Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • By mě zajímalo, proč mají na stole sběratelku deskovky Chaos in the Old World...

    A slečna by nemusela nazývat "Jump pack" "jet packem"...
    • dobrej postřeh, že bychom se dočkali démonů aspoň ve formě NPC? Nebo možnosti s Chaos sorcerem vyvolávat démony jako to bylo ve WAR.. to by bylo cool *4*
  • Estophelen
    Just give me a convent of Sisters of Battle and enough Flamer fuel to last until the Eye or Terror freezes over and I'll cut throught the ranks of mutants, heretics and xenos alike, for our faith guides us and protects us! NOW MY SISTERS! IN THE EMPEROR'S NAME!
  • Lawliet
    Magister_Peditum: jop mám to. Jen mi asi chvíli potrvá, než se prokoušu těmi pěti knihami Gauntových duchů. *1*
    • Magister_Peditum
      Hlavně Nekropoli doporučuju! Parádní čtení.
      • ještě jsem se tě chtěl zeptat, ta třinastá garda je v serii poslední šance která je komplet přeložena? Jen jestli jsem to dobře pochopil.
        • pokud dobře vim tak Gav Thorpe napsal jen třiknihy o 13 trestanecké legii a gauntových duchů je momentálně asi 13 a u nas zatim vyšlo cca 6-7 ale klidně mě opravte
      • Lawliet
        Necroni?!
        • Magister_Peditum
          Vždyť si říkal, že máš Gauntovy duchy? Tohle je jeden z dílů.
  • Jack1947
    Tedy ne ze bych holdoval svetu Warhammer , vlastne vubec. Zato po shlednuti videa zacinam uvazovat vazne o tom ze se prihlasim ... Prihlasil jsem se do betaverze. *3*
    • zase nevíš o čem mluvíš. :D *6*
    • Kozy
      A já se na tu hru tak těšil :(
    • zdeeneek
      Coze ?!?
      • Mental vomit.
  • vzdyt je to ta sama hra co warhammer 40k space marine!
    • Nechápu tvoji narážku, vždyť taky nikdo nic jinýho čekat nemohl že to bude v kabátu Space Marines přeneseno do stylu "Planetside 2" pokud to tak dopadne s tim početem hráčů na mapě a vozidly.Což by bylo výborný si myslim.
      Ano souhlasím že tohle přesně ve Space marines chybělo i když to tam být určitě nemělo jelikož to bylo určeno na sigleplayer a mp už jen takovej menší a přesto ta hra je fakt bezva pařba "zrovna tu špatně ocenněná".
    • je, akorát na obří open world mapě, se čtyřma hratelnejma stranama a pvp multiplayerem pro tisíce hráčů s říditelnými vozidly a persistentním světem.. což je přesně to co Space Marine chybělo

      grafiku bych vůbec neřešil, to je nějaká pre pre alpha a je vidět že jim chybí většina efektů
  • Třináctá legie není uplně garda jako taková (resp. přímo její protagonisté), ale musím souhlasit, celou sérii jsem hltal a doporučuju :)
    • Reakce na Magistera dole.
      • Magister_Peditum
        Tak jasně. Třináctá trestanecká legie byla taková jiná forma popravy. Jinak než v bedně se z ni dostat nedalo. Oproti tomu je služba u normální jednotky Imperiální gardy hotová procházka růžovou zahradou (a je to v knize několikrát zmíněno). Jen mi tam prostě přijde realističtěji podaná spotřeba mrtvol než třeba v Gauntovi, kde mají členové Tanithského prvního a jediného regimentu často asi cheat na nesmrtelnost. *3*
        • chladas
          procházka růžovou zahradou..a pak tu máš Krieg :D
          • Magister_Peditum
            Vona i Cadia není zrovna peříčko, ale alespoň mají "normál" regimenty možnost odejít do "důchodu", to ti chudáci z 13. trestanecké neměli. *3*
        • Plukovník Schaffer byl ovšem výborná postava *1*

          Bohužel fakt je že většina těch dobrých knížek vyšla zatim jen v angličtině
  • Magister_Peditum
    Mám neodbytný pocit, že herním vývojářům se obecně nedaří navodit tu správě temnou a drsnou atmosféru W40k universa.
    • jasne ze nie, oficialne zobrazenie od GW je otras, hlavne tie smiesne brnenia (nerealne a fyzike odporujuce) spacemarinakov
      vsetko to zachranuju genialne napisane knihy, kde clovek je nuteny pouzivat vlastnu fantaziu
      • Magister_Peditum
        Tak je to lehce komiksové vyobrazení, ale zase hledat ve světě Warhammeru nějakou realističnost... to bych nedoporučoval, mohl bys přijít o nervy. *4*
      • XorxoxTalarius
        By mne zajimalo co je na tom nerealne a fyzice odporujici. Prosim vysvetlit
        • asi myslí to, že aby se někdo s lidskýma proporcema nasoukal to Terminator armoru, musel by si zlámat půlku kostí v těle (hint: koukni se kdá má ruce, kde ramena a kde hlavu), ale tohle jim většina lidí odpustí *4*
          • XorxoxTalarius
            No jenze to je prave ten figl, ty totiz nemas ruce tam kde jsou ruce, ale tam kde jsou lokty a skrze ovladac ovladas prsty, to samy plati s nohama ...
            Pro nazornej priklad doporucuju shlednout video ze Starcraftu 2 jak tam oblikaji marinaka, takhle nejak to funguje i se zbrojema z w40k
            • hlava v hrbu je sice neotřelá myšlenka, ale je to úplná blbost *1*
            • Lawliet
              Nevypadali by tak hrubě, kdyby měli hlavu nahoře. Krom toho figurky jsou figurky ne? On ani takovej Illidan (nevim proč mě napadl zrovna on) nemá realnou musculuturu *1*
            • to ne, je hromada terminátořích figurek bez helmy kde je to vidět, např seržanti, sice tu hlavu nemaj nacpanou v tom "čumáku" helmy co kouká dopředu, ale maji ji v téhle výšce, nicméně tak posunutou dopředu že by se v tom armoru museli ještě příšerně hrbit.. ale jak říkám, je so scifi kde se mlátí vesmírní elfové s orkama a do toho jim zaskakují démoni, netřeba v tom hledat realitu *1*
            • Lawliet
              Mike: teď trochu zafilozofuji, nebo použiji mozek/představivost. Co když V terminátorově hlavě vůbec není hlava, ale má ji skrytou v tom "hrbu" a "hlava" je jen kamerový systém pro lepší ochranu třeba proti nárazům, aby z toho chudák neměl bolehlav, jak se od něj odráží kulky?
            • jj, power armor jde, u termitů je to horší
            • 2 Mike: Stačí se podivat na pár cosplayů a zjistíš že je Space Marine armour velmi reálný s pár úpravama. Pravda že u Terminator armouru by jich muselo bejt sakra víc. Specielně GWS milovaná kuřecí stehna.
            • to ovšem nic nemění na faktu, že by musel mít ramena cca ve výšce uší aby se do toho brnění dostal, přikládám názorný obrázek *3*

              http://s23.postimg.org/lyukase3f/mar.jpg
    • To je bohužel smutný fakt, jediná hra co se k tomu přiblížíla jsou podle mě Space Marines od Relicu.
      • a Warhammer: Dark Omen, sice WFB ale mělo tu tu správnou atmošku *4*
        • XorxoxTalarius
          Tak v tom pripade jeste Mark of Chaos
    • XorxoxTalarius
      Nehazejme flintu do zita, jeste porad maji dva roky to tam hodit ... a treba takovej Space Marines nebyl daleko, ikdyz to bylo spis predelany bojiste nez krasne art worky
  • Posledni zminky autoru se hodne opirali o player-driven modelu hry ala EVE online. To vse ve svete (planete) kde pro zjednoduseni jsou 2 strany v opozici + 1 PVE element (Tyranidi), ktery bude bojovat proti vsem. Inspiraci EVE zduraznovali u budovani/dobijeni zakladen, ktere pak nebudou mit zadny timeout kdyz se opet stanou neutralnimi, ale stale zustanou pod kontrolou vitezne strany, ktera je bude moci dale vylepsovat, upravovat. Mnoho dalsiho je mozne najit v rozhovoru s autory, link bohuzel nemam. Z posledniho videa je videt velka inspirace ze hry Space Marine, coz je jedine dobre. Dalsi TAB paskvil nikdo nepotrebuje. Produkcni hodnota je zatim od modelu po animace pomerne nizka, ale zatim se neda soudit, protoze je videt ze se snazi dat dohromady mechaniku boje a na to staci zakladni assety. Uvidime co bude dal. Pripominam ze tahle firma vyrobila zatim samy odpad, ale jestli zmenili slozeni teamu tak se muze i zadarit. Budu drzet palce.
    • XorxoxTalarius
      Jeste dodam ze rasy budou 4 (Marina, Chaos, Orkove, Eldari) a ti spolu budou bojovat. Nicmene zakladny pujde taky srovnat se zemi (aspon by to radi :D ) takze po najezdu Tyranidu tam nemusi zbyt vubec nic :)
      • Mas pravdu, diky za opravu!
      • Sakra, jestli jim to vyjde, tak BF bdue mít docela těžkou konkurenci co se týká boje na velkých mapách. Za předpokladu že tam bude i nějaká těžká technika ( tanky).
        • tanky budou, i titáni, což je teprv ta správná těžká technika :)
  • Lawliet
    Bylo by krásné, kdyby namísto World of Warcraft kdysi dávno vznikl World of Warhammer. Je to o tolik zajímavější universum bez pand.
    • XorxoxTalarius
      No jo ... ale ted si vem kam to universum Warcraftu dopracovalo ... mam obavy ze by to dopadlo velmi spatne pro Warhammer. Jelikoz Blizzardum v tomto ohledu chyby ta temna duse pro jeho tvorbu :D
      • Stejně by to nedopadlo, jelikož GW by to nepřipustil ;)
      • Lawliet
        Spíš si tak představuji nejlepší možnou variantu. Obrovská území, spousty hratelných ras, hodně lvlů, raidů, end-game obsahu, datadisků, sypaných patchů. Však víš.
  • Mohl by mi někdo říci, jestli ve hře bude hratelná imperialní garda? Co se týče překladu mluveného slova z AJ , ještě to dobře neumim a nějak jsem to tam asi přeslech nebo to tam možná ani nebylo, jestli jo tak se omlouvám za otravování.
    • Nie, a koho zaujima nejaka trapna garda, ktora je vzdy len na odpis. Dark Eldars a TAU tam maly byt !!! *14*
    • XorxoxTalarius
      Zatim urcite ne, budou jen ty rasy ktere byly predstaveny ... v planu je po vydani hry pridat dalsi frakci. Takze pokud bude velky ohlas, urcite se jich clovek casem docka
      • jsi si jistý? na webu jsou ještě dvě frakce locked.
        • XorxoxTalarius
          Jop, urcite :) Nezapomen ze tam budou jeste Tyranidi a F2P Boyz :)
      • Aha díky moc, už se na to těšim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit