Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Placena je ta sluzba. V ramci te sluzby ti sony nabizi hry zdarma, ktere si muzes, ale nemusis vzit. Je to na tobe. Kdyz si je vezmes, nic za to neplatis. Tu sluzbu jsem mel predplacenou jeste pred tim, nez na ni sony zacala nabizet hry zdarma a mel bych ji i kdyby na ni sony hry zdarma nenabizela nebo s tim prestala. Je to bonus navic. Jestli tu sluzbu nechapes a myslis si, ze se za ty hry plati, tak mi rekni, kolik stoji resogun.
  • ringmancz
    čí jsou ty fotky? že se dívám na eurogejmr a tam jsou taky, akorát s jejich logem
  • Tvoje IQ tipuji na úrovní imbecílie/debility
  • Stydím se za to, že jsi Evropan.
  • Benny Cristovanoho, toho teplouse cernyho sislavyho aka Mungaleva nemuzu ani cejtit. Kdyby mel mozek, tak si koupi na hrani PC, urcite maj ty jeho negersky rodice dost penez na takovy picoviny :)
  • Taky se těším na svou ps4, ale nekoupím si ji, dokud na ni nebude co hrát :-D ... to znamená až vyjde The Witcher 3, The Division, Watch Dogs a další pecky. Kupovat si ji ted a hrát akorát killzone: tech demo nepovedený knack, nějaké indie a fifu, to bych nikdy neudělal
  • :) Super trk.
  • souhlasim ))
  • No a co, myslim že "děcko" - "dospělý" není definován podle toho kolik toho člověk zažil, ale kolik si z toho vzal a jak se projevuje. Nostalgie je fajn, ale honit si na ní ego na serveru kde se dá předpokládat že na něj chodí převážně děcka, ukazuje buď na to že jsi troll kterýmu je 12, nebo je v tvým životě něco špatně.
  • Já od něho nikdy nic neslyšel a doufám, že ani nikdy nic neuslyšim, ale každý se nějak musí živit a kdybych dostal prachy, že si nechám na kšilt napsat svoje jméno, tak to klidně udělám.
  • Ale tak to vůbec nebylo myšleno. Každý to vnímáme jinak, tak se pojďme shodnout na tom, že se neshodneme *3* Je to prkotina.
  • Na tom proste nie je nic zdarma...nemas ako odlisti co na PS+ ta stoji peniaze. Proste je to plateny prenajom, vyhodny ale plateny..nic nedostavas zdarma.
  • je videt, ze lidi maj prachy... zdanit jim to... jsou to prece prachaci *1*
  • Toho sem si ale byl od začátku vědom, že si to tam nejspíš nenašil sám doma a že to je součástí jeho jak tvrdíte ¨vlastní obchodní značky¨, mě to jenom prostě přijde divný a nepřestává mě udivovat kam jsou někteří jedinci schopni zajít ve snaze se co nejvíce zviditelnít a pořádně si namasírovat vlastní ego (nemluvě o snaze zarobit keš na vlastním merchandisingu, který přeci každý správný fanoušek bennyho crista musí mít - selebrita se stává chodící reklmou na sebe sama). O jeho hudbě nemluvě, tahle tvorba mě absolutně míjí, ale ať si každý poslouchá co chce.
  • Je videt, ze vubec nevite o cem mluvite. Ikdyz budete mit doma 2 metrovou televizi s rozlisenim FHD a vedle toho 3 monitory FHD, tak hold uvidite do sirky vice a je jedno jak ta vase televize bude velika. Je to stejne jako byste mel 1 televizi nebo 3 televize. Holt na 3 zaberete vetsi sirku obrazu, navic ty bocni muzete pootocit a mate tak dojem prostoru apod. Ale chapu, ze konzilista hrajici hopsacky nema sajn o cem je rec *2*
  • Dolud ta televize nebude pruzna a nepujde ohnout, tak to nebude ono :-).
  • Je to prosté a ty se hněváš kvuli tomu, že někdo jako ovce nesupluje blesk, aha a n@vu a netituluje tydle (pse)udoumělce jako celebrity, proti Benovi osobně nic nemám a kdyby na to přišlo tak bych neměl problém si s ním zahrát, ale je holý fakt, že pro mě titul celebrita nebo umělec taky nesplňuje (i když jsem zmiňoval, že tendle "titul" vnímám spíš pejorativně)...pokud by to nedokázal akceptovat tak by jsme si holt nezahráli...
  • smejki
    právě proto
  • Vsak za tu hru zadne penize nedas. Je to stejne jako zdravotnictvi zdarma. Tenhle pojem se pouziva v sirsim kontextu nez ho chapes.
  • Tak todle je ústřel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit