Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se ptal ve kterym komentu jsem nekomu vnucoval pc. A windows opravdu neni uzavreny OS, nebo ty na svojem winu muzes spoustet aplikace jenom od MS? Asi mame kazdej jiny winy. *3*
  • Tohle je pro tebe typické, proto jsem tě označil za arogantního hlupáka. Na první dotaz jsi neodpověděl, na druhý demagogicky. Kinect k pc připojíš, ale to je asi tak všechno, jsou tu i jiné pohybové ovladače, třeba move a wiimote. Ani jedno není na pc podporované a nejsou pro to pořádné hry.
  • Především říkáš obvykle jiné věci a jiným způsobem. Jsi při tom často hrubý a vulgární, neslyšíš cizi argumenty, upíráš lidem právo na vlastní názor a oponenty s jiným názorem zesměšňuješ. Stačí si přečíst tuhle tvou reakci. Jsi hloupý a arogantní. Krom toho, často se pleteš, i teď, windows nejsou otevřený os.
  • Nemusis, beztak bys akorat tvrdil ze zadny kinect k pc pripojit nejde, jak to konzolebojs radi tvrdi o televizi, takze si usetri trapas a mlc. *15*
  • Proč na pc není Red Dead Redemption?

    O hrách s pohybovým ovládáním ani nemusím psát, viď?
  • Pokud kdyz reknu, ze pc ma na rozdil od konzole otevreny os a muzu na nem delat cokoliv na co je app, nebo si dokonce psat app vlastni, pripada, ze ti pc vnucuju tak mas problem s chapanim textu. To je smutne, ale da se to odnaucit. Doporucuju dodelat tu zakladku. A vyvarovat se hazeni svych chyb na ostatni, jinak se toho nezbavis nikdy. *3*
  • V každém, v kterém se snažíš tvrdit jak jsou konzole špatné, nebo pc lepší, nebo konzolisti hloupí, že používají konzole a tak dále a podobně. Tedy prakticky neustále.
  • A uz mi reknes, kde vnucuju to pc? Nebo sis to vymyslel? *5*
  • Hahaha, takže jsem tě trefil úplně přesně. Netušil jsem, že mi to sám v zápětí potvrdíš. :-)
  • Ty len kladies zle otazky. Resogun stoji 12,78 libry. Ak ho chces hrat bud si zaplatis 12,78 libry alebo si zaplatis nejakych tych 10$ za mesacne clenstvo PS+, kde ho mas moznost ho hrat pocas 1 mesiaca. Iste si si vsimol , ze obe moznosti vyzaduju platenie. Takze nie su zadarmo. To ze ti PSN Store to stiahnutie umoznuje cez ich GUI a da ti tam akoze cenovku 0 neznamena vobec nic, stale to zostane len predplatena moznost hrat PS+ hry za obmedzene obdobie pocas platenia vypalneho.
    Len pred par dnami napr. na GOG bolo nieco co bolo skutocne zadarmo. Fallout giveaway....nestalo to ani cent a je to navzdy...to je zadarmo.
  • Ty jsi konzolista? To jsem nevěděl. :-)
  • Ja se nedohaduji, rikam proc konzolovy exkluzivity nejsou na pc. Nechces snad tvrdit, ze duvod je jiny.
  • Napis, v kterym komentu nekomu vnucuju pc. A opet preji hodne stesti s hledanim. *15*
  • Moje oblibena hra je, ze se bavim nad tim, jak nekdo zaplati a tvrdi ze neco dostal zadarmo, nebo nad vztekajicim se ditetem, co si vymejsli jak je jeho konzole skvela. *5* Napis mi sem prosim, jak je pc mrtva platforma a ze nemam co hrat a jak je 7850 v konzoli nejak zazracne jina nez desktopova 7850. Dlouho jsem se nezasmal.
  • To je snad jasné. Ž̌ádné kromě antikonzolového hate. Je tu pečený vařený, takže nic pořádného ani hrát nemůže. Je to chudák, který se baví urážením a vysmíváním. Nejsmutnější na tom je, že důvody výsměchu staví na vlastní hlouposti. Já si opravdu nejsem vědom jediného případu, že by nějaký konzolista někde pořád dokola vnucoval všem pc hráčům konzoli a urážel je všechny kvůli tomu, že hrají na pc. WW je podle mě nemocný.
  • Ok, takze hry su zadarmo. Dobre , existuje velmi jednoduchy test ako si to overis. Proste si PS+ ked ti vyprsi predplatne (divne nevola sa to zadarmne) a hraj svoje hry, ktore si si kupil za 0. Ked ti to pojde , tak potom boli 'zadarmo.
    Ale mam pre teba novinku, nie len, ze neboli zadarmo, ono si si ich ani len nekupil ale iba dostal moznost hrat pocas predplateneho clenstva.
  • Dlhe ale uplne zbytocne , pretoze si stale mylis zakladne pojmy.
    Uvediem ti priklad, co je hra zadarmo..nainstalujes si bez akehokolvek platenia Steam a hru Alien Swarm, hras zadarmo bez toho aby si za to dal co i len cent. O polroka spustis steam a stale hras tu istu hru a stale si nezaplatil vobec nic. To je zadarmo.
    Resogun cez PS+ si nezahras kym nezaplatis, o polroka si musis znovu zaplatit aby si si ho zahral. To ze ti niekde v UI Store , ako pre male deti daju , ze cena je 0, je argument hodny zakladnej skoly. Ty si totiz Resogun nekupujes, ty si ho len prenajimas a aj to nie Resogun ale moznost hrat hry, ktore ti vybralo Sony pocas obdobia , ktore si PREDPLATIS. To sa nazyva PREDPLATENA sluzba a nie sluzba , ktora je zadarmo. Ujasni si tieto zakladne pojmy. Rovnako ako tie SMS nie su zadarmo, ale su v ramci PREDPLATENEHO pausalu. Aj to zdravotnictvo je ''bezplatne'' ale nie je zadarmo.
  • Wallete mohl by jsi mi napsat tvoje oblíbené hry ať si uděláme obrázek
  • Jack1947
    Spis "podhledu". *1*
  • Já ale neovlivním, kdo se jak chová. (Pokud ano, jsou to nejspíš stejně slabší jedinci, pokud se nechají tak snadno ovlivnit něčím názorem). To znamená, že můj přístup je pořád jen můj a ve výsledku nic neovlivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit