Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Já mám teda jenom 40'', ale opravdu skvělý to je taky.
  • to řkam pořád...mladé hovězí
  • ucho
    já třeba hraju na 46" televizi a můžu ti říct, že to skvělý je :)
  • Naprosto nechapu, ze nekdo jde v noci stat nejakou frontu na neco, co slo predobjednat a vyzvednout v klidu rano. Na druhou stranu, kdyz to nekoho bavi, je to jeho vec. Nikomu tim neskodi a jestli jim to udela radost, tak proc ne. Absolutne nevidim duvod, je za to pomlouvat ci kritizovat jako to delaji nekteri primitivove tady.
  • A ty už nezažiješ to, co my, až umřeš *15* (Joke)
  • Tak jo děcka...si to užijte, ale nikdy nezažijete to co mitřicátníci...ZX,Atari,Amiga,PC XT, PC AT 286,386,486...
  • Americani musi mit vsechno jednoduchy, kliknout 5x na Next a nainstalovat hru by nezvladli. Hrat na 46'' televizi musi byt opravdu skvely, v tom hd rozliseni. *15*
  • Neřeš. Píšu sem už celkem nějakej čas a většinou semnou lidi souhlasí. Někdy ovšem ne, což je taky vpořádku, protože neexistuje člověk, co by se shodl ve všem se všemi.

    A hvězdičko,
    zkus si najít někde ve slovníku co to slovo znamená, to co je na wiki tomu odpovídá. V podstatě je to jakýkoliv známý člověk hlavně v oblasti zábavy, nebo sportu. To že ho část lidí uznává je fakt, čímž podstatu celebrity naplňuje. O Justinu Bieberovi půlka netu píše jako o teploušovi a holčičce, taky má fanoušky a to je taky fakt. Znají je i ti co je nesnáší, nebo jim nějakým způsobem vadí, takže mají potřebu na něj reagovat - i to je součástí významu celebrita.
  • Tohle je web o hrách, nějaké celebrity (mimo herní) nám jsou tak nějak u prdel...a to že zná BC víc lidí? Myslíš ty puboše? Bravo, selebrita nefalšovaná :p *1*
  • shadow
    To je vnímání Evropana, a teď bych rád požádal, aby mě lidi nechytali za slovo. Ale řekl bych, že PC hraní je hodně specifický právě pro Evropu. V Americe bych řekl, že převládá to, že když si chceš zahrát, tak si zapneš konzoli a když cheš pracovat, tak si vezmeš Maca. To bych řekl, že je taky důvod toho, že na Mac je minimum her (ačkoliv se to poslední dobou zlepšuje).
    Američani mají rádi všechno prostý a jednoduchý, takže zapnout konzoli a hrát, když potřebuješ pracovat, zapneš Mac.
    A ačkoliv jsem PC hráč tělem i duší, dokážu pochopit, že sedět pohodlně na gauči a pařit hru namísto pidi monitoru (ano, proti 46" televizi je i 27" monitor drobek!) na velikánský televizi s domácím kinem, že tohle má něco do sebe.
  • Kozy
    Lost Legion server?
  • *argumenty
  • "Podloží to pravdou"? To myslíš tu citaci o "celebritách" z wikipedie, tý volně editovatelný wikipedie? Citaci z wikipedie o definici celebrity? Pokládáš za pravdu? Děláš si ze mě pr*e*?
  • Zajimavé, že lide co napíší pravdu a dokonce to podloží i argumenty skončí hluboko v mínuse, naopak některé výlevy jsou zde v plusu.
  • Sony sa iba riadilo heslom "aki hraci, take celebrity". Pokojne mohli byt fotky tychto osobnosti pod napisom na tricku namiesto toho loga.
  • Odulin
    Pěkně, souhlas.
  • Hrani her pro zabavu je konzumni cinnost, at se odehrava na pc, konzoli nebo mobilu. To ze si nekdo poridi konzoli neznamena, ze nemuze mit pc, naopak, konzole se bezne kupuje k pc, takze se k tomu stavis blbe. Otazka nezni zda mit jen konzoli nebo jen pc, ale na cem preferujes hrat. PC ma kdejaky pripad, je to spotrebka. Spojovat hrani her s nerdstvim je smesne. Muzes ho spojit treba s linuxem, ale na nem se moc nehaje a pro herni prumysl jde o zcela okrajovou zalezitost. Ne nahodou pak militantni linuxak, ktery odmita vse spojene s uzavrenymi windows a microsoftem preferuje na hrani playstation. Tudiz nerdi, pokud vubec hraji, mohou hrat na pc i na konzoli. A z pohledu hrace se pak poradny hrac zajma predevsim o dobre hry bez ohledu na platformu, protoze vi, ze kazda platforma nabizi kvalitni herni tituly. A pokud si to muze dovolit, vlastni vic hernich platforem. Nenavist nekterych pc fanatiku, ktera je nuti plivat jedovate sliny pod kazdym konzolovym clankem, pak nejspis prameni ze zavisti a toho, ze si to nemhou dovolit.
  • Bože to sou kecy
  • Čekal bych, že je pod úroveň redaktora herního webu, dělat si srandu z děcek, co žijí nějakým svým stylem a hudbou. Myslím, že drtivá většina národa ví spíše kdo je to B. Cristovao, než P. Poláček. A jen tak bokem budu citowat wikipedii:
    "Jako celebrita nebo osobnost je označován člověk, který ve společnosti dosáhl vysokého uznání, ohlasu nebo povědomí. Obecně vzato je celebritou ten, kdo strhává pozornost médií. Měřítkem přitom nemusejí být jeho zásluhy, ale toliko zájem veřejnosti se o těchto lidech více dozvědět."
    Takže "obecně vzato" tím, že na sebe B.C. "strhl pozornost" foťáku pana Poláčka z něj dotyčný sám celebritu udělal a jeho koment pod fotkou tudíž nedává smysl. Nejsem fanda B.C. ani nikoho jiného, takže si nechte blbé kecy, hodnotím to objektivně. U děcek z diskuze se takové řeči dají chápat, ale u redaktora bych očekával dospělejší chování. Jinak je mi to samozřejmě všecko ukradené, takže si pište co chcete stejně jako já *3*
  • no to se da rict i o detech co sedi u GearsOfWar.. taky si je predstavuju jako opuchle jedince papajici cokoladku... ale co kazdy ma jine sny :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit