Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná je moje chyba že nejdřív myslím a až potom jednám a očekávám to i od ostatních - tak se teda omlouvám no.
  • náhodou polnočné predaje majú svoje čaro. Ale potom ako som zažil polnočný predaj Wowka v Brlohu už to nemusím. Postupne som pozoroval ako sa asi k 10 stojacim predomnou pridávajú ich kamaráti, a potom zase kamaráti kamarátov, až ich tam do polnoci bolo pomaly 50. Hostesky, ktoré tam mali rozdávať energy drinky, rovno zaparkovali pri najväčšej skupine a celý náklad tam vyložili. No a potom nejaký pako tesne predomnou vzal poslednu collector edition. :(
    Ale ked je predaj lepšie zorganizovaný tak je to celkom fajn, ako napr tu - žiadne predbiehanie , predavači tipogratulujú a ideš spokojne domov
    www.youtube.com/watch?v=qgUoLDTLPR0
  • Jistě že je to jejich věc, a moje věc je zase že si o nich mohu myslet co chci ne? Jsou to jejich peníze tak ať si je za to vyhodí...
  • celkově je na ps4 20 her takže tu nelži.
  • Vrook
    Ježiši tak mě by třeba taky nenapadlo, kdybych vo tom věděl úplný kulatý, že když vychází ňáká krabice na který se hrajou hry, že se na to ty hry nebudou dát sehnat (přestože to imho neni zas tak úplná pravda). A sice už ho koupil, ale co teď udělal bylo, že se zeptal. Očividně jsi naprosto neschopnej se koukat na problém z jinýho úhlu.
  • Pocit čeho? Exkluzivity? Spíš snad pocit hlouposti že musíš mít za každou cenu novou věc i když je zatím úplně zbytečná...
  • Vrook
    Jako to nám všem dochází, já jen reagoval na to, že to ten jebák nademnou nechápe.. Tak mu to vysvětluju, né?
  • Já když o něčem něco nevím, tak se zeptám kamarádů/spolupracovníků apod - to tě nenapadlo? Jen hlupák (nebo pracháč kterýmu je to jedno) kupuje zajíce v pytli...

    Např mě před 14 dny jeden spolupracovník oslovil, protože o mě věděl že o tom něco málo vím a pomohl jsem mu s volbou konzole a her pro jeho (kupodivu stejně starého) syna.
    Objasnil jsem mu rozdíly mezi Kinectem a move (chlapec totiž viděl v TV reklamu) a hned to bylo o něčem jiném, když tak nějak ty základy pochopil.
    Pak stačila ještě komunikace přes maily (zaslal jsem nějaké trailery, provnání cen, výhody/nevýhody) a nakonec to dopadlo tak že si tu konzoli užije jak syn tak i otec :)

    Není ostuda když člověk něco nezná a jde se poradit za někým jiným...
  • A zase ten omezený pohled. To je snad jejich věc, že si to chtějí koupit první den a ne čekat 3/4 roku, navíc cena nebude klesat už tak je dost nízká. Já se nestačím divit, jací chudáci tu diskutují. Kde je problém, že jste tak zakoplexovaní?
  • No tak nesleduje tak teď má prostě smůlu no... Měl to sledovat než to koupil.
  • Proč? Protože je to momentálně předražený a nejsou na to ani žádný hry...
  • Tak tak, je to tupec protoze nechape nekoho, kdo cekal do pulnoci na predrazenej komecni kus lowend hw, na kterej stoji jedna hra o pulku vic jak na daleko lepsi PC. *15* Enjoy
  • Už ses vykecal? Sám jsi tupec když tyhle tupce co tam stáli obhajuješ. Kupovat tuto konzoli v tuto dobu jsou vyhozené peníze a ani na ní zatím není co hrát... Stejné hry si můžeš zahrát levněji na stávající generaci nebo na PC.
  • Vrook
    Protože prostě nesleduje herní průmysl? Nekupuje to pro sebe, o hry se třeba absolutně nezajímá a prostě se mluví o PS4, tak ho koupil mladšímu bráchovi. Jsou i lidi, co hry prostě vůbec nehrajou a nezajímá je, co za tituly vychází a co na jaký platformy... to tě nenapadlo?
  • Keyz
    Já nechápu proč čekat pár měsíců. Když to sem dovezli, tak co je za problém dostat sem více kusů. Jinde to koupit nejde?

    To je fakt jak banány a další zboží za komunismu.
  • A já zas nechápu ty lidi, co mají pocit, že jejich názor na svět je jediný správný. Naopak ty ses projevil jako pěkný tupec, jelikož odsuzuješ lidi, které vůbec neznáš jen proto, že si chtěli udělat radost, ale tady se zase projevuje ta zdejší příšerná komunita. Mě by zajímalo, jestli to všechno píše jeden člověk nebo je tu tolik zoufalců
  • Draken69CZ
    Myslím (vidíš Cocra) že ten pocit exkluzivity za to stojí
  • co natom nechapes.ze chcu hrat dnes a nechcu cakat "par" mesiacov?
  • Jinak bych teda si radil fifu, nfs možná injustice jestli se u nás prodává.
  • Tvůj brácha má prima bráchu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit