Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Napsal to potom, takze jsem uz obrazek mel... dobry kdyz nemusis reagovat nereaguj ... pro me budes horsi nez ti co tu konzole propaguji , kdybys byl ok tak by ses nedohadoval. Cist a psat muzu co chci, pokud to nikoho neurazi a neni v tom rasisticky a jiny etnicky podtext.
    Klidne si ho bran, pro me jste pak stejni kdyz proste ja sem ok se v si a ty ne je tvuj problem... a je mi fuk jestli se ti to nedari cist takto necti treba. Nebyla jina moznost, nez to napsat. *4*
  • ucho
    Wallet je obyčejnej provokatér. Netřeba ho urážet. Já si ho teď vyfiltroval a mám od něj pokoj.
  • Nevadi, od cloveka co neumi udelat spravne reakci na koment mi to fakt nevadi. *15*
  • Hele nakonec si mě přemluvil k té velké pyče. Teď tu tak budu působit *4* Doufám ,že ti to nevadí?
  • Johny popsal realitu naprosto bez jakyhokoliv zaujeti. Jestli ti tohle pripada jako pokus o prikladani polinek, fakt nevim jak ti poradit.
  • Pojmenuj se "jsem butthurt protoze neumim linkovat kosik z czc" anebo "jsem konzolefag a 7850 v ps4 je lepsi jak titan" bohuzel je oboje ale dost dlouhy, staci kdyz tam nechas "pyca", to na tebe sedi dostatecne.
  • Ten nick je výstižnější a budu používat jen ten. Přemýšlím jen, jestli se nemám pojmenovat :" Wallet je velká pyča" co myslíš Wallete? Co je lepší Wallet je pyča nebo Wallet je velký pyča?
  • Jack1947
    To byla reakce na Wallet je pyča... proti tobe (zatim) nic nemam.
  • Jack1947
    Slusne jsem se zeptal, ty si hned tak neprijemny ( nevadi ). Nejspise jsem se v tobe asi spletl.
    Johny psal podivne, jako kdyby schvalne prikladal polinka a kdyz napsal to potom. Bylo jasne, bzdyt jo pis. Cist nemusim jen me to zajima, vzhledem k tomu ze si reagoval tak jak si reagoval. Nic uz vic psat na toto tema nemusis- vim zjevne o co tu jde. Aspon si nic nenalhavej, je to takove a jine to zrejme ani nebude. *4*
  • Takze uz doufam chapes, kdo je tu ten komicky bojovnik.
  • Ty se vyjadrovat vubec nemusis. Jednak mas projev na urovni mentalne zaostale osoby a druhak, kdyz Johny popsal realitu naprosto bez komentaru, zacal jsi mlet neco o vyvolavani flame. Takze jestli se ti neco nelibi, muzes si vylizat zadek, nikdo te nenuti moje komenty cist. *3*
  • Jack1947
    Psal Pirát... takze ses priznal. Nebo spletl... hmm *7*
  • Jack1947
    Ty hele rad je prudis konzolisti, nemas co delat nebo co... samozrejme te ani nikdy presvedcovat o necem co si mysli ze je pravdive a neni nemuze. Jen se ptam. Pac uz to vazne zacina bejt hoodne vtipne, nebo spise komicke. "Hrdinny bojovnik s nespravedlnosti zleho Sony a podleho mrkvosoftu".
  • Nezaplatis predplatny, nemas hry zdarma. Z toho vyplyva, ze platis za ty hry. Pripad uzavren dutohlave.
  • Ta vetsina co nakupuje parky bez masa, hraje na konzoli, veri, ze ps4 je lepsi jak pc za 20k a zaplati a tvrdi ze to ma zadarmo? Ta si o me muze myslet co chce, to je mi uplne volny. *3*
  • Ano, ja troluju. Rekl pan "zaplatil jsem a mam to zadarmo". Jestli sis nevsiml, nejsem ten kdo breci na foru jak jeho lowzole je vykonnejsi jak pc za 20 tisic, nevymyslim si "jine dulezite parametry jako velikost krabice" a neobhajuju si koupi lowendu blabolama. A nesnazim se svuj nazor utvrzovat naklikavanim, pane konzoleboji. *15*
  • LOL co to třepeš za srance. Jaký panebože naklikávaní. Nedal jsem si ani jeden plus. Osobně jsem, ale rád, že jsem v plusu jelikož lidi tu mají rozum a Walleta považují za čuráčka stejně jako já.
  • Ano ano, ted jsem legracni, protoze ty sis zprdele vytahl ze nemam co hrat. To je argument hodny konzolisty. Nejsi ty Rhulad? Ten si taky nalhava, aby obhajil svuj nazor. *15*
  • Pirát: naklikávání hlasů ti v ničem nepomůže jen ze sebe děláš idiota.
  • Jack1947
    POzdejc az budou hry, bude parit a nebude mit cas se tady hadat... to je cele. Prozatim to muzes pretrpet. *3* Nebo ne to je na tobe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší