Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by bylo pravda, kdybys tam tech pul mega nechal i kdybys v zadnem aute neodjel. Porad to nechapes :-). Ty hry zdarma jsou v obchode s nulovou cenou a muzes se rozhodnout, zda je koupis nebo ne. Uz jsi zjistil, kolik stoji Resogun a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim?
  • Neumíš to, hahahahaha, ty jsi legrační :-).

    Dík za vysvetlení, proč vedeš hate proti konzolím. Obhajuješ si koupi předraženého pc, na kterém teď nemáš co hrát :-). Ještě něco mi o sobě prozradíš?
  • Jojo, ja kdyz si kupoval auto, tak jsem dal pul mega za vstup do obchodu a autem jsem odjel zadarmo. *5* To je super takhle nakupovat.
  • Mylis se. Ja za ty hry zadny rocni poplatek neplatim, mam je v nabidce zadarmo. Stale cekam, rekni mi, kolik stoji Resogun zdarma a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim. Je to hrozne jednoducha otazka, odpovedi jsou dve konkretni cisla. Ja rikam, ze je to 0 Kc a 0 Kc. Co ty?
  • Jack1947
    Taky si rikam ze ma nak moc vstupu... njn decka chtej se jen delat zajmavy a vedi houbi.
  • Skoda ze me to absolutne nezajima. *3* Jsem znaeprazdnen tim, jak se smeju tomu ze nekdo vyhodi 10k za lowend a ted musi fanbojovat v diskuzich, aby si to sam u sebe obhajil. *15*
  • Ty jsi nějaký jednodušší, viď? Psal jsem, že to neumíš. :-) Chceš snad naznačit, že to umíš? Asi ne, hahaha :-).
  • Tak mi najdi post, kde jsem linknul spatny kosik na czc a vydaval ho za spravny a nadaval tu nekomu do pyci kvuli vlastni neschopnosti. Preju hodne stesti pri hledani. *5*
  • Meles piczoviny. Platis rocni poplatek, ten si vydel poctem her a mas cenu za jednu hru za rok. To, ze sis vymyslel ze mas neco zadarmo nikoho nezajima, je to subjektivni blabol. Uz jen fakt, ze tu hru "zadarmo" nedostanes, kdyz si tu sluzbu nezaplatis to dokazuje, a ted se muzes vratit ke svoji supervykonne lowzoli a hrat uzasny exkluzivky, treba gta5 s grafikou san andreas. *15*
  • Nejlegračnější na tom je, že ty to také neumíš :-).
  • Jestli nakupujes za nulovou cenu, tak ano. Ale dos o tom pochybuji. Ale porad to nechapes, ja jsem za ty hry neplatil. A opakuji, klidne si muzes jako Mantor spalit prsty a rict mi, kolik me stoji Resogun zdarma a kolik tedy usetrim, kdyz si ho nekoupim. Troufnes si na to? Nebo radsi zustanes na urovni primitivnich kecu?
  • Vzdyt rikam, ze mas pravdu. Vsechno co mam doma mam koupeny stejnym zpusobem. Je to zadarmo. *15* Jinak jsi samozrejme demagog, protoze neverim ze nekdo je tak vylizany a veri, ze dostal neco zadarmo kdyz za to zaplati.. oh wait *15*
  • Presne tak, ty nechapes, ze za tu hru nedavam zadne penize. Ale klidne si muzes jako Mantor spalit prsty a rict mi, kolik me stoji Resogun zdarma a kolik tedy usetrim, kdyz si ho nekoupim.
  • Muzes tohle trvrzeni dolozit, nebo jen sve dojmy vydavas za fakta? Pouc me nejak verohodne, jak si na tom stoji potravinarsky prumysl a co mu generuje nejvetsi zisky.

    Smejdovni potraviny se prodavaji kvuli nizke cene, kvuli nicemu jinemu. Mel by sis tedy ujasnit, jestli jsou konzole pro socky a nebo jsou vlastne desne drahe, zda se mi, ze v tom nemas jasno. O konzolovych hrach vime, ze jsou drazsi, a presto je hraci vetsinove preferuji, tudiz srovnani s nejlevnejsimi potravinami neni na miste.

    Co se tyce diskuse obecne, na vsechno se da rict, ze te to nezajima, to neni zadny argument. Kdyz te konzole a konzolove hry nezajimaji, proc neustale trolujes pod vsemi konzolovymi clanky a snazis se vuci nim vymezovat? Ja myslim, ze lzes a naopak te to zajima hodne. Rekl bych dokonce, ze se jedna o patologickou nenavist :-).
  • Jasny, my to nechapeme, ze ty odevzdas penize, ale hru dostavas zdarma. Trololol. *15* To mam vlastne doma uplne vsechno zdarma. *5*
  • Ne, tim jsem myslel, ze jsou zdarma. A to ze nechapes, co to znamena, to je tvuj problem. Uz jsem ti to vysvetlil jinde, tak s tim bytecne netroluj.
  • Protoze to je zdarma i kdyz to nechapes, nerozumis tomu, co to znamena. Pokud ve zdravotnictvi za nektere ukony neplatis, tak jsou tyto zdarma a na veci nic nemeni, ze si platis zdravotni pojisteni. Pokud ze ne platis, tak zdarma nejsou. Pokud si na PSN nektere hry kupujes za nulovou cenu, tak jsou zdarma a na veci nic nemeni, ze jsou k dispozici jen clenum placene sluzby. Sluzba zdarma neni, ale ty hry ano, maji stanovenu nulovou cenu, jak jsi sam zjistil, kdyz jsi byl nucen si cenu hry zdarma vycucat nepodlozene z prstu. Stejne tak u tel. tarifu, kdyz si zaplatis tarif a v ramci nej mas SMS zdarma, tak jsou proste zdarma. To znamena, ze za jejich vyuziti neplatis. Teprve az vycerpas ty, ktere mas zdarma, tak za ne zacnes platit. Vec zdarma je takova, ktera ma stanovenu nulovou cenu a muzes ji volne uzivat/odebirat. Plati to i v pripade, kdy pristup k ni je necim podminen. Odborari dostavaji napr. na vanoce vanocni cokoladovou kolekci zdarma, protoze ji dostanou a nemusi za ni platit a nic na tom nemeni, ze plati odborove prispevky. Ve skole dostanou tve deti ucebnice zdarma a to znamena, ze za ne nemusi platit a nic na tom nemeni, ze skoly jsou financovany z dani, ktere platis. Zdarma neznamena, ze s tou veci nejsou spojeny naklady, ale ze je primo a konkretne nehradis ty. A jestli to nechapes, tak jsi dodnes nepochopil, zo znamena termin zdarma a jak a v jakem kontextu se pouziva. Uzivatele sluzby PS+ maji k dispozici hry zdarma. At to chapes nebo ne.
  • Btw, kdybys misto breceni o tom jak je konzole uzasna radsi neco delal, mohl sis koupit PC a hrat bez kompromisu a bez omezeni. *12*
  • Jj, mam vzduchoprazdno, protoze konzolista u pc neumi linknout kosik na czc a protoze tvrdi, ze ta 7850 v ps4 je nejak zazracne vykonna jak 7970. *5*
  • Prodej parku bez masa, syru co nejsou syry, zmrazenyho peciva a jinych blafu je na tom v cr ekonomicky nejlepe. Znamena to ze me to ma zajimat? Ne, diky. Absolutne nezajima. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší