Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer všem a všichni Jsem obchodní žena a já nabízejí půjčky lidem v nouzi a jsou schopny splácet úvěr ve lhůtě uzavřena mezi jednotlivými lidmi, kteří mě kontaktovat. Od 5000 do euro 6,000,000 euro pro každou jednotlivou žádost a pro podnikání příliš. Kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu a poslat mi svou adresu, takže můžu odpovědět na vaši zprávu: ( regnovalentina@gmail.com )
  • Dobrý den vám všem Jsem žena, která nabízí hotovostní půjčky těm, naléhavě potřebují i ​​společnosti, které potřebují financování. Kontaktujte mě pro všechny vaše žádosti o úvěr od 5000 eur na 6,000,000 eur. Pro více informací, kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu: ( regnovalentina@gmail.com )
  • Ahoj všem;
    Je zakázáno bankovnictví, nejste schopni získat finančně. Které vám pomohou realizovat své sny a projekty, dal jsem tě s úvěr příležitosti peněz v krátkodobém i dlouhodobém horizontu 3% úrok. € 6000 až € 7,000,000 komukoli schopni splácet. Pro více informací, prosím, kontaktujte mě e-mailem: ( regnovalentina@gmail.com )
  • Jsem podnikatelka a Nabízím půjčky peněz pro lidi v nouzi. Nabízím půjčky ve výši 5000 eur na 5.000.000 eur pro všechny osoby a společnosti, které potřebují úvěr. Kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu pro všechny své peníze potřebám. Tady je vaše pošta. ( regnovalentina@gmail.com )
  • Peníze nabídka úvěr těm naléhavě potřebuje. Od 5000 do eura 6,000,000 euro. Pro více informací, kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu: ( regnovalentina@gmail.com )
  • Musím mít k instalaci Crusader Kings II Steam? Předem díky.
    • ales.smutny
      Jde to i přes jiné kanály digitální distribuce, třeba Gamersgate. Ale pokud to chceš mít bez jedné z těchto platforem, tak to se obávám, že nepomohu.
    • Ano, i když si koupíš krabici musíš to aktivovat přes steam.
      • A myslíš, že je šance, že by po ukončení vývojového cyklu vydali i verzi bez?

        Europa Universalis IV to tak má taky?

        Ještě jednou díky.
        • Tezko pretezko, EUIV je na tom taky tak. Myslim, ze _oficialne_ nezaznelo, ze by vyloucili ne-steam verzi, ale zbytecne bych se Steamu nebal ani ho neodmital, neni to zadna spatnost.
          • ale pokial viem tak ck II aj EUIV idu single pustit aj bez steamu. len je treba steam na stiahnutie ale potom sa daju pustit aj bez neho. len samozrejme nejde multiplayer a achievmenty
          • Kdo mi garantuje, že si tu hru zahraju i za 20 nebo 30 let?
            • To budou mít děti tvých dětí docela smůlu a CK2 si asi nezahrajou. :(
            • vlastik.plaminek
              gamecopyworld, pokud tou dobou bude ještě fungovat
  • Tejtu hru jsem doslova obdivoval, rád jsem jí hrál, když v tom mi začala špatně fungovat čeština a hra padá po 10minutách hraní (cca).
    Nevíte někdo co s tím? Rád jsem si užíval všechny přeložené texty
    • Aktualní čeština je na jajjun ...
  • shmeck
    Vzduch bude zadarmo?
  • Pokud tam nepůjde Židy perzekuovat, je můj zájem jen poloviční.
  • InfidelBro
    Už se těším, jak se za Židy budu sr*t do všech zemí, pomalu tahat za nitky, a pak si hrát na chudáčka a dělat jako že nic.
    • Hehe mluvíš mi z duše :D Už se těším až si to rozjedu za vyvolený národ a mí sionisté poštvou proti sobě ty zmýlené a bezvýznamné pohany z řad muslimů a křestanů :D jo a pohanů ,ale koho Judsku vlastně zajímají *10*
    • ale jistě pane "schutzstaffel insignia".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit