Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak ohledně podepisování NDA, scanů občanky atd. To není nic moc neobvyklého, je to uzavřený betatest, ze kterého nesmíte vynášet informace, takže žádné postování videí na youtube apod. Pokud je to někomu proti srsti, tak ať si počká, nějaké rozčilování a kydání hnoje na Galijin opravdu není na místě.
  • Magister_Peditum
    To je sice hezké, jak ty tanky ve videu střílí za jízdy, ale v reálu by všechny tehdejší snad až na M26 Pershing netrefili ani prd. *15*
    • Kein
      Nemáš úplně pravdu, za jízdy obě strany střílely, když byli tanky u sebe opravdu blízko. Rusům, když pak došla munice, tak do tanků najížděli - T-34 se snažili takhle Tigrům zablokovt věž a tím ho prakticky vyřadily z boje. Němci například kruhovou jízdou objížděli a ničili Ruské KV1, protože měli jen usmolené PzkpfwIII tehdá, pro něž bylo nově nasazené KV1 obrovský problém.
      • presne tak staci se podvat na vychodni frontu,,,,co tam se delo *1* ,,,tam nebylo nic neobvyklého ze tank za jizdy strilel a este k tomu se za nim vířil sníh od pasu,,,,,další věci zcela neobvyklou krom vychodni fronty bylo to ze osadky Ru tanku pouzivali tvz.:taran kdy pokud to situace umožnila se ho snažila při tom taranu este postřelovat,,,přesné to moc nebylo ale psychologický účinek je neoddiskutovatelnej *1*
      • KV1 bylo nasazene uz ve finsko ruske valce
    • giroskopicky stabilizator mel uz M3 lee
    • kejo
      a Shermany
      • kejo
        co je? tie mali tiez gyroskopicky stabilizator :)
    • A Panthery.
    • A víš to, že War Thunder není žádný simulátor?
      • A na to jsi přišel jak, že War tuhnder není simulátor, hrál jsi to vůbec, zjišťoval sis o tom nějaké údaje?? Víš vůbec, že má tahle hra tři herní módy, a ten poslední se dokonce od dalšho patche přejmenuje na simulátor??
      • Bohužel....
    • TireFuri
      A kdo říkal že ve hře něco trefili?
  • Nechápu lidi, co mluví o ždímání peněz. Nebo si myslíte, že by herní vývojáři měli dělat hry jen z čistýho altruismu? Už tak je War Thunder free to play a kdo chvilku počká, bude moct hrát zdarma i tanky.
    Placenej přístup je jen pro nedočkavce (mimo to s ním člověk dostane mnohem víc).
    Takže tohle " z**** uz nevedi jak by z lidi dostaly prachy. " je fakt úplně, ale úplně mimo.
    • Tak hlavně přístup si mohl každý vyhrát plněním misí... Já jsem splnil první dvě mise a pak jsem uznal, že mi to nestojí za to u toho trávit každý den X hodin, tak jsem se rozhodl, že počkám. Z toho co bylo zatím prezentováno až tolik nadšený nejsem - nelíbí se mi volání instantního dělostřelectva a design map, ale předpokládám, že časem budou i realistické mapy, které nebudou ve stylu kamenného lomu, ve kterém někdo zasadil stromky.
  • Dokážete si to vůbec představit? Tanky lodě a letadla ve stejné bitvě ovládané hráči v reálném čase World of Tanks už je pro mě delší dobu mrtvola a War Thunder plně zaplnil místo co po něm zbylo i když zatím jen ve vzduchu. Pozemní síly přinesou do hry úplně nový styl herní mody zvýší důležitost bombardérů a hlavně víc hráčů pokud jste ještě nepřesedlali od wargamingu vřele doporučuji.
    • nepochopim proč si většina myslí, že boj všech tří odvětví bude primární... *7*
  • no snad to bude lepší nez wot letadla uz jsou :)
  • brace yourselves, war thunder circlejerk is coming
  • hraju ty letadélka od Gaijin 2 den a na WOT jen padá prach. I můj kamarád, co WOT hrál léta to přestal hrát, už se to nedalo :D
  • Jack1947
    "War of the Wartanks" KONECNE!. Jeste schazi War of the Warboats a budeme v cajku. *4*
    • ...smrade
      • Jack1947
        Trolle. *5*
  • XorxoxTalarius
    No pokud tam nebude rozdelni tymu podle narodnosti, tak nevidim duvod piplat se znovu s tanky ktere mam ve WoT
    • Stejne jako u letadel tam rozdeleni samozrejmne je. Zalezi pak jestli budou historicky bitvy hned nebo az po nejakym updatu. Prozatim by asi mela byt moznost hrat jen Arcade kde budou letadla i tanky dohromady a bez rozdeleni narodnosti. To by mel potom resit Historical Battle kde to funguje u letadel.
      • XorxoxTalarius
        Diky za odpoved.
        Tudiz ted kdyz si nainstaluju War Thunder. Tak se muzu pustit do bitvy a na me strane budou jen nemci a budeme strilet spojence? Jelikoz mne strasne sere kdyz jako nemec strilim nemecke tanky a v mem tymu jsou rusove, amici a tak.

        P.S.:
        Misto minusu stacila odpoved ;)
        • ano WT není WoT,,,zde bojuji spojenci proti ose a opacne,,,,toto je ve vzduchu bude to i na zemi
  • 15k3
    To zas bude hatů na Wot... Hlavně, že wot mělo přístup do uzavřené bety zdarma a pro toto musíte něco koupit... *11*
    • nemusis kupovat, dalo sa tam dostat aj bez kupovania, tiez mi pride to kupovanie zbytocne, ale tak ti menej sikovni, co nevydrzia a maju dost penazi, maju aspon moznost
      • teď je to jen pro pár šťastlivců co dělali ty úkoly, jenže i když jsi je všechny splnil, stejně ti to přístup do té bety nezaručí, pak bude druhá fáze kam pustí i lidi co si koupili balíček, ale bacha, musíte napřed do Ruska poslat oskenovaný pas nebo občanku a nejde to pokud vám je míň než 18
        • Veskoslav
          A to je kde, že máš oskenovat pas nebo občanku, protože je to proti zákonům ČR, EU i Ruska....Stejně jako idnes čelí dvou žalobám za nakládání s občanskými průkazy.

          A poslat do Ruska? To rovnou můžeš jít, dát na ulici klíče někomu od bytu, peněženku a mobil a pak zamířit směr Bohnice.
          • tady http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/82954-cbt-nda-passport-id-scan-packs-and-more/
            • no, protože War Thunder je jinak dobrá hra, s krásnou grafikou, modely techniky... o to větší by byla škoda kdyby to zabili sérií špatných rozhodnutí aka uděláme z toho druhe World of Tanks :(
            • Jack1947
              Prave ... nevidim duvod proc je podporovat. *4* Rusy ... vyvojare samozrejme podporovat v ramci moznosti.
            • tak zlodějina to přímo nebude, ale známe Rusáky že
            • Jack1947
              Diky za info *8* , ja si rikal ze uz me toho moc neprekvapi (tedy nerikal) ale necekal uplne tohle.
              No, to smrdi regulerni zlodejnou. *10*
        • Jack1947
          Zase jsem nehral a tudis nemuzu nic rikat, jenze kde to jsme aby Hra kterou normalne vsichni hraji... do sve "dalsi casti" ma omezeny pristup, dejme tomu Closed beta ale fakt aby kdyz nesplni ukoly aby za pristup do neceho jeste platil, asi to vidim jinak ale to se mi zda jako prachsproste zdymani. Dobre prvni pripad ale byt by to takhle nemelo, bud Closed beta a ne placene. Coze tyhle nesmysli nekam posilat osobni udaje to si napsal ze srandy ze... *7*
          • hele já s tím taky nesouhlasím, za testování betaverze by měli platit oní mě a ne naopak, Gaijin se pomalu ale jistě proměňuje v druhý Wargaming, bohužel *7*

            ne, srandu si nedělám, jako součást smlouvy o přístupu do closed bety abys nevynášel citlivé údaje musíš poslat scan dokladu.
            • Jack1947
              To uz je vazne moc, jestli to tak je nikdy bych nic tak cenneho nikomu neposkytl ... zmrdi uz nevedi jak by z lidi dostaly prachy. *12* *16* Ps. Zmrdi se da rikat, jenze zmetci ne ? Hilarious.
              (tak da obe smejdi taky. Co je rozbila se cenzura ?)

              Moment, scan dokladu jeste neznamena ze musi byt nutne tvuj a pravy.... kdyby byl uplne ne tak pravy ( neco na zpusob falesnych kreditek... urcite bude).
    • Nemusis nic platit stacilo delat denni ukoly (cca 20) a cim vic jich mas tim vetsi sanci mas ze se dostanes v nejblizsi dobe pozvanku. Pokud se ti nechtelo letat a ztracet cas muzes si koupit nejaky balicek nebo proste pockas na OBT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit