Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi přijde blbé umyslně zvyšít cenu armád aby to sedělo pozměněným mechanikám.Paradox je dost zvlástní většinou je to dobře, ale tady bych si asi počkal na mod co to trochu zreguluje.
    • Jak říkají, udržovat si armádu je ve hře děsně levný, zvládnu ve hře zmasakrovat čtyři generace odvedenců v předlouhé válce a dokud nezačnu najímat jako krmivo pro Itálii s Východofranksou říší žoldáky, mám příjem pořád v tvrdě zelených číslech a celá země (až na nasraný vazaly, to vyřeším úplatkama), prosperuje. Aneb ovládat s Velkou Moravou, později s Českým královstvím, většinu východní Evropy, od Severního moře až po Jadran, se vyplatí. Už jen přemýšlet, zda-li založit Vendetskou říši.
    • Zvýšení ceny armád je krok k realitě. Vojsko bylo vždy neskutečně drahé a půjčování peněz bylo na denním pořádku, na oplátku poskytoval panovník nejrůznější privilegia a výhody.
    • Pokud to není hardcoded (jakože parametrické záležitosti většinou nejsou), co ti brání to namodovat?
      • restore
        Ak skusi modit takuto vec, rozhodi to balance na dalsich hernych mechanikach a nakoniec bude musiet namodit polku hry - a to uz nieje pre kazdeho
        • Může a nemusí. Ale to je jedno. Podstatné je, že si každý může takový zásah zkusit, a otestovat jeho důsledky.
          • Modoval si někdy něco? Ona to není žádná pr*el. V tomhle jsou hry opravdu dresné. Člověk změní nějakou věc a ono to ovlivní jinou třeba ze začátku nepatrně, později masivně. Znám to z modování několika titulů, kdy jsem se nestačil divit, jak některé drobné změny mohou mít zásadní dopad na hraní. *3*
            • Netuším, proč mě máš za idiota. Ano, vím, že tak rozsáhlé systémy, jako grand strategie od Paradoxu jistě jsou, se mohou chovat chaoticky a mohou být citlivé (až do úplné nestability) na některé parametrické změny. Stejně tak ale platí, že některé změny budou mít téměr nulový dopad. Je prakticky nemožné, aby tak složitý "výpočetní model" byl perfektně podmíněný.
  • Pokud tam nepůjde Židy perzekuovat, je můj zájem jen poloviční.
  • InfidelBro
    Už se těším, jak se za Židy budu sr*t do všech zemí, pomalu tahat za nitky, a pak si hrát na chudáčka a dělat jako že nic.
    • Hehe mluvíš mi z duše :D Už se těším až si to rozjedu za vyvolený národ a mí sionisté poštvou proti sobě ty zmýlené a bezvýznamné pohany z řad muslimů a křestanů :D jo a pohanů ,ale koho Judsku vlastně zajímají *10*
    • ale jistě pane "schutzstaffel insignia".
  • Musím mít k instalaci Crusader Kings II Steam? Předem díky.
    • ales.smutny
      Jde to i přes jiné kanály digitální distribuce, třeba Gamersgate. Ale pokud to chceš mít bez jedné z těchto platforem, tak to se obávám, že nepomohu.
    • Ano, i když si koupíš krabici musíš to aktivovat přes steam.
      • A myslíš, že je šance, že by po ukončení vývojového cyklu vydali i verzi bez?

        Europa Universalis IV to tak má taky?

        Ještě jednou díky.
        • Tezko pretezko, EUIV je na tom taky tak. Myslim, ze _oficialne_ nezaznelo, ze by vyloucili ne-steam verzi, ale zbytecne bych se Steamu nebal ani ho neodmital, neni to zadna spatnost.
          • ale pokial viem tak ck II aj EUIV idu single pustit aj bez steamu. len je treba steam na stiahnutie ale potom sa daju pustit aj bez neho. len samozrejme nejde multiplayer a achievmenty
          • Kdo mi garantuje, že si tu hru zahraju i za 20 nebo 30 let?
            • To budou mít děti tvých dětí docela smůlu a CK2 si asi nezahrajou. :(
            • vlastik.plaminek
              gamecopyworld, pokud tou dobou bude ještě fungovat
  • "bude se točit kolem židovství. Judaismus, křesťanství a islám budou hrát v novém DLC také velkou roli" jakej je podle autora rozdíl mezi judaismem a židovstvím ? :-D
    • Kozy
      Ty asi moc nerozumíš psanému textu, že?
      • Nezlob se na mě, ale autorův sloh v tom článku je dost chaotický. Ta věta není jednoznačná. Samotného by mě zajímalo, jak to autor přesně myslel. Resp. můžeš zde napsat, jak jsi větu pochopil ty?
        • Kozy
          Tak určitě s tebou souhlasím, že se to dalo napsat i lépe ale smysl to dává.
          • Nedává, protože v druhé větě je slovo "také".
    • evidentně žádný
  • shmeck
    Vzduch bude zadarmo?
  • Tejtu hru jsem doslova obdivoval, rád jsem jí hrál, když v tom mi začala špatně fungovat čeština a hra padá po 10minutách hraní (cca).
    Nevíte někdo co s tím? Rád jsem si užíval všechny přeložené texty
    • Aktualní čeština je na jajjun ...
  • Peníze nabídka úvěr těm naléhavě potřebuje. Od 5000 do eura 6,000,000 euro. Pro více informací, kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu: ( regnovalentina@gmail.com )
  • Jsem podnikatelka a Nabízím půjčky peněz pro lidi v nouzi. Nabízím půjčky ve výši 5000 eur na 5.000.000 eur pro všechny osoby a společnosti, které potřebují úvěr. Kontaktujte mě přes mou e-mailovou adresu pro všechny své peníze potřebám. Tady je vaše pošta. ( regnovalentina@gmail.com )
  • Ahoj všem;
    Je zakázáno bankovnictví, nejste schopni získat finančně. Které vám pomohou realizovat své sny a projekty, dal jsem tě s úvěr příležitosti peněz v krátkodobém i dlouhodobém horizontu 3% úrok. € 6000 až € 7,000,000 komukoli schopni splácet. Pro více informací, prosím, kontaktujte mě e-mailem: ( regnovalentina@gmail.com )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit