Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze závodních Need fo Speed Rivals - to je asi tak všechno...

    Fakt nechápu proč pro 11-letého kluka kupuješ konzoli na které ještě ani není pořádná nabídka, když na PlayStation 3 máš her pro jeho věkovou kategorii kvanta...
  • Dobrá otázka ale to ses měl zeptat, než si to koupil. Ono na to zatím skoro nic není víš... Měl si počkat a nebo raději koupit stávající generaci...
  • Božínku jak těkdo může být tak tupý a stát někde na tu krabici celou noc, když jich za pár měsíců budou plný obchody a budou muset lidi přemlouvat, aby si to koupili? A ještě když na tom zatím ani není skoro co hrát... Tyhle lidi fakt nechápu...
  • Uz jen kvuli tehle otazce by nemelo smysl ti cokoliv vysvetlovat. Zij si ve svem svete.
  • Ahoj, potřebuji poradit brácha chtěl k Vánocům nějakou konzoli, tak jsem mu koupil tady tu PS4. Chtěl bych se zeptat jestli byste mi neporadili jaké hry k tomu mám koupit, je mu 11 let nechci žádné stupidní střílečky spíš nějaké závody nebo hopsačky nebo prostě něco vhodného jeho věku díky.
  • vic jak hodinu stary clanek a polacek to furt neodartoval ( nespravil) *6*
  • Draken69CZ
    Bych snad ani nemohl dospat *3*
  • Taky už je doma. Ale jelikož trčím v práci, dojde na ní až zítra. Bude to zahoření, jak má být *1*
  • Draken69CZ
    Můžeš mi citovat moje slova co je podle tebe odsuzování?
  • Poslední foto pořízené během srazu společnosti prátel UFO http://www.videacesky.cz/autori/BugHer0/obrazky/KazdodenniObycejnejChlap2.JPG
  • Odsuzujes lidi ktere neznas kvuli vzhledu a napises o sobe tohle? Divim se ze mas slovo "myslet" vubec ve slovniku.
  • Kr.Pa
    Z nějakého důvodu jsem četl 350 tisíc lidí! Ale pak jsem si vzpomněl, kde bydlím.
  • Kozy. Nevím, ale já poslouchám rock a metal, ale v tomhle jsem tolerantní. Tohle je nějaký zamindrákovaný chudák.
  • No teď jsi tomu dal korunu, ikdybych si dal na hlavu kondom tak ti to může být u pííče. Mohl by jsi mi poslat tvoji fotku, jak vypadáš?
  • Draken69CZ
    Ten kdo to používá i v ne českých webech/hrách a vyjadřuje se a chová tak aby CZ neďál ostudu? Mysli než se zeptáš tak blbě, dík.
  • Kozy
    Bohužel tě zklamu panáčku. Ale jinak je tvoje dedukce vážně dokonalá. Nebudu se tě ptát jestli jseš metalista nebo bůhvíco, nos si co chceš ale takovýhle stupidity si příště nech pro sebe.
  • Takže Kozy a Pirát jsou rovný kšilty - udělejte mi laskavost a noste heterosexuální výbavu, děkuji.
  • Draken69CZ
    Ještě k tomu se dá použít do reklamy není to ten klasickej nerd, spíš jak party boy, ale hlavně nemá čepici s rovným kšiltem!
  • Kdo si muze dat na ceskem hernim foru za nick CZ?!.......
  • Draken69CZ
    Tak já když jdu mezi lidi tak nepotkám jedinýho kterej by mel svoje jméno na kulichu, spíš mě příjde že je to aby na sebe upozornil když už ho lidi ani nepoznaj, holt "celebrita" no. Prej důchodci, já doufám že si jednou v USA začnou matlat bobky na xicht a tady ty všichni freecoolini to budou napodobovat *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit