Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • redaktor hodil od boku svůj názor jako reakci na to, že tam měli být nějaké celebrity...tak tam asi žádní lidé kteří pro něj splňují podmínku "celebrita" nebyli...
  • Jen pro zajimavost, vice obrazovek nemusi byt cizi ani konzolim: http://www.youtube.com/watch?v=z_A69Ix96JE
  • No pokud se ten herní průmysl bude ubírat stejným směrem jako do teď, tak bude smrt spíš vysvobození...
  • No já tu aplikaci před chvílí zkoušel a můžeš bejt klidnej. O nic nepřicházíš. Není tam nic, bez čeho by se neobešel.
  • Hrani na pc je typicke pro vychodni evropu a nektere asijske trhy, treba cinu. Na zapade od nas je to trochu rozsirenejsi asi jen v nemecku. Az na to nemecko se da rict, cim vyspelejsi ekonomika, tim vetsi priklon ke konzolim. Nejspis to souvisi s kupni silou. U nas se to lame a rekl bych, ze je to pul na pul. U mnoha lidi panuji ruzne predsudky, ale mnohdy staci, aby nekdo konzoli vyzkousel a pomalu na pc prestane hrat.

    To domaci kino je docela klicove. Kdyz byly na pc dominantni dedikovane zvukove karty, tak se docela pekne rozvijel prostorovy zvuk. Kdo si pamatuje SB Live a EAX? Jenze se od toho nejak upustilo a ted ani nevim, jestl PC hry podporuji kvalitni prostorovy zvuk. Nekde jsem cetl, ze to MS vypustil z DX a od te doby to stoji za starou belu. Na konzolich nastesti prostorovy zvuk frci, hry to podporuji a PS4 v tom asi bude excelovat diky AMD TrueAudio DSP cipu. Prostorovy zvuk velmi prida hre na atmosfere. Stejne jako vibrace gamepadu, poskytujici zpetnou hmatovou odezvu rizenou hrou. Ja mam plazmu jeste o kus vetsi a to opravdu te hre dava jiny rozmer. Proto me asi ty hry na konzoli bavi vic i pres horsi technicke zpracovani. Na PC hraju jen kdyz nemam na vyber, tedy to, co na konzolich neni. Na druhou stranu, jdou hry, ktere me zase bavi vic hrat na Vite. Priklad z posledni doby, Rainbow Moon, na PS3 jsem ho koupil uz kdyz vysel a moc daleko jsem se neprokousal, nebavilo me to. Ted jsem si to poridil na Vitu a nemuzu se od toho odtrhnout. Asi to neni nahoda, ze nejvic tahovek, a skvelych, vychazi na handheldech.
  • Myslíš si, že Emporio Armani je pojmenovaný podle majitelova psa?
  • A není to třeba je ho vlastní kšiltofka, kterou vytvořit s nějakou firmou a je to jako obchodní značka co? to vás asi nenapadlo že?
  • 1988
    Chtěl bych se zeptat zda někdo neví jestli vyjde aplikace PlayStation®App na system Android i pro nižší verzi než 4.0 . Určitě bych tu aplikaci chtěl alespoň vyzkoušet, ale se svým starším HTC Desire HD mám pouze android 2.3.5 a tam to není možné. Předem děkuji za případnou odpověď *4*
  • Hlavně že si ten d...l vzal kšiltovku se svym jménem aby ho všichni poznali, to už něco taky dokazuje.
  • Jack1947
    No vidis 3roky stara(ted skoro 4) ... LCD 42" taky naprosta spokojenost.
  • Zdarma sa oznacuje nieco za co nedas peniaze. Prenajom hry za zaplatenu PS+ nie je zdarma.
  • Rýpe se tu do redaktorů kvůli číslu nad recenzí, což je subjektivní. Ale objektivní reakce na jejich ne moc profesionální projev je terčem kritiky.
    Redaktor střelil od boku populistický popisek, protože je dnes v módě odsuzovat ostatní, tyhle lidi obzvlášť.
    Ale když to tak vemeš, tak B.C. je taky asi herní fanda a hráč a proto stál ve frontě jako ostatní. Přes net bys nevěděl o koho jde a dobře by sis s ním zahrál a pokecal a pak bys viděl tuhle jeho fotku a plivl bys na něj ? Jde spíš o princip.
  • ucho
    náhodou já to jméno slyšel poprvý v životě, viděl jsem ho poprvý v životě, takže ta poznámka byla dělaná vyloženě pro mě :)
  • nekromant33
    Mě je třeba Cristovao úplně u prd*le, vím odkud se vzal, a taky ho nepokládám za nikoho, kdo by stál za zmínku. Ale to, že to je takhle v článku explicitně řečeno, za správný nepokládám.
  • mluvíš mi z duš
  • Přesně...shánění her na kazetách po kamarádech etc.

    dneska se 2x klikne na netu, dovezou ti to až domů a hry si stáhneš taky z internetu, to je naprostá nuda ))))))
  • *možná proto, že je dneska "celebrita" kde kdo, tak to dost lidí chápe obzvláště pejorativně*
  • Ronox
    Proč, když ho odvezla limuzína domů.
  • Já moc dobře vim co je celebrita
    Jde o to, že na tomdle soukromém a "uvolněném" plátku, který se rozhodně nehonosí nějakou přehnanou korektností ale spíše vyznává uvolněnější styl napadáš redaktora za to, že si dovolil vyjádřit svůj názor na tydle pochybný rychlokvašky z reality show, jedno jediný konstatování stačilo aby si se ve spravedlivém boji za čest celebrit rozohnil, možná proto, že dneska je "celebrita" kde kdo chápe todle slovo dost lidí obzvláště Pejorativně
  • Doufám že ten kluk co byl první bydlí hned na Andělu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit