Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? 350 lidí na půlnoční prodej? Tady je vidět jaká jsme banánová republika. Já mám doma topinkovač už asi 15 let...
  • Ne, já se ti směju.....a v celku je mi tě potom líto :-D
  • Crybabies porad placou? *15*
  • Vidlevkrku
    To jsme na tom stejne :-)
  • Na světě se občas povede série buzerantů a Wallet mi připadá, jako jejich velitel :-D
    K tomu, že exclusiv. hry z konzolí by na PC nejspíše jely.......no ale nejedou, tak si běž ona*ovat nad fullHD na tvým 14" monitoru a neotravuj lidi, co mají možnost hrát všechno, jak na pc, tak na konz. a nemusejí si léčit svoje malý péro na těchto vláknech. Je tě na světe fakt škoda a mě je líto, že normální lidi musejí žít s takovýma blbcema...
    Já například moc diskuzí nečtu a ani do nich nepřispívám, ale ty musíš mít fakt hov*o, co na práci. *11*
  • Problem je, ze v snahe obhajovat neobhajitelne sa zamotavas stale do vacsich absurdit. Samozrejme, ze su priame aj nepriame naklady. Ty uz ides do absurnej roviny , ked prehlasujes nesuvisiace naklady za nepriame. Ten Fallout mam zdarma pretoze som priamo v subislosti s nim nevynalozil ziadne dodatocne naklady na ziadnu sluzbu, ktora je s tym spojena, ziadna cast z tych tebou spominanych nakladov nesla gog ani jej nikto, komu platim ja nezaplatil za to aby mi tento benefit dala. To je zdarma.
    Ty platis priamo suvisiacu sluzbu, ktorej prenajom hier je jej hlavnou devizou (samozrejme ak neratam povinne vypalne za online) , platis to rovnakej firme a je to priamy naklad nutny aby si tu moznost hrat mal. Naozaj netreba silou mocou obhajovat nezmysly, bud vobec nerozumies ekonomike alebo netusis za co vlastne platis.
  • Ale ved prave ja tvrdim, ze nedostavas nic zdarma a je to prenajom. Ty tvrdis opak, ze mas nieco zdarma.
  • určitě, to s tebou souhlasím a po pravdě by ani mně nedělalo problém pokecat s mladšíma o hrách proč ně. Spíše jsem to směřoval na tyto jedince, kterýma bych se já osobně nezabýval, navíc kdyby jsme to udělali všichni, tak půjdou stejně do prd....Spíš jsem to bral než reagovat na stupiditu, rozumní lidé se tu snaží vysvětlit něco lidem, kterým to je naprosto jedno a každý další argument mají jako zámínku k posměchu a dalším provokacím. Ono diskuse je od toho, aby se diskutovalo, vyvracelo, mnohdy i v rámci slušnosti trochu hádalo, takové diskuse jsou. Ale stupidita a věcná argumentace je dle mě rozdíl a spíš mě zaráží, že inteligentní lidé, kteří evidentně hrám rozumí mají chuť se dohadovat s lidma s nadpůrměrnou debilitou. Chtěl jsem reagovat z důvodu, že poslední dobou ač bych se rád do diskuse zapojil vidím samé nadávky, hádání apod. a radši odejdu
  • to je sice pravda, ono mnohdy věk nehraje roli a často se v životě setkávám s tím, že dospělí jsou mnohdy horší jak děcka. Spíš, ale komunita jako taková ve hrách, nebo obecně v tomto odvětví hodně ztrácí na tom, co já si z mládí pamatuju. Nebyl problém u vietcongu, CoD1 apod. najít přátelé, s mnohými si píšeme mnoho let a množí se přestěhovali do zahraničí a stále si píšem. Mnoho lidí s těch dob znám i osobně a když jsem zmínil vietcong pamatuju si jak se lidé často místo hraní bavili, vymýšleli kraviny a tak nějak se neřešilo, že místo bitvy děláme kecáme a děláme kraviny několik hodin. Možná je to tím, že takové hry už nejsou, možná tím, že dříve nebyly servery plné spíše "spratků" na, které rodiče nemají čas a nekontrolují je. Často vzpomínám na časy, kdy herní komunita obecně a multiplayerové hry byly zábavou, hodně dlouho jsem žádnou hru již ani multiplayer nehrál a nějak mi to nechybí, snad to změní The Division
  • Problém je, že i oni panáčkové 18+ jsou občas slušný gumy.
  • Vidlevkrku
    Svatá pravda. :-) A proto, zákaz lidem 18- chodit na diskuze. *15*
  • Vidlevkrku
    No to ano, ale člověk by rád pokecal s dalšíma gamerama, k čemuž tyto diskuze slouží, ale to jde těžko když se skrývají 13 leté hloupe děcka za anonymitu...
  • to seš lepší než já, trpím již druhý den zácpou
  • dneska sem se posral
  • copak? nedostala se na tebe řada? *4*
  • no chtěl jsem napsat víc jak 18 *7* *1*
  • možná by stačilo pouze nereagovat. Tím, že jim všichni odpovídáte akorát vede k tomu, že tu zbytečně lítají slova, která nemusí a je strašně baví, že se druzí rozčilují. Možná úchylka, nebo sebeuspokojení v tom, někocho vytočit a nechat si nadávat....možná je to taková forma tvrďáka, kde si v reálném světě nic takového nedovolí, zkouší své mužství na monitorem, kde je identita neznámá. Věřím, že je tu spousta inteligentních lidí a diskuse tu mnohdy mají úroveň, možná všichni co mají rozum a víc jak 13 let pojďme diskutovat jako lidi, ty ostatní nechme v koutě a voni si pak konzolí koupí taky, aby nebyli sami *1* no a už na ně utočím taky *1*
  • v těch diskusích o PS4 mi celkem jedno uniká. To, že se tu v podstatě nic neprobírá jsem si už zvyknul. Spíš nechápu jedno, proč když se tu najde hrstka idiotů, kteří melou pořád to stejný dokola jak je PC lepší a konzole k ničemu se tu najdou i ti druzí, kteří pořád takovým idiotům odpovídají? *7* zvlášť když to jsou pořád jedni a ti stejní tupci, kteří v každé diskusi napíšou naprosto to stejný *1* to, že jim odpovídáte a snažíte se vyvrátít něco co oni stejně vědí jim rozum nezvýšíte, neodpovídat a nechat je vyrůst, bože jak ty děcka dneska tráví čas to je k neuvěření *1* Nic teď se budou bavit dospělí a mohlo by se konečně začít probírat kdo tu konzoli má a jak je spokojen, docela mě zajímají zkušenosti uživatelů *5*
  • Ty hranice jsou uz davno prekroceny a vyvoj zpomalil uz pred nekolika lety, prvni hranice na kterou jsme narazili je frekvence. Casem take narazime na efektivni pocet jader a nemoznost paralelizovat veskere ulohy. Vzhledem k tomu, ze rust vykonu vedl k cim dal vetsimu plytvani vykonem, tak dal bude cimdal vetsi snaha vykonem setrit a zvysovat efektivitu vyuziti hardware, coz by mohlo vest k unifikaci pc platformy. Tady steam machine propasla sanci. Je to ale prilezitost treba pro apple.
  • Nebud naivni, neni to pro me zadna novinka. Zacinam v tem mysleni videt posun. Uz jsi opustil myslenku neprimych nakladu. Ted se snazis opirat o trvalost naroku. To ses ovsem dopustil dalsi chyby. Pokud mi v pujcovne aut pujci zdarma auto na omezenou dobu, treba tyden, znamena to, ze mi ho vlastne zdarma nepujcili, protoze to neni na porad? Nikoliv. Ani to neni spravny argument. Je to docela proste, ze to nechapes je smutne, na tvem miste bych nebyl tak vysmesnyl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit