Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak muze byt s i5 a 7850 pod vykonem ps4? Kouzlo co se jmenuje fanbojuv vlhky sen? *15* A jak pise nekromant, na ps4 tu mechaniku kupovat musis, na pc muzes.
  • Spis bych rekl ze to neumis resit. *15*
  • Jsi dobrej magor . Radsi nez tvoje povedeny herni PC za patnact , jsem si koupil ps4ku i xone . A vis proc ? Nechci nic resit , jen si po praci chci obcas kecnout pred velkou telku a hrat , krceni se pred PC mam za cely den dost .
  • nekromant33
    já si teď stavět počítač tak bych docela i přemejšlel nad tím, jestli tam tu mechaniku vůbec chci
  • Johny, přesně jak jsem myslel, kde máš bluray mech. kde máš ovladač za 1500? vidíš a hned jsi za 18000 a pořád jsi pod výkonem ps4 *1*
  • Ono nestačí že Microsoft svojí nechopností dělal to největší PR pro Sony, ale i tenhle hlupák krásně ukazuje kolik toho PS4 vydrží :)

    Nemáte někdo video, ve kterém se rozmlátí X-Boxe One? Chtělo by to trochu porovnat :)
  • http://imageshack.com/a/img196/6198/ukul.jpg

    tady máš odkaz na tu sestavu :) V pohodě herní komp za lehce přes 15 tisíc s lepším procesorem, 2x takovým diskem, nesdílenou ramkou a adekvátní grafikou. O přibližně tisíc navíc už máš grfiky silnější jako ta v PS4. Zahraješ si na tom každou hru v 1080p. Velkou část z nich na plné detaily. Obavy jestli nějakou hru výbec hratelně rozjedeš nejsou rozhodně na místě.

    Aby adekvátní počítač jako konzole stál při uvedení jen o cca 4 ticíce více je ubohé. Za 2 roky to bude low end.
  • chudaci ani rozbiť sa to nedá *1* čo si tym chcu dokazať aj ked mu po hlave zabiješ sa rozbije necham tých arogantných ludí
  • Moc hezký jak dostávám mínusy ale nikdo se neodváží složit podobné pc aby se neztrapnil *1*
  • Coze? :D :D :D
  • Btw. otázkou je k čemu vám všechny ty AMD 300000 jsou když si nemůžete zahrát Super Maria
  • já si myslím,že nejlepší platforma na hraní je Wii U! 1.revoluční ovládání které se velká část snaží okopírovat. 2.Přehledné portfolio her 3.Reggie
  • God-of-War
    Neblbni.. zdejsi PC hraci tomu rozumi mnohem vic nez ty a neni mozny, aby PS4 byla tak moc vykonna... Opravdu se tu moc bavim. *1* Jeden vetsi blb, nez druhej a samozrejme mas pravdu;-)
  • Jack1947
    To si vazne tak spatne protirecis nebo co nechapu. *7*
  • Aha.... musíš číst mezi řádky.
    Je tam napsáno: PS4 a XBOX ONE je sh*t a koupí si ho jen id1ot bo kompl ja ty prachy lepší už teď a za 3 roky to bude ještě žalostnější *1*
  • Tak ps4 vychází z amd 7870 a je dost upravená takže nějaké parametry má stejné jak titan některé i vyšší a také má několik koprocesorů který se starají o zvuk, o kompresi dat, o video atd. takže pochybuji že ti 15000 bude stačit, jen cpu a gpu a seš na 11-12000, ramky, hdd,bluray mech. zakl. deska, zdroj,skřín,ovladač *7*
  • Btw. Odpoved na tvoju otazku je, ze prenajom Resogunu stoji mesacne okolo 4$. Zalezi od toho aku ponuku na PS+ aktualne mas a zozenies. A ked to ZAPLATIS, tak mas moznost Resogun hrat.
  • To zase co davas za argumenty? ;-) Je to proste platena sluzba , ktora umoznuje prenajom hier (nie podla vlastneho vyberu, len podla toho co sa Sony zachce) pocas toho ako si ju PLATIS. Nedostavas nic zadarmo, ked prestanes PLATIT hry nebudes hrat. Co uz len na tom je zadarmo? Rovnako ako nemusis stiahnut tie hry, nemusis ani hrat online, ani vyuzivat zlavy. Nic z toho ale nemozes ked NEPLATIS.....uz naozaj nedokazes priznat ani elementarne logicke fakty? Proste nie je to zadarmo je to platene. Vyhodne, ale platene.
  • Ignoruješ jednu důležitou věc, kterou jsem už napsal, tak ji zopakuji. Z dlouhodobého pohledu sice sony samozřejmě není jedno jestli prodá 2 miliony nebo 2 tisíce. To je absolutně logické. Jenomže já jsem jeden člověk a mluvím za sebe. Výsledek mých akcí je pořád výsledek, který produkuje 1 člověk a to jsem já. A já a mých 10 táců stejně z celkového hlediska nic neovlivním. Je to pořád jenom mých 10 000. A to je celé. Kromě toho o ps4 je zájem a osud wii u a vity ji stejně nepotká.
  • Jack1947
    Me nezajima si neco zahrat... ja si chci Zahrat, co mi PC nabidne navic kdyz chci hrat nove hry
    Ano, taky bych pocital az za par let s konzoli... k cemu si sem vlastne psal, kdyz hater nejsi Rozvirovani zdejsich vod... nebo souhlasis s pcckarema (hater nejsi) . Napsalsi zbytecne sry ale pusobi to tak. Mam taky PS2 a X360 (chci a budu mit PS3). Jen zbytecne ac treba neumyslne podnecujes Flame nedelej to, nebo tu zas bude Zlo. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit