Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netvrďte mi, že mu nebudou stačit nějaké ty 2-3 hry než vyjdou za nějaký čas další. Kdybych mu koupil ps3 tak bych stejně šáhl po Fifě, basketu a nějakých závodech, tak o co jde? Koupil jsem mu to na dalších pár let hraní tak snad nějaký ten pátek vydrží.. Hele je mu 11 pustí si tam jednu hru a je na půl roku z toho nadšenej *4*
  • no to jim asi rict muzes ale nevim jesitl to bude mit efekt. To asi leda resit s poradateli daneho prodeje.
  • mužes to jit vymenit, vzit xbox a koupit mu nový zoo tycon
  • Draken69CZ
    No ještě aby polskej to by bylo divný, tak každej nemá talet na nick jako ty *3*
  • Hele nechci ti kazit iluze ale takova je cela spolecnost. Ja znam malo mist kde se da opravdu diskutovat na urovni a to jeste tam musej byt modderi nebo i tak se to svrhava v nechutne blitky *1*
  • Vsechny jsou u nas dostupne samozrejme. Co neni jako retail lze koupit online na PSN.
  • :D pocit exkluzivity. A to CZ za nickem ti dava pocit ceho ? Naprosty demence ?
  • Ano, jsem naruseny nerdik, protoze ty hajis cloveka co stal pred obchodem do pulnoci, aby mohl odevzdat svych 10k za kus lowendu. *15* Zdrave a moudre.
  • jaja na to je cinsky prislovi lepsi byt 5min blbcem kdyz se zeptas nez jim zustat do konce zivota... Nicmene treba tohle PS4 neni tenhle pripad. Akorat bude muset malej borec chvili pockat ja myslim ze hry zacnou vydavat velmi rychle.
  • Ne. blitky tu vypouštíš ty a Wallet Warrior, beztak jeden člověk= nějaký narušený pc-nerdík .)
  • v takových prípadech je treba se ozvat a rict jim at se nepredbihaji
  • Hele ono je to možná dobře, že na to není tolik her nemusí u toho prosedět mládí :) Jinak jsem se samozřejmě koukal do obchodů na nějaké hry, chci mu koupit Fifu a nějakej ten basket a teď jsem objevil i ty závody Need for speed na tom asi není co zkazit že? Chci se zeptat na hry Knack, Lego.. a Angry birds Star Wars co si o nich myslíte jsou dobré? Jo a ti ptáci to snad neni ta samá verze jako si občas zahraji na mobilu ne ? Když to stojí 900Kč? Jinak si myslím, že mu nějaké 3-4 hry stačí než za nějakej ten půl rok vyjdou další, taky to zrovna není nejlevnější.. Díky
  • U nás jich je v prodeji 11 což není špatné na novou konzoli, zbytek určitě není problém si z někama objednat v době internetu. Chováš je jako omezená opice *3*
  • Nejvetsi ostudu CZ delas tim, ze to mas za nickem ty gumo vymazana. Fakt cz za nick si muze dat jenom ceskej nymand.
  • Jack1947
    "Za svůj výkon si statečný čekatel odnesl nejenom PS4, ale návdavkem dostal od Sony 50 palcovou televizi a odvoz limuzínou domů. Nejvíc jsem mu záviděl ten odvoz, samozřejmě ;)"

    Limuzina zni slibne, 50" tv jako fakt... *8* Teeda ne ze bych ji mel kam dat, to ne ale zni to slibne.
    *3*
  • Nepíšeš ty blitky spíš ty?
  • Tady u nás? A kde? Já vím asi tak o pěti. Tak nelži ty...
  • A proč ty blitky musíš ventilovat zde? Máš nějakou poruchu?
  • Normalka, to je klasicky cechackovsky pokrytectvi. Ja si muzu delat a rikat co chci, ale beda, kdyz to udela nekdo jiny. *3*
  • Vždyť o nic nejde, klídek... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit