Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC za 21000 litru a ani se nezahraji MGS. Opravdu skvěla investice do budoucna. Nevím, kdo je tu odborník, ale ty to nebudeš. 7850 má problémy i ve Full hd :DDDDDDDDDD
    • GlaDOS
      Mám 7850 a hraji ve full hd většinu her na nejvyšší nastavení. Ty opravdu náročné tituly jako Metro LL běží okolo 30 fps, drtivá vetšina ostatních her na 60 a více. Investice do budoucna to je, když ho člověk používá i na ne zrovna nenáročnou práci.
      • Jack1947
        ARMA3... na max ze, tomu moc neverim tedy. *7*
        • Ver si cemu chces, ale Armu ta grafika da s prehledem. Sice jsem se sam ted 7850tky zbavil a vymenil ji za GTX770, ale pro trosku min narocnyho hrace nez jsem ja, je ta karta vic nez ok :)
    • PC za 21000 litru rozjede cokoliv. A v diamantove skrini bude navic vkusnym doplnkem hracova zamku.
    • PC za 21 litru jsi vymyslel ty, ja psal o i5 za 16. Takze netusim proc svou neschopnost sestavit pc hazes na ostatni. A urcite, 7850 ma problemy ve full hd, kdyz v Crysis 3 ma na full detaily 30 fps a v BF4 jeste o neco vic. Co ma tvoje PS4? Oh wait! PS4 tohle na full detaily vubec nerozjede. *15*
      • Já mám třeba jak PC, tak i konzole a takové Crysis bych nehrál ani kdyby mi za to někdo platil :D A kvalita grafiky je fakt to poslední co mě při hře zajímá a je to typickej příklad právě Crysis - hra je nádherná, ale je zároveň tak pitomá že mě jakýkoliv čas s ní strávený dodnes mrzí...

        Ono ti zarytí PCčkáři si ze zarytejma konzolistama nemají co vyčítat, ale faktem je že velký exkluzivní AAA tituly jsou hlavně výsada PlayStationu - graficky už teď neoslňují, ale hrají se výborně :)

        Stačí se podívat do minulosti - většina PC her byly konzolový porty a hry exkluzivně na PC se na konzole většinou dřív nebo později dostanou (Diablo 3 např) a i když ne tak to nikoho moc netrápí. Za to když na konzole vyjde nějaká vynikající hra (např. Dark Souls) tak PCčkáři hned sepisují petice, že je chtějí mít taky - proč to teda dělají když mají tak krásné hry, které jim konzolisté závidí? :)
        Já mám spíš pocit že si zarytí PCčkáři musí ty svoje komplexy z nedostatku kvalitních her vyléčit žehráním nad grafikou...

        Prostě se přestaňte hádat - když otevřete oči, tak zjistíte, že se potřebujete navzájem :)
        • Crysis je koridorova konzumni hra, v tom souhlasim, volil jsem ho jenom pro priklad, protoze na nejvyssi nastaveni je jednou z nejnarocensich her. A kdyz rozjedes docela obstojne ty nejnarocnejsi, je jasny ze ty ostatni jedou v pohode.
  • Dnes jsem jednu našel v Elektrowordu a kupil :D
  • Mit konzoli znamena bejt uplnej ko*ot
    • Ty jich evidentne musis mit nepocitane. *16*
    • Miserius
      Kolik jich máš?
    • Tilwaen
      Ty jsi asi hodně bystrý.
  • Prisli jsme jen pro tricka :DD
  • ringmancz
    čí jsou ty fotky? že se dívám na eurogejmr a tam jsou taky, akorát s jejich logem
  • Benny Cristovanoho, toho teplouse cernyho sislavyho aka Mungaleva nemuzu ani cejtit. Kdyby mel mozek, tak si koupi na hrani PC, urcite maj ty jeho negersky rodice dost penez na takovy picoviny :)
    • Tvoje IQ tipuji na úrovní imbecílie/debility
      • Rika nekdo, kdo tvrdil ze PS4 je na urovni pc za 20k. *15*
        • http://www.czc.cz/kosik bez bluray na amd sestave, intel by byl dražší...
        • Já tvrdím, že máš v hlavě naprostý lowend. Někoho tak primitivního jako ty těžko pohledat.
          • Jojo, ale neco, cim bys to podlozil bohuzel jaksi neni. *15* Coz se o hw specs rict neda. Takze je mi lito. *6*
            • A fakt by me zajimalo, cos tam naskladal ze to stoji 21k a povazujes to za srovnatelny s ps4, kdyz i5+7850 vychazi na 16,5. *7*
            • To bys totiz nesmel byt id*ot a dat spravnej link na kosik, tenhle ukazuje to co ma v cache prohlizec ty "pc odborniku". *15*
            • Nauč se číst Ty tupá pýčo Cena celkem bez DPH: 17 154 Kč
              Za tento nákup získáte 3 299 bodů do Bonus klubu.
              Cena celkem s DPH: 20 756 K Ta sestava je skoro za 21000 ty pyčo tupá.
            • Zvlastni, jestli je i5 spatny cpu, co je pak jaguar lol. V tom odkazu mas 16500, nauc se cist. Neni problem mit 1440p monitor a hrat na stredni/vyskoy detaily na nem, ta 7850 to zvladne. Navic opravdu narocnych her je par. Upgrade je potreba vzdycky, to ze je to konzole neznamena ze je ve vakuu a technicky pokrok kolem ni se nepocita. Pyca jsi ty, protoze evidentne netusis o cem mluvis.
            • O čem to zas do pííče meleš ty debilee? Jakých 16,5? Sestava je za 20k s dost špatným cpu a bez bluray. Cena je dvojnásobní než ps4. Navíc tahle karta by větším rozlišení má a bude mít problémy. Pokud bys chtěl kartu na tři monitory tak to je jen karta okolo 8000-9000 korun. Proč by jsi měl něco upgradovat na konzoli, když je to konzole? To opravdu nechápu. Všem se omlouvám za nadávky, ale tenhle člověk je totálně tupá pííča
            • Ano, skoda ze 16,5k neni 20k a skoda ze ten i5 cpu je asi 3x vykonnejsi jak jaguar od amd. A skoda, ze v BF4 to pc bude mit 2x takovy fps. A skoda, ze konzole ma uzavrenej system a nevytres si na ni ani zadek, kdyz ti to sony nedovoli, coz se pc absolutne netyka. Skoda ze ta konzole neumi vic jak 1080p a skoda ze si v ni nic neupgradnes. Taky skoda ze na ni neudelas ani n co se tyce prace. Ale jinak je to vlastne uplne stejny. *15*
            • Opravdu tu není potřeba dokládat, že máš v hlavě nasráno, projevuješ se tu jako tůpá pííča dlouhodobě *3*
  • Taky se těším na svou ps4, ale nekoupím si ji, dokud na ni nebude co hrát :-D ... to znamená až vyjde The Witcher 3, The Division, Watch Dogs a další pecky. Kupovat si ji ted a hrát akorát killzone: tech demo nepovedený knack, nějaké indie a fifu, to bych nikdy neudělal
    • Je to o pristupu a podpore. Jestli na PS4 chces hrat hry, je dobre jeji koupi povzbudit a podporit vyvojare her na PS4. Chapej, kdyby se kazdy hrac choval jako ty a PS4 nekoupil, tak se neproda ani jeden kus a zadna PS4 by tu nebyla.
      • Toto je neuvěřitelně pokřivený názor. Proč? Protože těch mých 10 klacků v jejich prodejích nic neznamená. Můžeš se hádat jak chceš, je to prostě tak. A těch 10 táců nedám, dokud mi oni nedají něco, co budu chtít. A to se stane až budou hry. Já si nekoupím produkt proto, že za rok a půl bude super.
        • Tys to nepochopil. Tady nejde o tve penize, ale penetraci konzole na trhu, ta znamena hodne. Z kratkozrakeho pohledu je sony jedno jestli tech deset klacku das ted nebo az za rok. Ale jestli chces PS4 a sirokou nabidku kvalitnich her na ni, tak neni jedno, jestli se v dobe launche proda 2 miliony konzoli a nebo 2 tisice konzoli, protoze to je jasny signal pro vyvojare. Na nizky zajem dojela Wii U, ktera mela slibne naslapnuto, vsichni ji vyjadrovali podporu a ted se k tomu nehlasi. Podobne problemy ma i Vita. Pokud ti na necem zalazi, tak je rozumne to podporit. Nic vic jsem tim rict nechtel a je na tobe, aby sis zvazil, co stoji za tvou podporu a co ne.
          • Ignoruješ jednu důležitou věc, kterou jsem už napsal, tak ji zopakuji. Z dlouhodobého pohledu sice sony samozřejmě není jedno jestli prodá 2 miliony nebo 2 tisíce. To je absolutně logické. Jenomže já jsem jeden člověk a mluvím za sebe. Výsledek mých akcí je pořád výsledek, který produkuje 1 člověk a to jsem já. A já a mých 10 táců stejně z celkového hlediska nic neovlivním. Je to pořád jenom mých 10 000. A to je celé. Kromě toho o ps4 je zájem a osud wii u a vity ji stejně nepotká.
            • Já ale neovlivním, kdo se jak chová. (Pokud ano, jsou to nejspíš stejně slabší jedinci, pokud se nechají tak snadno ovlivnit něčím názorem). To znamená, že můj přístup je pořád jen můj a ve výsledku nic neovlivní.
            • Nikde nepisu, ze ty jediny to zmenis. Psal, kdyby se tak chovali vsichni. Komentuji tvuj pristup. Nastesti se tak vsichni nechovaji a ty se na tom holt vezes.
      • Ano, tohle je skvely ovcovsky pristup. Nejdriv musim odevzdat prachy a az pak muzu chtit, aby nekdo mozna zacal delat hry. *15* Tebe musi konzumni spolecnosti naprosto milovat.
        • Nikoliv, to je inteligentni pristup, proto to take nechapes.

          Nemusis, ale muzes. Je normalni, ze pokud ti na necem zalezi nebo to povazujes za dulezite, tak to podporis, neco pro to udelas i kdyz z toho nemas zadny nebo alespon okamzity benefit. At se jedna o zabavu nebo je to dulezite, at je to podpora nejake hry na kickstarteru, jeji predobjednavka ci koupe nejake premiove edice nebo sbirka na narodni divadlo ci drahy lekrasky pristroj, pomuzes obetem zemetreseni, investujes do pomoci lidem v africe, zasponzorujes mistni detsky pevecky soubor, detsky domov nebo linku duvery, poskytnes prostredky nadejnemu studentovi a tak dale a podobne. Musis byt hodne zakrnely a hodne sobecky, abys to nechapal. Mozna prave to, ze fanousci konzoli jsou ochotni podporit svoji platformu je jeden z duvodu, proc jsou konzole uspesnejsi, nez pc herni platforma.
  • je videt, ze lidi maj prachy... zdanit jim to... jsou to prece prachaci *1*
  • 1988
    Chtěl bych se zeptat zda někdo neví jestli vyjde aplikace PlayStation®App na system Android i pro nižší verzi než 4.0 . Určitě bych tu aplikaci chtěl alespoň vyzkoušet, ale se svým starším HTC Desire HD mám pouze android 2.3.5 a tam to není možné. Předem děkuji za případnou odpověď *4*
    • No já tu aplikaci před chvílí zkoušel a můžeš bejt klidnej. O nic nepřicházíš. Není tam nic, bez čeho by se neobešel.
  • Doufám že ten kluk co byl první bydlí hned na Andělu
    • Ronox
      Proč, když ho odvezla limuzína domů.
      • smejki
        právě proto

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit