Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžete mi doporučit nějaký dobrý český herní server? Bonusweb je vykopávka a sem jsem chodil snad jen ze zvědavosti kvůli diskusím. Když vidím, jak hezky to tu má redakce ošéfované, tak už mě to tu nebaví
    • s tvoji inteligenci staci neco od autoru teletubies
  • kennyB
    Chtěl jsem se zeptat, musím si u PS4 založit na PSN nový účet, nebo se mohu přihlásit na ten, který jsem si založil na PS3???
    • Nepouzivas webove psn? Prihlas se do nej a uvidis, ze v ramci jednoho uctu mas pristup ke vsem hram, pro ps3, ps4, ps vitu i psp. Jestli mas ps+, pak uz ted si muzes zdarma "koupit" ps4 hry, ktere jsou v instant game collections. To vse v ramci jednoho uctu.
    • Ronox
      Přesně jak píše Meedja. Platí pro PSP, PS Vita, PS3, PS4.
    • kennyB
      Díky za odpovědi *3*
    • Veskoslav
      Ptal jsem se na fóru a neměl by jsi, ale raději si to ověř. Sony by mělo mít zákaznickou linku přímo pro Čr: Playstation: +420 225 341 407 (od 11.00 hodin)
    • Staci se prihlasit na stary ucet. Pokud poridite PS Plus clenstvi, bude platit jak pro PS4, tak i PS3 a PS Vita.
  • Abych tady ty konzole jenom nehaněl. Musím říct, že jsem o PS4 chvíli uvažoval. Potom jsem "bohužel" zjistil, že přechod ze solidního PC na konzoli, bych si ve všech směrech jenom pohoršil. Co naplat, třeba se sejdeme u příští generace na streamu..
    • To je dost relativni. Ja si PS3 poridil v roce 2010, kdy uz jeji hardware byl prekonan. Poridil jsem si ji do obyvaku jako multimedialná zarizeni, v te dobe to byl vyhodny a kvalitni blu ray prehravac, s vlastnám diskem, dlna a tak. Ze bych na tom zacal hrat a prestal na pc jsem ani neuvazoval, natoz planoval. Ale ani jsem nemel vuci konzolim predsudky. Cely zivot me mijely. Nez se rok sesel s rokem, vsechny multiplatformy jsem zacal kupovat na PS3. PS3 ma hardware slabsi, ale nepohorsil jsem si, naopak polepsil. Zase me zacalo bavit hrat hry, na konzoli je to prome zabavnejsi. A ze jsem si v tom prvnim roce koupil nekolik her na pc i konzoli, abych mel srovnani. A o zabavu jde pri hrani snad predevsim, ne? Tuhle zkusenost ma vice lidi. Tim chci rict, ze podle popisu hardware nepoznas nic. Stejne jako podke popisu nepoznas, ktery automobil ci motorka ti vic snedne a bude pro tebe radost ji ridit. O tom vyznamne rozhoduji i jine veci, nez hw specifikace. Na pc hraju stale, ale jen jeho exkluzivity, retro a predevsim nejvetsi silu pc vidim v jeho indie scene.
  • Veskoslav
    Dík za článek. Ale také bych rád uvítal technické možnosti konzole. Chtělo by to třeba srovnání AC IV, které je jak na pc, tak na novou generaci:)
    • sleepless
      Na porovnání her také dojde, neboj. Ony se však zatím liší jenom graficky a obecně odhadovat technické možnosti konzole podle prvních her je strašně, ale strašně zavádějící. Proto jsme také nechtěli dělat nic jako recenzi konzole nebo nějakou podobnou zhovadilost. Jak recenzovat něco, jehož kvality stojí na softwaru, ne na samotném hardwaru....
      • Veskoslav
        Jo děkuji. Mě to docela zajímá. I porovnání Xbox a PS. Protože mi přijde, že jsou prakticky totožné, tak by bylo zajímavé zjištění, když se budou v něčem zásadně lišit.
        • Ronox
          PS4 vs PC na ultra = PC má vyhlazenější godrays, stíny jsou vyhlazenější. Jinak pokud se po tom nepídíš pod lupou tak za běhu nerozeznatelné. Na PS4 je framerate stabilní. PS4 vs Xbox One nemůžu soudit podle vlastní zkušenosti, ale co jsem četl a koukal, tak Xbox má o 180p menší rozlišení takže upscaluje a nejede nativně na 1080p. PS4 promítá stíny i u věcí jako je opasek nebo límec na oblečení Edwarda a Xbox One ne, ale opět za chodu skoro nerozeznatelné. Počkej si spíš na srovnání podobných exkluzivních titulů, kdy ty studia topujou HW takže bych to viděl pak na srovnání nového Uncharted a něčemu co bude žánrově nebo stylistikou podobné.
          • např. http://www.youtube.com/watch?v=7FF5wbE8dWk
    • Na první pohled skoro stejné, značně rozdílný by byl počet snímků za vteřinu. Vítěz je snad jasný.
    • Keyz
      + zavřít k tomu diskusi.

      I když jak vybrat hru aby to bylo co nejvíce objektivní? NFS má lock na 30 FPS, AC IV je špatně optimalizované a podle slov Ubi to snad ani neoptimalizovali na PC. Tedy je to celkem obtížné.
      • Veskoslav
        AC IV byla vyvíjena na pc a pak konverze na konzole. To, že to Ubi podělalo je jedna věc, ale neznám osobně nikoho, komu by to nějak nejelo. Zatím nejhůře jsem šel těsně pod 50 fps při všem.
      • jonatan.hanzlik
        Zvláštní...měl jsem za to, že AC IV je optimalizováno dost slušně. Kdes to zjistil?
      • Já bych ji nechal hezky otevřenou...kde jinde se tak dobře pobavíš a navíc zadarmo?
        • Jedině na G*A*M*E*S! Přijdťe si trochu zablbnout, pomudrcovat a vyšavlit. zaručená kvalita 24/7.
  • Keyz
    Kde je ten test odolnosti pro zvířecím chlupům? Autor ukazoval jak to testuje i kocour, tak by to chtělo nějaký výsledek *5*
  • Proti PS4 z hlediska HW nemám naprosto nic, ale asi už nepřekousnu tu neuvěřitelnou aroganci SCEE vůči uživatelům a naprosto neschopnou oficiální českou podporu. Taková banda ignorantských nabubřelců si moje peníze nezaslouží. Kecy, kecy, kecy, sunshine and rainbows, ale od dob PS1 se přístup evropské pobočky nezměnil.
    • Keyz
      Kupují to lidí v ČR tak co? I když za to prachy to mají fungující jen z určité části.
      Proč tam nejdou některé služby když na PC to jde? Pandora rádio jede, vše lehce a zdarma jede.
  • Moander
    http://oi41.tinypic.com/2nsytr5.jpg
    • A ten obrázek vytvořil dotyčný grafik na konzolích? ;-)
      • Magister_Peditum
        Vzhledem k tomu, jak je to amatérské, tak bych se ani nedivil. *3*
        • Moander
          lol se koukni na svuj debilni avatar ty amatere :D
          • Na jiných webech mají zavedeno zarolování mínusových příspěvků ... nadruhou stranu se člověk občas zasměje :D
      • skutečný grafik by nikdy nepoužil tak ošklivý font, navíc ve dvou různých velikostech *1*
        • Moander
          Proc mi to cpes?
          • nefandi si, já ti nikam nic necpu, i když by se ti to určitě líbilo, jen odpovídám týpkovi nad tebou
      • Moander
        Ja myslel ze je tohle herni web.
    • Ale tak co, já vám ty černý cihly přeju. Radujte se! Chtěl jsem říct dokud je proč, ale neřeknu. Protože vy se každý ráno modlíte i k těm osmiletejm krámům ps3/x360. Když vám to stačí proč né. Psát klady PC a zápory konzole nebudu, protože každý rozumný člověk je zná. Napíšu pouze jediný kladný bod ke konzoli a tou jest- pořizovací cena v rámci unifikovaného výkonu. Zdá se to moc, ale je to málo..
      • Je to malo, mel jsi tech kladnych bodu ke konzoli napsat vic. Myslim ze ne kazdy je zna. Ostatne, nekteri upiraji konzolim i tu nizkou porizovaci cenu.
      • Moander
        jsi fena?
        • Vydrž, pátek se blíží.
    • někdo tam prohodil popiský obrázků *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit