Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj, pc je velmi neefektivni a proto je nova konzole pc. PS4 s nejakym kouzelnym unixem a xbone s widlema co zazracne nezerou vykon jak ty silene prezrany w7 a w8. Proto se ta desktopova 7850 v konzoli vyrovna titanu a pc za 50 tisic. A proto konzole jede v low detailech a stezi dava fhd. *15*
  • To ze k nemu musis mit pripojenu klavesnici s mysi je v obyvaku fail. Az to pujde bez nich a jak system tak vsechny pc hry bude mozno ovladat gamepadem, pak teprve bude mozno vubec zacit uvazovat o tom, zda pc muze nahradit konzoli. Do te doby se proste tyto platformy miji.
  • Porovnavar pc a konzoli podle papiroveho vykonu je stejne stupidni napad, jako porovnavat rychlost dopravniho prostredku podle vykonu motoru. Kdy to konecne pochopite?

    Priklad: PS4 ma 256 MB systemove RAM a bezi na ni AC4 nebo GTA5. Zkuste neco takoveho rozbehat na PC s 256 MB systemove RAM. PC je velmi neefektivni platforma a musi mit hw daleko lepsi, aby zvladalo to same, co konzole. Navic jeho zivotnost je mnohem lepsi. Poridit dnes PC, aby na nem bezelo to same, co na PS4 pobezi za 6 az 7 let by bylo zatracene drahe. Opet, vemte si AC4, jake by muselo byt PC v roce 2006 a kolik by stalo, aby dneska spustilo AC4 alespon v te same technicke kvalite, jako konzole (tedy vlastne v horsi vysledne kvalite)?

    A to pomijim, ze spousta her dnes nebezi na XP, takze v podstate nebylo mozne koupit v roce 2006 PC, ktere by melo zivotnost stejnou, jako konzole a nemuselo se do nej znovu investovat.
  • PS4 ignoruje dx a wokna,navíc optimalizace je přímo na ní a ne jak u pc,kde je velka skála,proto grafika v ps4 bude na úrovni 7970 a vvyšších bráno v pc
  • V domacnosti mam 5 pocitacu, z toho jeden herni desktop plus dva tablety. I presto mam konzole, protoze rada skvelych her je jen na nich a protoze hrat na konzoli me bavi vic nez na PC. Muzu si vybrat kde budu hrat a smeju se omezenym troubum, kteri se chteji trumfovat tim, ze maji pc nebo klonzoli :-).
  • Ano, sluzba je placena, to sam uvadim. Kdyz nebudu mit sluzbu, nebudu mit ani hry nabizene v ramci sluzby zdarma. Ale kdyz si je nekoupim, nebudu je mit taky. Ty hry v ramci sluzby nedostavas, jen se jim snizuje cena na 0 Kc. Abych je mel, musim si je koupit. Kdyz si Resogun koupim, stoji 0 Kc. Kdyz si ho nekoupim, cena PS+ neni snizena (tedy je snizena o jeho hodnotu 0 Kc). Nestoji 4 $, to sis vycucal z prstu. Je to stejne jako volani zdrama ve vlastni siti v ramci tarifu. Musis platit tarif, abys mel k siti pristup, ale samotne volani je zdrama, neuctuje se.
  • No...nevím. Mám stolní PC, k němu připojené jak klávesnici a myš tak 3 gamepady a hraju na něm z gauče na 47 palcové TV...
    Your argument is invalid dobrej magor. ;)
  • Hlavne ze ps4 ma 7850 takze si dobre protirecis, blbecku. *15*
  • To ze budes 7 let hrat na zastaravajicim zeleze a vyvoj kolem pujde dopredu je trumf? *5*
  • Jako svým způsobem má i pravdu...
    Když se vrátím do historie, tak PSP vs DS u mě jednoznačně vyhrálo Nintendo. PSP se svým lepším výkonem troskotalo na hrách, kterých jsem zkoušel hromadu ale teď si vzpomenu tak na 5. Nintendo sice nemělo takový ten efekt ,,teď budou spolužáci koukat jaký výkon nosím v kapse", ale hry mě bavily a dodnes DS vozím na dovolenou, kde si ho půjčuje i manželka.
    Stejně tak Vita vs 3DS, stejně tak Wii vs Xbox/PS...jsem asi už ve věku, kdy si nepotřebuju s někým poměřovat výkon, ale chci aby mě hry bavily a ideálně mi nabídly čirou a aspoň trochu originální zábavu, kterou můžu kdykoliv přerušit a vrátit se k ní třeba za měsíc na pár minut.
  • OS mám zadarmo *2* Bedna ti výkon nepřidá. Chce to uvažovat a nevyhazovat peníze zbytečně. Grafika v PS4 má dle oficialní specifikace 1,84 TFLOPS a výkon 7850ky podle výrobce 1.76 TFLOPS. 7850ka má vlastní DDR5 paměť, PS4 má sdílenou DDR5. Kde je ten obrovský výkon PS4? Když je podle tebe 7850ka křáp, PS4 je podle tebe křáp taky.
  • Tilwaen
    Na konzoli si také nezahraješ hry exkluzivní pro PC.
  • Nikde nepisu, ze ty jediny to zmenis. Psal, kdyby se tak chovali vsichni. Komentuji tvuj pristup. Nastesti se tak vsichni nechovaji a ty se na tom holt vezes.
  • Jack1947
    Minula X360 vydrzela na videich vetsi zatez, taky no...

    kupodivu moc videi, na toto tema neni hmm... http://www.youtube.com/watch?v=PKePvM84KL4 voda...

    sice starej X360 http://www.youtube.com/watch?v=RWtxs5rl7jk pistoli, brokovnici a nejakou podomacku vyrobenou nalozi, to uz bylo na nej moc jinak vydrzel.

    *3* Doufam ze Xone bude na tom podobne. *4*
  • 7850 tak to je opravdu výhodná koupě :D ta nestíha už teď a musíš snižovat detaily, za rok to bude křáp. Bedna za 500 je výsměch a kde máš os.. to máš další 3000. čili tě ta tvoje sestava stojí 18000 s mizernou kartu u které už teď musíš snižovat detaily. LOL. PS4 NENÍ MOŽNO KONUNKUROVAT POČÍTAČEM. PS4 NABÍZÍ ZA 10K OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ MUZIKY ZA OPRAVDU NÍZKOU CENU. PODOBNÝ POČÍTAČ TĚ VYJDE DVAKRÁT TOLIK A NAVÍC SI TAM NEZAHRAJETE EXLUZIVITY. JÁ MÁM JASNO.
  • ucho
    no já si loni pořídil PS3 kvůli exkluzivním hrám. dohrál jsem na to i nějaký hry, kde šlo o konverzi z PS2. hry hraju, protože mě je baví hrát a cena té konzole byla směšná, když si to přepočtu na hodiny zábavy. ještě bych podotknul, že graficky mi dostačuje u her i PS3. tedy hrám jako Uncharted nemůžu nic vytknout. samozřejmě tam jsou jisté hardwarové limity, ale nic, co by mi kazilo hru. prostě tohle mi na hraní stačí. no a teď je tu PS4, která je na tom oproti PS3 výkonově několikanásobně lépe... takže to mi přijde jako dostatečný bonus a víc nepotřebuju. a že jsou jiné herní počítače výkonnější? a co... počítač mám taky, hraju na něm taky, ale spoustu her si zahraju rád u televize. opravdu nepotřebuju nic trumfovat, důležitý je, že mě to hraní baví a o tom to je... každý má holt jiné priority a trochu mi uniká, proč se tady vyrojuje tolik bojovníků proti konzolím, kteří mají potřebu si dokázat, kdo dál dočůrá...
  • k práci vlastní PC nepotřebuju a na novou konzoli si vydělám ani ne za 14 dní a cca 6-7 let nebudu muset vydělávat na novou.

    TRUMF :-)
  • Argumenty najvyssej kvality...nechcem sa krcit pred PC , lebo to robim v praci. No tak sa nekrc , kto ti v tom brani? Ale proste PC gaming fakt nie je pre teba, si cielova skupina pre konzoly ;-)
  • To je tak trááápne tieto vaše flamy na Tiscali... Ale tak prečo sa nezapojiť :D

    Ja mám momentálne PC za 1300€, pričom túto sumu mi práca na ňom zarobí za niečo vyše mesiaca. A nie že by som sa nejak pretrhol. Plus na ňom hrám všetky hry, ktoré ma zaujímajú.

    Trumfnite toto s nejakou konzolou *5*
  • A to tam chyba este OS, aj ked teoreticky moze pouzit linux zadarmo. Kazdopadne ten stroj bude ale vediet daleko viac ako PS4 a bude mat spatnu kompatibilitu. Ukaz mi jednu PS4 , ktora prehra starsie hry ;-) Porovnavat treba porovnatelne, a kazdy ma ine preferencie...tesit sa z toho, ze dotovany HW je lacny a na druhej strane platit za online a predrazene hry je minimalne divne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší