Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice je hodne hloupy a sobecky zahledeny do sebe, nejspis i zly, ale to co delas ty je jeste horsi. Nesnaz se dostat po jeho uroven, bude to jen k tve vlastni skode. Trochu nadhledu prosim.
  • Jack1947
    Takto bylo vzdy a bude, vest dohady o tom je zbytecne ale nekomu zda se to pomaha. *4*
  • Ovšem, že hraješ jen to, co tě zajímá. Vsadím se, že jsi nikdy nehrál ty lepší konzolové exklusivky a pravděpodobně jimi okonce zaslepeně opovrhuješ. Já mám herní pc (takže ani nezkoušej mě označovat za konzolového fanboye) a šel jsem i do konzolí pro exkuzivky. Většinu z mých oblíbených her můžu hrát jen na konzolích. PC má miliony ndie a malo-produkčních exklusivních "her", ale ty nejlepší exklusivní nářezy jsou na konzole. Gears of War, Uncharted, Infamous, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, God of War, Forza, Grand Turismo, Red Dead Redemption a mnoho dalších jsou důvod mít konzole. Ignorante.
  • Si ty zasadni tituly nech. O lowdetail konzolovy koridorovky fakt zajem nemam. *15*
  • Vetsina tvych oblibenych titulu by na pc v pohode jela, tohle je marketingovy rozhodnuti na strane sony a ms, a neni treba rikat z jakych duvodu vzniklo. Tzn. to neni chyba pc.
  • To z toho nevyplyva. Nezaplatis dane, zavrou tedo vezeni. Z toho vyplyva, ze musis platit, abys mohl chodit ven nebo psat tady do diskuze. Ergo to neni zadarmo. Teda podle tebe. Ostatni sem zadarmo pisi i kdyz musi platit dane nebotreba za internet. Ostatne, podle tve logiky ani free hry nejsou zdarma, musis si koupit pocitac, abys je mohl hrat, nekoupis, nemas a nehrajes. Pripad je uzavren od te doby, kdy pres veskerou snahu nejsi schopen rict, kolik stoji Resogun zdarma a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim. Dutohleve nazyvej sveho otce, ktery te spatne vychoval.
  • Většina mých oblíbených her jsou exklusivky pro konzole. To je dost velké omezení právě na straně pc, ne konzolí.
  • Jn máš pravdu a mizerný podpoře pro pc a ignorace spousta zásadních titulu taky ne
  • Nejlepsi na tom je, ze at budes fanbojovat jak chces, na mizernym hw lowzole to nic nezmeni. Takzetak. *5*
  • Proč? mě to spíše přepadá směšné než k nějakému rozčilovaní. Jinak k té diskuzi. Hraješ na pc čili jsi pyča, takže jsem tě nazval správě.
  • Jack1947
    To nemusis o jeho vykonnosti si totiz nedelam zadne iluze. *3*
  • Wallete jen pokračuj, pirátovi brzo rupne žilka :D
  • Skvele, ale ja nemam konzoli, to sis to trochu spletl.
  • Ja te nepresvedcuju o nicem, rikam ze si muzes vybrat, bud verit blabolum ze 7850 ma parametry jak titan a ze je ps4 strasne uzasne vykonnej, nebo si muzes precist o hw neco na netu.
  • Nebuď pyča
  • Jack1947
    Nejsi, nejde jen o fakta... je stejny jako ty a proto ho branis. To je cele, ted me chces utvrzovat o sve pravde co me nezajima ? No, tak prosim. ( tohle nemas jak vyhrat je mi lito.)
  • Nebud butthurt
  • Škoda každé urážky, která tohoto mentálně nevyvinutého jedince nezastihne.
  • Johnyho branit samozrejme budu, protoze psal fakta. Nejsem fanboy abych si vymyslel. Samozrejme ze chapu tvou snahu nerikat detem pravdu, protoze jak je videt o pravdu nestoji a nelibi se jim a moc kvuli ni kvici, ale sorry, nejsem lhar.
    A jestli ti fakta prijdou horsi nez vymysly fanbojs, tvoje volba. *3*
  • Mas pravdu, jsem provokater, protoze jsem si dovolil rict, ze vymysly co tu produkuji tvoji konzolebojs jsou vymysly. To dava smysl. Btw, jak funguje ten filtr? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit