Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že ty plusy si dáváš sám, jelikož pokud jsou tu lidi, kteří s tebou souhlasí, tak nevím ,kde jsem se to octl.
  • Nemusíš, klidně to napiš :)
  • Myslím, že iddiot je hodně slabé slovo a označil bych tě za........ nechám si to pro tebe
  • No možná jsem idiot, ale aspoň se tak nesnažím vypadat a dávat si na palici rovnej kšilt...

    Vždy když někoho takovýho vidím tak mám záchvat smíchu.

    Horší než tohle je už snad jen když si někdo natáhne kalhoty tak aby měl rozkrok někde u kolen - jednou jsem zažil oboje, z toho mě málem kleplo :D
  • To teda...zrovna nedávno sem vyplázl 13 tisíc za 51" takže bych tam klidně těch 15 hodin stál taky...ono bezmála litr ušetřit za každou hodinu..to je ok..
  • God-of-War
    Taky uz ji mam doma, spolu s Killzonem a nemuzu si stezovat. Opravdu hodne ticha, rychle instalace a i PS Store slape jak hodinky. Doporucuju zahrat jeste Resogun... hodne navykova pecka. *14*
  • Ronox
    Jop je taková :)
  • Občas mám pocit, že jsem někde mezi důchodci. Opravdu zdejší komunita je zlá, nepřející, zamindrákovaná a s názory, které bych opravdu nečekal na herním foru, ale spíše někde na levičáckém sjezdu...
  • Keyz
    Kdyby jí ztratil, tak aby případný nálezce věděl komu to má vrátit. Možná má z vnitřní strany navíc adresu.
  • Kozy
    Idiote
  • Ať si nosí každej co chce. Sice bych si to osobně nevzal, ale je to jeho volba. Tady ty despotické kecy si nechte na novinky.cz
  • Kozy
    Jedině ten kdo jede bomby
  • Rovný kšilty střílet na potkání. Naházet na hromadu, postřílet a pak pro jistotu zapálit a ten popel ještě někam zahrabat ať se to dál nemnoží.
  • Draken69CZ
    Kdo může nosit čepici (ještě k tomu s rovným kšiltem) se svým jménem?
  • Lawliet
    hezky, ale rozbalit až na Vánoce!
  • BookerDeWitt
    A jéje. Zamindrákovaní jedinci tu budou mít zas napilno a diskuze bude (opět) probíhat až do pozdních, ranních hodin...
  • Tomu prvnímu gratuluju, ale i tak mi to přijde takový divný někde stát takovou dobu a být vystavenej na pobavení veřejnosti jako v nějaký zoo... Já bych se na to teda mohl vykašlat...

    Nakonec mám ji doma i bez fronty, stačilo předobjednat :)
  • Keyz
    Kdyby to navíc ihned prodal, možná by to ještě střelil za víc. I tak se mu to vyplatilo.
    To bude příště skoro dobrý, zaplatit pár stovek bezdomovci aby tam čekal a pak si vzít odměnu. *3*
  • Vrook
    Zbavil artu.
  • Keyz
    Fronta *1*

    Jako reklama dobrý ale prostě fronta.... Jako ze starých filmů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit