Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videl jsi nekdy nejakyho anglana, co by si dal za nick UK ? Nebo nemce s DE ? Frantika s FR ? Nevidel, protoze jenom cesi jsou tak trapni.
  • hmm, v jedenacti sem se pral s falloutem 2 diablem 2 quakem 3, co mi dal starsi kamos.kdyby mi prinesl knack a jiny detsky blbiny, hlavne ne stupidni strilecky a mlaticky atd., nvm jestli bych vubec dneska hral hry.
  • Jack1947
    350/ 1 Stastlivec. Hezke to pocty.
  • Mart9
    Určitě mu kup FIFU a NHL, jestli ho baví sport, tak na těchto dvou sériích vyroste.
  • Jack1947
    Ja vim... jen to nemam moc rad Co kdyby spadla, nevim jak novejsi LEdky ale u LCdcek se pak muzou roztect krystalky a o zarivce nemluve.
  • A už sem se nechal na jejich úroveň strhnout taky. Hrůza.
  • Přesně tak ale střílení je moc rychlé lepší je všechny pověsit.
  • Miserius
    Nemáš zeď? Se přidělá na zeď a hotovo... HDMI prcneš ze strany
  • Ne nesouhlasím. Ty jsi omezená opice *3* a řekl bych ta s holým zadkem, jak se jen menuje? pavián. Ano to na tebe sedí. Jsi pavián po lobotomii.
  • jakej je rozdil mezi rovnym a ohnutym kšiltem?
  • Jack1947
    Cech ?
  • Omezená opice jsi ty magore...
  • Bože ty jseš ale kus pííče, víš o tom? Takže jak to je? Si panic? Retardovaný? Šikanovaný? Tlustý? Máš malý péro? Jsi teplej a bojiš se to přiznat?
  • Draken69CZ
    Z tvojí reakce je vidět, že nevíš co to slovo znamená. Nechápu co by mi CZ mělo jako dávat a je to součástí nicku, co ti dáva x a 9?
  • Na novinkach frajer tvrdil, ze se to vyrovna PC za 50k. Takze se dohodnete. Jenom nevim jak se ten tvuj jaguar vyrovna kompu za 20k, kdyz ma 1/4 vykon 5 let stare i7 a za 20k mam komp s i5-4xxx, ktera je jeste lepsi. Holt nesmis kupovat za 20 tisic nejaky fx-4000 v electroworldu. *15*
  • Nevím no, ty hry jako Knack nebo angry birds za ty peníze bych to nekupoval. Fifu, NBA 2K14, Need for Speed: Rivals nebo Injustice: Gods Among Us - to je skvěla bojovka viceméně bez krve a když budete mít dva dualshocky můžete zahrát proti sobě.
  • Muj nick s tim nema co delat, ale ty se nad sebou zamysli.
  • Jack1947
    EE stacil by Knack... preci jenom co si budeme povidat dnesni generace je trochu jinde a vyrusta, vyspelejsi rychleji dal bych mu ten Killzone a BF atp... proc by mel hrat hry kterych neni beztak moc.
    Vzpomenme na nase zacatky... a hry ja jsem se tesil na Vice city a to mi tehdy bylo 13... je pravda ze jsem nejprve chtel GTAIII. ale kdyz jsem uvidel VC vedel jsem ze to musim mit.
    ( no co no, Launch PS4 a me se vybavila nostalgicka vzpominka na PS2).

    Kazdopadne zavodnima hrama to taky nemuzes zkazit, je to na tobe.
  • lowend, který se vyrovná pc i za 20tisíc a nemusíš do něho příštích 6 let vrazit ani jednu ramku. ano velice moudré. Chápe to ten tvůj kurevskyy malý a zaostalý mozeček?
  • Jack1947
    Je to ucinne, jak jinak nahnat nejvice lidi do obchodu ? Sice E-shop atp... nejucinnejsi je ze kdyz je jen malo kusu ... Hodit kost psum a divat se kolik se o ni porve... to je trochu o psychice ne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit