Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu k čemu jsou tam ty soutežní otázky. nestačilo by proste jen poslat kontaktní udaje a vy to pak zlosujete? sorry ale ty články se mi nechce číst a hledat tam správne informace
    • Rozdil mezi nesmyslnyma soutezema v televizi a tady je ta, ze tato soutez slouzi hlavne jako reklama. Tim ze si o tom produktu prectes a zjistis odpovedi pro soutez, naplnis důvod proč davají "zdarma" nějaké odměny.
      Za reklamu se tvrdě platí, a dat k dispozici odměnu k soutěží bývá levnější, než dávat reklamu do TV.
    • je to stejne jako u tech nesmyslnych ,,soutezi,, v televizi, kde musis odpovedet na primitivni otazku...pokud by jsi jen poslal jmena a oni to slosovali, tak se nejedna o soutez, ale o loterii a pro loterie plati mnohem prisnejsi pravidla a ruzne dalsi podminky
    • Veskoslav
      Myslím, že jsi definoval nový stupeň lenosti. *7*
      • :-D už naskočila Veskoslav hate crew :-D Tentokrát to trvalo docela dlouho ;)
  • 1a 2d 3a 4c 5b
  • sry za oftopic ale jsem vazne nastvanej, chtel jsem si koupit mass efect 2 na steamu a tam stoji o 10€ vic nez v normalnim obchode? jako wtf. tam mimo slev skutecne nema cenu kupovat nic ani starší hry
    • P.S.
      jo koupim si cd klic jinde a na steamu to jen aktivuju, divim se ze jeste nezkrachovali
      • ............a jo, fakt jsem blbej.
  • Něco mi v těch podmínkách chybí. Budou se poskytnuté údaje dál zpracovávat? Jakým způsobem? Může se člověk zúčastnit víckrát? Je to vázané na emailovou adresu nebo na jméno?
    • sleepless
      Údaje se nebudou dál zpracovávat. Víckrát se klidně člověk účastnit může, ale stejně budeme registrovat jen jednu odpověď - tu první. A duplicitní odpovědi od stejného člověka, jen z jiného emailu, odhalíme podle adresy. Čili podstatná je adresa.
      • tak ono není těžký změnit DNS a IP jak v PC tak v routeru a ten kdo má měnnou IP tak jen změní DNS a zjistítě PRD !! a co jeste víc,snad jen že tato soutěž je podvod jako soutěž o USB klíčenku s potiskem tiscali games atd ptáte se proč podvod ? protože pro získání USB flashky je nutno se podepsat a ne ledasjakým podpisem ale elektronickým a rovnou u notáře ! a takýpak každý muže získat flashku tu co nabízíte tak všude na eshopech stojí max 200 mám oveřeno z 6 eshopů a podpis stojí 100 možná i víc takže se vyplatí nereagovat na tyto Rádoby soutěžě.A co se týká zpracování osobních dat tak v tomto ohledu je trestné proč do podmínek nenapíšete komu dáte třeba číslo mobilního telefonu ? povetšinou skončí udaje u mobilních operatorů jako je (Kup tu, Rumafoun, Ty-de*ile) o2 Vodafone T-mobile.A posléze až se nebudou hodit ani operatorům tak šup nekam do kontejneru a vysypat na ulici ať se v tom pohrabou i ostatní lidi.Je zajímaví že jsem se jednou registroval na ID a hned druhý den mi volalo o2 a znali moje jméno i když mám předplacenou kartu. Lidi vyzývám na tyto akce opravdu nevěřit vy nechcete aby se tato sprostost dala k ledu ?
        • On myslel adresu bydliště, ne IP adresu ty troubo.
        • Ty seš k smíchu kámo :D
        • Spades
          Jaký elektronický podpis ty neandrtálče? Normálně ti poštou přijde dopis, napíšeš z něj číslo do ID a pak ti přijde flashka... Dem*nce toto
          • Jack1947
            Je to o lenosti, lidi jsou uz taak lini ze jim je tezke se zucastnit, tak si vymysli ruzne fantasmagorie o zneuziti osobnich udaju. ( Ktere beztak uz ve vetsine pripadu zneuzite davno maji).
            • Tak o tom zneužití si myslím přesně to samé :D
        • Veskoslav
          Nechci ti brát iluze, ale o žádnou klíčenku nebyla soutěž, tu jsi získal, když jsi nově dal vzniknout ID. Tedy registrace, dopis a zadání PIN, potvrzení a měsíc a flashka doma. Elektronický podpis? Jo vlastně Pepa, tyhle sraččky píšeš pokaždé.....Jo a to, že máš předplacenku, to naprosto hovvno znamená....Nevím, kde jsi ve své naivitě dvanáctileté školačky přišel na to, že Tě předplacenka "ochrání" od obchodních zdělení *7* A ano stojí v eshopu 200 Kč a co? Nikdo, opakuji nikdo Tě nenutí zde psát, cokoliv dávat atd. Opravdu nikdo. Já nevím, že lidé doteď nepochopili, že toto je dobrovolné. Navíc telefonní číslo v dnešní době? Opravdu nehrozí v době smarphone, kdy si můžeš nastavit jaké čísla a proč je blokovat, to samé sms. Dneska jsem zrovna promazával seznam od operátora a jeho "oznámení". Cca 300 zpráv za rok od něj. A i když se občas nějaké soutěže zúčastním, tak buď dávám číslo na svou předplacenku, kde mi může volat i papež a má ji jako nouzovku a dávám i spam mail, kde mi může chodit cokoliv od zvětšení pennisu až po doučování klingonštiny. Nevím, že lidé nejsou schopni si založit čistě soutěžní mail+číslo, co mají na takové blbosti. Ale to by člověk nesměl být líný a musel by něco udělat. A prosím, kde jsem se musel podepsat, když mám doma tu zatracenou flašku? To mě jako zdrogovali a já to podepsal, aniž bych to věděl? Proč lhát o něčem, co je naprosto snadně dohledatelné, co? *7*

          P.S: "tak ono není těžký změnit DNS a IP jak v PC tak v routeru" Je vidět, že není adresa jako adresa, ale když čtu to, co jsi "sepsal", tak bych se ani nedivil, kdy tvá adresa byla Routrová 789 PC 789 00 Konzolov....Tudíž příště si pořádně něco přečti, možná pak nabudeš za hlupáka.
          • S tou adresou jsi mě rozsekal :-D *1* *1*
        • ano svatá pravda též mám tyto zkušenosti přesně jak píšeš nemám co dodat snad jen že tyto akce jsou jen pro vztek pro nic jinýho to není a hlavně pro kšeft jak píšeš operatorům
      • Děkuji za rychlou odpověď :-).
  • froztik
    Tady se člověk lidem fakt nezavděčí... *7*
  • MickeyMutant
    Vzkaz pro budoucího výherce:
    K čemu ti to je, ty trdlo, když sis zapomněl koupit brejle GUNNARS!
  • docela by me zajimalo duvod pritomnosti adresy uz v souteznim mailu,vsude se vzdycky posila adresa az po tom,co neco vyhrajes,tohle je jen "nenapadne"maskovanej sber osobnich informaci,dekuji nechci
    • maros.goc
      mm..zaujimavy postoj :)
  • Moander
    Ja vam adresu nedam. Adresa se snad dava za pri pripadne vyhre ne. Scan obcanky a vzorek spermatu poslat nechcete?
    • Dekuji za upozorneni ,games si asi svoje ctenare lustruje. Ani se nedivim kdyz pan Grygar trpí levicackomulti-kulti syndromem.
    • Jack1947
      Scan obcanky jedine (pokud si necetl) kdyby si chtel do pozemni bety WT. *3*
    • aaa další konečně chápe o co tu jde a to jde jen o v**cavání lidí skrz tuto stránku stejně jako je Fuckbook Díky kámo
  • Konečne som nič nevyhral.. už ma nebavilo stále vyhrávať...
  • firebug
    Díky za soutež. Tentokrát byste mě mohli pro změnu i vylosovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit