Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crysis je koridorova konzumni hra, v tom souhlasim, volil jsem ho jenom pro priklad, protoze na nejvyssi nastaveni je jednou z nejnarocensich her. A kdyz rozjedes docela obstojne ty nejnarocnejsi, je jasny ze ty ostatni jedou v pohode.
  • Jasně, exkluzivky si prostě nezahraji. Tohle je už otázka preferencí. Mě nestojí za to koupit si za 11k konzoli kvůli těm několika málo dobrým exkluzivkám. Poslední dvě generace konzolí jsem si koupil až dodatečně z druhé ruky po vydání většiny exkluzivek. (a po vyřešení protipiráckých ochran *15* )

    Každý počítač zastarává/odejde a je potřeba jednou za několik let zainvestovat do nového. Tuhle investici jednou za čas musí udělat každý. I konzolisti potřebují počítač. Stejně při výkonu dnešních komponent se při rozumném výběru dá hrát v pohodě na každém pc nad 15tisíc. Někdy i za méně. Stačí se jen podívat na ceny grafik. Nad 2500kč jsou už všechno herní grafiky. Za ty peníze je 7770 a na té jede prakticky každá hra na velmi slušné detaily. Žádné hraní na nejmenší detaily při 20fps na ní neexistuje.
  • Jack1947
    Zadna slava, hosi selhali... jsou to sice jejich prasule a evidentne s tim bavi.

    Zastance nasily nejsem... jen at se nedivi az nekdo je vezme po hlave treba karabacem. *3*
  • na tohle se da rict jen jedine:

    http://www.youtube.com/watch?v=2lrkpu0rH2I
  • Miserius
    A co exkluzivní tituly? Taky by se mi nechtělo po 3-4 letech kupovat polovinu nových věci a nerikej ze to nebude potřeba, bude
  • Naprosto souhlasim... i když si myslím, že stejný výkon lze v pohodě dostat za sestavu pod 15 000 kč ! *5*
  • CarlyleBogy84
    Tak ten byl surovej *1* i když mi je taky skoro 30 *1*
  • Jack1947
    ARMA3... na max ze, tomu moc neverim tedy. *7*
  • GlaDOS
    Mám 7850 a hraji ve full hd většinu her na nejvyšší nastavení. Ty opravdu náročné tituly jako Metro LL běží okolo 30 fps, drtivá vetšina ostatních her na 60 a více. Investice do budoucna to je, když ho člověk používá i na ne zrovna nenáročnou práci.
  • Někteří tady žijí ještě v dobách PS2 a PS3.

    Při uvedení předchozích verzí PS. Tenkrát byly nové konzole prodávány značně pod výrobní cenou a výpočetní výkom masivně převyšoval běžné PC. Tato generace konzolí jen dohání dnešní pc. Žádný náskok nemá.
    Osazený AMD Jaguar je sice osmijádro, jenže mizerně taktované kvůli velké výtěžnosti. Žádné velkolepé řešení jako v PS2 nebo Cell v PS3. Prostě normální procesor dělaný s ohledem na cenu. O jeho výrobní ceně i hrubém výpočetním výkonu se dá najít mnoho.

    Jak je na tom grafika? Jednoduše: grafická karta AMD výkon 1,84 TFLOPS napojená na DDR5 sdílenou spolu s procesorem. Velmi podobný výkon má i zmiňovaná 7850.

    Počítač s i5 a 7850 za nějakých přibližně 15000kč by měl mít minimálně stejný výkon jako PS4. Jde stejně jako PS připojit k telce a i k počítači se dá dokoupit gamepad. Třeba i original gamepad k XBOX360. Prostě PS4 je průměrné PC trochu příznivější cenu.
    Argument roků hraní na max detaily? Kdepak, hry na konzole se přizpůsobují a to směrem dolů. Menší detaily oproti verzi pro pc, framelock na 30fps, upscale z 720p... Videí srovnavajících obraz pc a konzolových verzí různých her je na youtube dost.
    PS: Nejsem zarytý odpůrce konzolí. Mimo PC mám i PS2 a XBOX360 + půl tuctu dalších jsem vlastnil dřív- když jsem na hramí ještě měl čas. *1*
  • Tys to nepochopil. Tady nejde o tve penize, ale penetraci konzole na trhu, ta znamena hodne. Z kratkozrakeho pohledu je sony jedno jestli tech deset klacku das ted nebo az za rok. Ale jestli chces PS4 a sirokou nabidku kvalitnich her na ni, tak neni jedno, jestli se v dobe launche proda 2 miliony konzoli a nebo 2 tisice konzoli, protoze to je jasny signal pro vyvojare. Na nizky zajem dojela Wii U, ktera mela slibne naslapnuto, vsichni ji vyjadrovali podporu a ted se k tomu nehlasi. Podobne problemy ma i Vita. Pokud ti na necem zalazi, tak je rozumne to podporit. Nic vic jsem tim rict nechtel a je na tobe, aby sis zvazil, co stoji za tvou podporu a co ne.
  • Hmm kvuli pocitaci stat 15h frontu.Hmm tomu rikam pocin roku mel by vyhrat jeste nejakou cenu
  • Nikoliv, to je inteligentni pristup, proto to take nechapes.

    Nemusis, ale muzes. Je normalni, ze pokud ti na necem zalezi nebo to povazujes za dulezite, tak to podporis, neco pro to udelas i kdyz z toho nemas zadny nebo alespon okamzity benefit. At se jedna o zabavu nebo je to dulezite, at je to podpora nejake hry na kickstarteru, jeji predobjednavka ci koupe nejake premiove edice nebo sbirka na narodni divadlo ci drahy lekrasky pristroj, pomuzes obetem zemetreseni, investujes do pomoci lidem v africe, zasponzorujes mistni detsky pevecky soubor, detsky domov nebo linku duvery, poskytnes prostredky nadejnemu studentovi a tak dale a podobne. Musis byt hodne zakrnely a hodne sobecky, abys to nechapal. Mozna prave to, ze fanousci konzoli jsou ochotni podporit svoji platformu je jeden z duvodu, proc jsou konzole uspesnejsi, nez pc herni platforma.
  • traparna..
  • PC za 21000 litru rozjede cokoliv. A v diamantove skrini bude navic vkusnym doplnkem hracova zamku.
  • Ty jich evidentne musis mit nepocitane. *16*
  • Já mám třeba jak PC, tak i konzole a takové Crysis bych nehrál ani kdyby mi za to někdo platil :D A kvalita grafiky je fakt to poslední co mě při hře zajímá a je to typickej příklad právě Crysis - hra je nádherná, ale je zároveň tak pitomá že mě jakýkoliv čas s ní strávený dodnes mrzí...

    Ono ti zarytí PCčkáři si ze zarytejma konzolistama nemají co vyčítat, ale faktem je že velký exkluzivní AAA tituly jsou hlavně výsada PlayStationu - graficky už teď neoslňují, ale hrají se výborně :)

    Stačí se podívat do minulosti - většina PC her byly konzolový porty a hry exkluzivně na PC se na konzole většinou dřív nebo později dostanou (Diablo 3 např) a i když ne tak to nikoho moc netrápí. Za to když na konzole vyjde nějaká vynikající hra (např. Dark Souls) tak PCčkáři hned sepisují petice, že je chtějí mít taky - proč to teda dělají když mají tak krásné hry, které jim konzolisté závidí? :)
    Já mám spíš pocit že si zarytí PCčkáři musí ty svoje komplexy z nedostatku kvalitních her vyléčit žehráním nad grafikou...

    Prostě se přestaňte hádat - když otevřete oči, tak zjistíte, že se potřebujete navzájem :)
  • Toto je neuvěřitelně pokřivený názor. Proč? Protože těch mých 10 klacků v jejich prodejích nic neznamená. Můžeš se hádat jak chceš, je to prostě tak. A těch 10 táců nedám, dokud mi oni nedají něco, co budu chtít. A to se stane až budou hry. Já si nekoupím produkt proto, že za rok a půl bude super.
  • PC za 21 litru jsi vymyslel ty, ja psal o i5 za 16. Takze netusim proc svou neschopnost sestavit pc hazes na ostatni. A urcite, 7850 ma problemy ve full hd, kdyz v Crysis 3 ma na full detaily 30 fps a v BF4 jeste o neco vic. Co ma tvoje PS4? Oh wait! PS4 tohle na full detaily vubec nerozjede. *15*
  • PC za 21000 litru a ani se nezahraji MGS. Opravdu skvěla investice do budoucna. Nevím, kdo je tu odborník, ale ty to nebudeš. 7850 má problémy i ve Full hd :DDDDDDDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit