Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty by ses mel hlavne spis pochlapit a naucit se cesky...az pak bys mel vubec hrat nejaky hry.
  • No vidíš, z tebe byla výborná paní učitelka .) Jdi do toho moje milá opičko.
  • Draken69CZ
    LOL, já wowko nehraju, a že tam ňáký děcka z CZ dělaj bordel za to já fakt nemůžu, nevím proč by to mělo automaticky znamenat že se budu bavit jen s čechama? Každej na to máme svůj názor jen mi příjde přehnaný na každýho kdo to má v nicku výjíždět a automaticky ho brát za omezenýho nebo jak si to napsal "gumo vygumovaná" :D pobavilo
  • Viš v čem je ten vtip, že já nikdy neměl konzoli, jsem pc-hráč, ale jsem otevřený všem novým věcem a vidím v ps4 i pozitiva a zvažuji koupi.
  • Ve skutecnosti se zadne libovolne drahe pc nevyrovna konzoli ve vsech ohledech, takze konzole je nenahraditelna. A ja se bavim, jak tihle pc zavistivci nemohou unest fantasticky uspech PS4 a uziraji se tim v kazde diskusi pod clankem o konzolich.
  • Jack1947
    Tak snad, konecne se poradne pochlapy a hry dostanou nejakou vetsi uroven. *3*
  • Konzole vladnou a tato nova generace bude jeste dominantnejsi nez ta stara.
    Diky tomu se budou na konzole vyvojari soustredit jeste mohutneji a to i ti, kteri do ted byli zamereni vice na PC platformu.Tenhle rekordni start dava jasne najevo, co bude urcovat deni v hernim prumyslu v nasledujicich letech.
  • To, ze je to bezny jeste neznamena, ze to neni demence. Je to skoro to samy, jako si nalepit na celo "jsem omezenej cech a budu se bavit jen s cechama". Kvuli takovym dementum se na me cizinci ve wowu divali skrz prsty, kdyz jsem rekl, ze jsem z CR.
  • Jack1947
    Naopak kdyby vzal PS3/X360 za tu cenu a trochhu priplatit tak obe... Chybu by neudelal nevime jestli ale hosik uz tyto konzole nema, chtel Next gen... inu pak neni v CR zatim jine volby. *3*
  • Jo teď jsi mi to nandal a neumíš ani česky. Jmenuje se píše jmenuje a ne menuje ty trotle...
  • Myslím, že jsi udělal dobře, že jsi koupil novou generaci, ona se ta nabídka brzy rozroste. A v jeho věku je myslím lepší, že bude mít aktuální a ne 7 let starý hardware. Zatím je ze závodních her ty NFS: Rivals. Jinak nevím, nejsem konzolista.
  • Nemusis byt butthurt, nejsi jedina ovce co se zadarmo bije za sony. *6* *1*
  • Jack1947
    Spatny ne, mozna ze nekdy to ale neni od veci... tedy ne ze bych s tim X9 anonymem souhlasil to vubec ne.
  • Jediný lowend je v tvojí hlavě. Ano! Bavím se o tvém mozku - to je pravý a nefalšovaný lowend *3*
  • Jack1947
    Nevim , ja to nezkousel ... jsem radsi pro klasicke zpusoby, navic treba uhel by taky nebyl uplne nej.
  • Draken69CZ
    Ok, mě by zajímalo jestli kdyby ses zeptal toho anglána nebo němce nebo frantíka na to jestli vědí co to vůbec to CZ ve spojení v mém nicku je. Ještě by mě zajímalo když hraješ hru a tam si můžeš vybrat zemi ze které jsi tak tam máš vybráno co když je to podle tebe tak hrozně "špatný" dávat najevo odkud jsi?
  • Miserius
    Spadla? To se přidělá že bys to ani nestrhnul...
  • 1988
    Tak se můžu přidat mezi ty co konzoli mají, ještě ráno jsem v bleskovkách psal že ji nemám, ale sehnal mi ji bratr na nákupech v Brně, uplně náhodou. Je to komplet i s Killzonem, ale rozbalím si ji až na Vánoce, protože to bude ta pravá atmosféra *4* .
  • ucho
    lidé to dělají zcela běžně, hlavně ti, co svůj nick používají i v mezinárodních kruzích, je to prostě součást nicku...
  • Proc, protoze jsi neschopny precist vysledky benchmarku? *5* Ps4 je lowend a ani fanbojuv plac na tom nic nezmeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit