Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CarlyleBogy84
    *7*
  • To ano, ale řekl bych, že je to tak polovina pravdy, chápu že se někdo k tomu že je čech hlásí a možná to myslí dobře, jenže ono je to jak časté, že to vypadá trapně a dotyčný jako d€bil i když třeba není, ale (nejen) já už to vnímám dost alergicky, páč mám s nickCZ většinou špatné zkušenosti - nabubřelí retardi 99% nicků a na serverech dělají velkou ostudu, jedno slušné procento to nezachrání
  • exkluzivka zdarma je devitkovy resogun
  • Kdo nema CZ, neni cech!
  • Jack1947
    Jake?
  • Umlatili jste me skreti, vzdavam to. Jen jsem rejpal...
  • Jack1947
    V poho, ja ji mam na stolku... a tam drzi dobrych par let.

    Navic diskuze byla o tom kdybych "mel a to nemam. Pak bych to "mozna" zvazil. Dik za radu. *3*
  • Ta je tam taky.
  • Vterinovym lepidlem ji prilepis na to tata, zkus to.
  • Jack1947
    Chtelo by to nakou tu exkluzivku, snad jeste vyjdou. Zdarma. Tenhle rok.
  • Bohuzel to nezustalo jen u wowu, ale samozrejme se to pak preneslo vsude. Mluvim z vlastni zkusenosti. 95% borcu s CZ ve jmene znamenalo ze : 1) neumeji ani slovo anglicky 2) jsou natvrdli 3) vzdycky vsechno poserou 4) musis jim vsechno zvlast vysvetlovat 5 ) nikdy nepriznaji chybu.
  • 1988
    S tím tak nějak počítám *4* . Zrovna jsem na netu a prohlížím si obsah PS+ který mám předplacený a vidím tam zdarma na PS4 hru Contrast, tak si ji hned dávám do download listu, i taková hra mě potěší *4* .
  • Jack1947
    Jo je to "Rejpak" obecni *15* .
  • urcite je to zamestnanec, kterej televizu odveze, a na druhej den ji tam zase doveze do prodejny

    marketing 101
  • Ja ho nepoucuju, jen mu doporucuju co by mel udelat, aby nepusobil jako zalud.
  • Muzes si vybrat z her flower, trine 2, lego marvel super heroes, sound shapes a mozna resogun, fifa nebo nba. Jeste je pro deti knack, ale nema moc priznive recenze. Nektere z tech her jsou k dispozici jen digitalne.
  • Draken69CZ
    Podle toho mínuska asi špatná odpověď *1*
  • Draken69CZ
    Ty máš dneska rejpavou co, pokud někoho chceš poučovat o češtině tak začni používat interpunkční znaménka *3*
  • Keyz
    Pak budeš čekat delší dobu než se postahují aktualizace co vyšli když to zapojíš po také době :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit