Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu k čemu jsou tam ty soutežní otázky. nestačilo by proste jen poslat kontaktní udaje a vy to pak zlosujete? sorry ale ty články se mi nechce číst a hledat tam správne informace
    • Rozdil mezi nesmyslnyma soutezema v televizi a tady je ta, ze tato soutez slouzi hlavne jako reklama. Tim ze si o tom produktu prectes a zjistis odpovedi pro soutez, naplnis důvod proč davají "zdarma" nějaké odměny.
      Za reklamu se tvrdě platí, a dat k dispozici odměnu k soutěží bývá levnější, než dávat reklamu do TV.
    • je to stejne jako u tech nesmyslnych ,,soutezi,, v televizi, kde musis odpovedet na primitivni otazku...pokud by jsi jen poslal jmena a oni to slosovali, tak se nejedna o soutez, ale o loterii a pro loterie plati mnohem prisnejsi pravidla a ruzne dalsi podminky
    • Veskoslav
      Myslím, že jsi definoval nový stupeň lenosti. *7*
      • :-D už naskočila Veskoslav hate crew :-D Tentokrát to trvalo docela dlouho ;)
  • dam vam stoho bitcoiny ktere pres grafickou kartu vytěžim :D :D berte to jako uplatek
    • christianus
      Tou grafikou moc BTC nenatezis, to uz spis LTC nebo NVC. :D
  • Mahcake
    AMD? Tak to by nebyla výhra. *15* #NvidiaForever
    • Veskoslav
      Prosím, najdi mi cenově a výkonnostně podobnou jako R9 280X. A nic, co by bylo starší jak půl roku, do 7000 a srovnatelná, co se týče výkonu;)

      A vezmem ten levnější typ:Gigabyte GV-R928XOC-3GD
      • http://www.alza.cz/porovnani.htm?c=EG223o;EG636p1;
        • Veskoslav
          Nebudu se hádat, protože tu co jsi dal jako druhou, to s tebou souhlasím. To bude prostě o preferencích. Ale ta předchozí nikoliv:) Ale dík za rychlou reakci a opravu:)

          P.S: I když v testech vychází "7970", což je RX 280 o něco lépe jak 760. To byl také důvod, proč nakonec jsem sáhnul po řešení od AMD a ne od Nvidie. A ještě dodám, že AMD má podporu i dx 11.2, má lepší šířku sběrnice a počet stream procesorů je skoro 2krát větší. 4 GB RAM je zbytečnost, co kartu se 760 akorát prodražilo.
          • Ok no problem! A ten druhy Trevor je fakt Č....! *1*
            • Njn to je problem anonymnich komentu! *12*
            • Veskoslav
              No nějak mi došlo, že asi budou dva Trevorové *1*
        • Newim proc se hadat! 50/50 Kazdy at si vybere sam. *16*
      • Gigabyte N670OC-4GD! *6*
        • Veskoslav
          S čipem od 670? Myslíš to vážně? *7*
          • Na co si hrajes? Myslis to vazne? *7*
        • Oprava: N760OC-4GD
    • LuckyBaal
      ale přece se tu nebudeme hádat holky *3*
  • Blboun-Nejapny
    Beztak nevyhraju *1* ... jako vždy u takovýchto soutěží *7*
    • Inquisitor
      A vyhrál vůbec někdo, někdy? :D
      • jonatan.hanzlik
        Já vyhrál klíč na Hearthstone :-)
      • Já, Soul Calibur 5.
    • Leonidasss
      Tímhle si pravděpodobnost výhry nezvýšíš :)
      • Blboun-Nejapny
        copak se snažím nějak zvyšovat šanci ??? už to nehul prosím tě!
        Jen podotýkám, že šance v takových soutěžích je naprosto minimální. Tak se do mě nesere
        retarde
  • Wlad
    Som zo Slovenska, mozem sa zucastnit?
    • ja som to neriešil a zúčastnil sa .:)
    • Napiš to do na německý HW server. Jsem ze slovenska mohou soutěžit? Pomočí se smíchy.
      Chce to opravu myslet. Navíc to je pak nevýhoda pro čechy, když soutěží i lidí z dalšího státu.
      • Predstav si, ze na nemeckych strankach mozu castokrat sutazit aj Nemci Rakusania a Svajciari dokopy a nikto z toho nerobi vedu ako ty.,
      • ringmancz
        když to napíšeš Němcům, tak ti nikdo nebude rozumět.
      • Wlad
        Kolko slovakov/cechov chodi na nemecke HW stranky? Vies ze je to normalna otazka, neextremizuj ju aby znela absurdne. Plno slovakov chodi na games.cz.
        • To je jedno kolik chodí, ale je to pořád jiný stát. Jestli to chtějí udělat pro více lidí tak OK, dají to pro slovensko. Ale logika je pořád stejná. Jiný stát.
    • Nic proti ale proč vždy nějaký slovák tohle řeší? Je to česká soutež. Na slovensku se taky nemohou češi účastnit. Jako kdyby jsi řešil, zda to jde v německy anebo v USA. Je jiný stát, již dávno to není spojené (naštěstí).
      Tak čemu se pořád divíte. Když to soutěž v jiné zemi. Nevidí důvod dělat pro dalších X lidí navíc z jiného státu.
      • Kde mas napisane ze to je ceska sutaz iba ? Tak isto ako na inych CZ strankach o HW je vzdy na konci napisane ze sutaz je urcena pre cz ale aj pre sk obcanov cize to co pises je blbost ! A mna by tak isto zaujimalo ci teda tato sutaz je aj pre slovakov lebo toto dolezite info tu vobec nevidim pricom na ostatnych CZ strankach to je vzdy jasne uvedene a v 90% je vzdy aj pre slovakov !
        • A pak mám být hrdý na to že jsem čech *1*
  • Tilwaen
    Podle čeho se určí výherci? Náhodný los, nejrychlejší odpověď... ?
    • kotty
      Hádám, že ze správných odpovědí bude vylosováno pět náhodných výherců. Na nejrychlejší odpovědi by nemuseli čekat do 16. prosince :)
      • Tilwaen
        Jeden nikdy neví :-)
  • docela by me zajimalo duvod pritomnosti adresy uz v souteznim mailu,vsude se vzdycky posila adresa az po tom,co neco vyhrajes,tohle je jen "nenapadne"maskovanej sber osobnich informaci,dekuji nechci
    • maros.goc
      mm..zaujimavy postoj :)
  • Něco mi v těch podmínkách chybí. Budou se poskytnuté údaje dál zpracovávat? Jakým způsobem? Může se člověk zúčastnit víckrát? Je to vázané na emailovou adresu nebo na jméno?
    • sleepless
      Údaje se nebudou dál zpracovávat. Víckrát se klidně člověk účastnit může, ale stejně budeme registrovat jen jednu odpověď - tu první. A duplicitní odpovědi od stejného člověka, jen z jiného emailu, odhalíme podle adresy. Čili podstatná je adresa.
      • tak ono není těžký změnit DNS a IP jak v PC tak v routeru a ten kdo má měnnou IP tak jen změní DNS a zjistítě PRD !! a co jeste víc,snad jen že tato soutěž je podvod jako soutěž o USB klíčenku s potiskem tiscali games atd ptáte se proč podvod ? protože pro získání USB flashky je nutno se podepsat a ne ledasjakým podpisem ale elektronickým a rovnou u notáře ! a takýpak každý muže získat flashku tu co nabízíte tak všude na eshopech stojí max 200 mám oveřeno z 6 eshopů a podpis stojí 100 možná i víc takže se vyplatí nereagovat na tyto Rádoby soutěžě.A co se týká zpracování osobních dat tak v tomto ohledu je trestné proč do podmínek nenapíšete komu dáte třeba číslo mobilního telefonu ? povetšinou skončí udaje u mobilních operatorů jako je (Kup tu, Rumafoun, Ty-de*ile) o2 Vodafone T-mobile.A posléze až se nebudou hodit ani operatorům tak šup nekam do kontejneru a vysypat na ulici ať se v tom pohrabou i ostatní lidi.Je zajímaví že jsem se jednou registroval na ID a hned druhý den mi volalo o2 a znali moje jméno i když mám předplacenou kartu. Lidi vyzývám na tyto akce opravdu nevěřit vy nechcete aby se tato sprostost dala k ledu ?
        • On myslel adresu bydliště, ne IP adresu ty troubo.
        • Ty seš k smíchu kámo :D
        • Spades
          Jaký elektronický podpis ty neandrtálče? Normálně ti poštou přijde dopis, napíšeš z něj číslo do ID a pak ti přijde flashka... Dem*nce toto
          • Jack1947
            Je to o lenosti, lidi jsou uz taak lini ze jim je tezke se zucastnit, tak si vymysli ruzne fantasmagorie o zneuziti osobnich udaju. ( Ktere beztak uz ve vetsine pripadu zneuzite davno maji).
            • Tak o tom zneužití si myslím přesně to samé :D
        • Veskoslav
          Nechci ti brát iluze, ale o žádnou klíčenku nebyla soutěž, tu jsi získal, když jsi nově dal vzniknout ID. Tedy registrace, dopis a zadání PIN, potvrzení a měsíc a flashka doma. Elektronický podpis? Jo vlastně Pepa, tyhle sraččky píšeš pokaždé.....Jo a to, že máš předplacenku, to naprosto hovvno znamená....Nevím, kde jsi ve své naivitě dvanáctileté školačky přišel na to, že Tě předplacenka "ochrání" od obchodních zdělení *7* A ano stojí v eshopu 200 Kč a co? Nikdo, opakuji nikdo Tě nenutí zde psát, cokoliv dávat atd. Opravdu nikdo. Já nevím, že lidé doteď nepochopili, že toto je dobrovolné. Navíc telefonní číslo v dnešní době? Opravdu nehrozí v době smarphone, kdy si můžeš nastavit jaké čísla a proč je blokovat, to samé sms. Dneska jsem zrovna promazával seznam od operátora a jeho "oznámení". Cca 300 zpráv za rok od něj. A i když se občas nějaké soutěže zúčastním, tak buď dávám číslo na svou předplacenku, kde mi může volat i papež a má ji jako nouzovku a dávám i spam mail, kde mi může chodit cokoliv od zvětšení pennisu až po doučování klingonštiny. Nevím, že lidé nejsou schopni si založit čistě soutěžní mail+číslo, co mají na takové blbosti. Ale to by člověk nesměl být líný a musel by něco udělat. A prosím, kde jsem se musel podepsat, když mám doma tu zatracenou flašku? To mě jako zdrogovali a já to podepsal, aniž bych to věděl? Proč lhát o něčem, co je naprosto snadně dohledatelné, co? *7*

          P.S: "tak ono není těžký změnit DNS a IP jak v PC tak v routeru" Je vidět, že není adresa jako adresa, ale když čtu to, co jsi "sepsal", tak bych se ani nedivil, kdy tvá adresa byla Routrová 789 PC 789 00 Konzolov....Tudíž příště si pořádně něco přečti, možná pak nabudeš za hlupáka.
          • S tou adresou jsi mě rozsekal :-D *1* *1*
        • ano svatá pravda též mám tyto zkušenosti přesně jak píšeš nemám co dodat snad jen že tyto akce jsou jen pro vztek pro nic jinýho to není a hlavně pro kšeft jak píšeš operatorům
      • Děkuji za rychlou odpověď :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit