocita to jen ty co si to hodi do "kosiku".
  • Celou dobu cekam na Raymana.....prisel mail od Humble Bundle ze pridali hry, tak si je davam na steam.....a mezitim sem Raymana minul.......kua.....
  • Konečně ale někdo měl koule na to toto udělat. Jsem zvědav, kdy si pronajmou pár serverů Valve a zkusí to rovněž.
    • mdkGT
      Ale na steamu by to muselo byt v mnohonasobne vetsich mnozstvych, jinak by to byla takova par minutova akce povetsinou s napisem error 502 a jinych cisel.
      • samozřejmě, proto ty servery a množství:). To je jasné. Ale asi se shodneme že je to zábavná forma výprodeje.
        • mdkGT
          Treba ja i lide ktere znam, maji problem se na servery steamu dostat i na zacatku vanocnich akci (a jinych velkych akci), kdy treba prvni hodinu, se nenacte ani domovska stranka. Nedovedu si predstavit co by podobna akce na steamu zpusobila.
          • Stává se mi to občas též, však je to pochopitelné. Ovšem DDOSům se zamezit dá, jde jen o to mít na to infrastrukturu. A vzhledem k tomu že v poslední době Steam prodává hry celkem draho tak očekávám že by si nějaký ten server navíc na podobnou akci dovolit mohli:)
            • No tak DIII to byl hype jako blázen, tam to museli pouštět v hodně milionech hráčů.
            • nezapomeň, že v Blizzardu jsou taky ve vatě a stejně jim to při spuštění diabláče všechno kleklo :D
          • zajímalo by mě, kolik má třeba GOG aktivních uživatelů (tzn. těch, co občas kupujou)

            milion? dva?
  • Horst_Fuchs
    Šílenost,
    ty hry mizej neuvěřitelnou rychlostí, do 40 sekund je zlevněná hra v čudu, na free ani nemá smysl klikat, hned to hází nějakej error s přetížením stránek. :D
    • ucho
      daruju Torchlight, jestli ještě někdo nemá...
    • mdkGT
      Je krasne videt jak u nejaky ne moc znamy hry, lidi klikaj i na tu hru aby o ni ziskali nejaky info predtim nez ji zkusi urvat a nejde se dostat ani na tu stranku o hre.
      • Ja mam hned vedla otvoreny Metacritic takze hned jak to tam skoci, rychlo si pozriem hodnotenie *3*
        • Horst_Fuchs
          Tak to jsi rychlík. Já ani nestíhám včas vypsat všechny údaje z karty, hned je to pryč. :D
          • GlaDOS
            To nevadí. Hlavně, že to stihneš hodit do toho formuláře.
          • ak sa dostanes, na creditne udaje tak mas tu hru rezervovanu
          • Jack1947
            Jak ktera hra, nejaky mizeji rychleji a nektery jsou tam celou vecnost. *3*
            • "...celou věčnost." Díky za pobavení... *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší