Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? 350 lidí na půlnoční prodej? Tady je vidět jaká jsme banánová republika. Já mám doma topinkovač už asi 15 let...
  • Crybabies porad placou? *15*
    • Ne, já se ti směju.....a v celku je mi tě potom líto :-D
  • Na světě se občas povede série buzerantů a Wallet mi připadá, jako jejich velitel :-D
    K tomu, že exclusiv. hry z konzolí by na PC nejspíše jely.......no ale nejedou, tak si běž ona*ovat nad fullHD na tvým 14" monitoru a neotravuj lidi, co mají možnost hrát všechno, jak na pc, tak na konz. a nemusejí si léčit svoje malý péro na těchto vláknech. Je tě na světe fakt škoda a mě je líto, že normální lidi musejí žít s takovýma blbcema...
    Já například moc diskuzí nečtu a ani do nich nepřispívám, ale ty musíš mít fakt hov*o, co na práci. *11*
  • v těch diskusích o PS4 mi celkem jedno uniká. To, že se tu v podstatě nic neprobírá jsem si už zvyknul. Spíš nechápu jedno, proč když se tu najde hrstka idiotů, kteří melou pořád to stejný dokola jak je PC lepší a konzole k ničemu se tu najdou i ti druzí, kteří pořád takovým idiotům odpovídají? *7* zvlášť když to jsou pořád jedni a ti stejní tupci, kteří v každé diskusi napíšou naprosto to stejný *1* to, že jim odpovídáte a snažíte se vyvrátít něco co oni stejně vědí jim rozum nezvýšíte, neodpovídat a nechat je vyrůst, bože jak ty děcka dneska tráví čas to je k neuvěření *1* Nic teď se budou bavit dospělí a mohlo by se konečně začít probírat kdo tu konzoli má a jak je spokojen, docela mě zajímají zkušenosti uživatelů *5*
    • Vidlevkrku
      Svatá pravda. :-) A proto, zákaz lidem 18- chodit na diskuze. *15*
      • Problém je, že i oni panáčkové 18+ jsou občas slušný gumy.
        • to je sice pravda, ono mnohdy věk nehraje roli a často se v životě setkávám s tím, že dospělí jsou mnohdy horší jak děcka. Spíš, ale komunita jako taková ve hrách, nebo obecně v tomto odvětví hodně ztrácí na tom, co já si z mládí pamatuju. Nebyl problém u vietcongu, CoD1 apod. najít přátelé, s mnohými si píšeme mnoho let a množí se přestěhovali do zahraničí a stále si píšem. Mnoho lidí s těch dob znám i osobně a když jsem zmínil vietcong pamatuju si jak se lidé často místo hraní bavili, vymýšleli kraviny a tak nějak se neřešilo, že místo bitvy děláme kecáme a děláme kraviny několik hodin. Možná je to tím, že takové hry už nejsou, možná tím, že dříve nebyly servery plné spíše "spratků" na, které rodiče nemají čas a nekontrolují je. Často vzpomínám na časy, kdy herní komunita obecně a multiplayerové hry byly zábavou, hodně dlouho jsem žádnou hru již ani multiplayer nehrál a nějak mi to nechybí, snad to změní The Division
    • dneska sem se posral
      • to seš lepší než já, trpím již druhý den zácpou
  • Vidlevkrku
    Panebože nikdy mě nepřestane udivovat jací jsou lidi idioti. Wallet Warrior je fakt Pyča s velkým P. Dohaduješ se o výhodách PC a nevýhodách konzolí. Pořiď si obojí a pak budeš objektivně schopen posoudit co je lepší. Celý život jsem pařil na PC asi 3 roky mám i XBOX a postupem času si ani nepamatuju kdy jsem si na PC něco zahrál. Je mi uplně jedno, že nejsou FULL hd textury a podobně, za ten komfort mi to stojí. Zkus si například zahrát Diablo 3 na PC a na Konzoli a hned uvidíš ten markantní rozdíl. Takže dokud budeš jen další omezenec zalez zpátky do díry a neotravuj !!!! *16*
    • možná by stačilo pouze nereagovat. Tím, že jim všichni odpovídáte akorát vede k tomu, že tu zbytečně lítají slova, která nemusí a je strašně baví, že se druzí rozčilují. Možná úchylka, nebo sebeuspokojení v tom, někocho vytočit a nechat si nadávat....možná je to taková forma tvrďáka, kde si v reálném světě nic takového nedovolí, zkouší své mužství na monitorem, kde je identita neznámá. Věřím, že je tu spousta inteligentních lidí a diskuse tu mnohdy mají úroveň, možná všichni co mají rozum a víc jak 13 let pojďme diskutovat jako lidi, ty ostatní nechme v koutě a voni si pak konzolí koupí taky, aby nebyli sami *1* no a už na ně utočím taky *1*
      • no chtěl jsem napsat víc jak 18 *7* *1*
        • Vidlevkrku
          No to ano, ale člověk by rád pokecal s dalšíma gamerama, k čemuž tyto diskuze slouží, ale to jde těžko když se skrývají 13 leté hloupe děcka za anonymitu...
          • určitě, to s tebou souhlasím a po pravdě by ani mně nedělalo problém pokecat s mladšíma o hrách proč ně. Spíše jsem to směřoval na tyto jedince, kterýma bych se já osobně nezabýval, navíc kdyby jsme to udělali všichni, tak půjdou stejně do prd....Spíš jsem to bral než reagovat na stupiditu, rozumní lidé se tu snaží vysvětlit něco lidem, kterým to je naprosto jedno a každý další argument mají jako zámínku k posměchu a dalším provokacím. Ono diskuse je od toho, aby se diskutovalo, vyvracelo, mnohdy i v rámci slušnosti trochu hádalo, takové diskuse jsou. Ale stupidita a věcná argumentace je dle mě rozdíl a spíš mě zaráží, že inteligentní lidé, kteří evidentně hrám rozumí mají chuť se dohadovat s lidma s nadpůrměrnou debilitou. Chtěl jsem reagovat z důvodu, že poslední dobou ač bych se rád do diskuse zapojil vidím samé nadávky, hádání apod. a radši odejdu
            • Vidlevkrku
              To jsme na tom stejne :-)
    • Vidlevkrku
      Především apeluji na moderátory diskuze. Zakažte lidem aby tady psali jako anonymové, aby jste je mohli za debilní kecy okamžitě zabanovat, pak tady píšou dementní děcka a spamujou tady diskuze a normální lidi sem raději ani nepíšou....
  • Soudě dle místní diskuze v té frontě opravdu musel stát výkvět naší země. *1*
    • copak? nedostala se na tebe řada? *4*
  • Havl.Brod - 16.12. a jeden kus stale skladem...;-)
  • Nekonečný WAR mezi PC a konzolemi mě to tak baví :D a to mám obě platformy :) NP zahrát si CS:go , Dotu 2 a pak si otevřit pivčo a dat si na gauči GTA 5 toto je nádhera :) *3* vždyt jde o to hrát a bavit se u toho a je jedno na jakém stroji ne GL&HF *14* a taky každy si nemuže dovolit PC za 20- 30k tak ho vyjde líp si koupit Xko nebo PSko *5*
  • Jen bych podotkl, že rychlý vývoj PC co jsme zažili, se blíží k hranic. Neodvažuji se tvrdit, že se bude pořád zrychlovat tak jak tomu bylo doposud. Jistě grafické karty toho ještě ukážou dost. Ale vezmete si procesory, kde na Intel nikdo netlačí, a rozdíl mezi Nehalem a Ivy Bridge je 5 let a nárůst výkon je něco víc jak 50 %. Intel Ivy Bridge vyrábí na 22 nm, chystá 14 nm, a pak nastává problém, 10-7 nm , menší výrobní proces není možný., viz tunelový jev. To tady máme do 2-3 let. Co bude dál je jen ve hvězdách. Takže představa že proste za 7 let budou PC jinde tak jak tomu bylo při uvedení PS3 je taky v otaznících.
    • Ty hranice jsou uz davno prekroceny a vyvoj zpomalil uz pred nekolika lety, prvni hranice na kterou jsme narazili je frekvence. Casem take narazime na efektivni pocet jader a nemoznost paralelizovat veskere ulohy. Vzhledem k tomu, ze rust vykonu vedl k cim dal vetsimu plytvani vykonem, tak dal bude cimdal vetsi snaha vykonem setrit a zvysovat efektivitu vyuziti hardware, coz by mohlo vest k unifikaci pc platformy. Tady steam machine propasla sanci. Je to ale prilezitost treba pro apple.
  • Wallete mohl by jsi mi napsat tvoje oblíbené hry ať si uděláme obrázek
    • Moje oblibena hra je, ze se bavim nad tim, jak nekdo zaplati a tvrdi ze neco dostal zadarmo, nebo nad vztekajicim se ditetem, co si vymejsli jak je jeho konzole skvela. *5* Napis mi sem prosim, jak je pc mrtva platforma a ze nemam co hrat a jak je 7850 v konzoli nejak zazracne jina nez desktopova 7850. Dlouho jsem se nezasmal.
      • Hahaha, takže jsem tě trefil úplně přesně. Netušil jsem, že mi to sám v zápětí potvrdíš. :-)
        • A uz mi reknes, kde vnucuju to pc? Nebo sis to vymyslel? *5*
          • Jack1947
            Ted je prozmenu Warrior wallet a uz ne wallet warrior... slabsi schizofrenie ece znat je.
          • V každém, v kterém se snažíš tvrdit jak jsou konzole špatné, nebo pc lepší, nebo konzolisti hloupí, že používají konzole a tak dále a podobně. Tedy prakticky neustále.
            • Ty jsi opravdu nemocný a nebo nevíš kudy kam a hraješ si na blázna. Já jsem nic takového nepsal a není to argument. A jestli to psal on, tak o tom nevím. Nejsem jím posedlý jako ty, abych přesně věděl, co kdy kde napsal. Celkově z něj mám dojem příznivý, na rozdíl od tebe. Ale já řeším tebe, tak neodváděj pozornost a neschovávej se za cizí záda. Jsi snad v každé diskuzi o konzolích, vedeš proti ním hate, chováš se hloupě a arogantně a otravuješ lidem život. Co tě k tomu vede? Myslíš si, že tím někoho přesvědčíš, aby zahodil konzoli a hrál na pc? Nebo máš nějaký mindrák a léčíš si ho na uživatelích konzolí? Tvé chování není normální, uvědomuješ si to? Já tu kvůli tobě ze zvědavosti trávím celý večer, ale je to promarněný čas a docela ho lituju. Ty tu přitom takhle marníš čas dnem za dnem. Prosazuješ hraní na pc a přitom sám ani nehraješ, trávíš svůj volný čas tady. Já jsem výhradní konzolista a mě z toho plyne, že hraní na pc je nuda, děláš pc medvědí službu, když dáváš najevo, že tě pc hry tak nudí, že místo hraní trávíš čas tady. Bez urážky, myslím že jsi skutečně zralý na lékařské vyšetření, měl bys vyhledat pomoc.
            • Tak to sis pekne nas*al na hlavu, byl to totiz jednu dobu Jejdaskuv nejoblibenejsi argument. Takze bez lhat nekam jinam, tragede Jejdasku. *15*
            • Odpověděl jsem ti. To není argument a nic takového jsem ti ani nepsal.
            • Neodpovedel, ptal jsem se v kterym komentu jsem nekomu vnucoval pc. Zatim nevidim konkretni vetu ve ktere jsem nekomu neco vnucoval. Btw, "az vyrostes, tak pochopis" je opravdu rozumny arugment. *15*
            • A já ti na to odpověděl. Windows je uzavřený os, nastuduj si definici open source. Jejdásek je v pohodě, neuráží a rozumně argumentuje.
            • A zvlastni je, ze popisujes vsechno co dela Jejdasek, ale odkazujes to me. Asi jsi spatne klikl. *15*
            • Ja se ptal ve kterym komentu jsem nekomu vnucoval pc. A windows opravdu neni uzavreny OS, nebo ty na svojem winu muzes spoustet aplikace jenom od MS? Asi mame kazdej jiny winy. *3*
            • Především říkáš obvykle jiné věci a jiným způsobem. Jsi při tom často hrubý a vulgární, neslyšíš cizi argumenty, upíráš lidem právo na vlastní názor a oponenty s jiným názorem zesměšňuješ. Stačí si přečíst tuhle tvou reakci. Jsi hloupý a arogantní. Krom toho, často se pleteš, i teď, windows nejsou otevřený os.
            • Pokud kdyz reknu, ze pc ma na rozdil od konzole otevreny os a muzu na nem delat cokoliv na co je app, nebo si dokonce psat app vlastni, pripada, ze ti pc vnucuju tak mas problem s chapanim textu. To je smutne, ale da se to odnaucit. Doporucuju dodelat tu zakladku. A vyvarovat se hazeni svych chyb na ostatni, jinak se toho nezbavis nikdy. *3*
    • To je snad jasné. Ž̌ádné kromě antikonzolového hate. Je tu pečený vařený, takže nic pořádného ani hrát nemůže. Je to chudák, který se baví urážením a vysmíváním. Nejsmutnější na tom je, že důvody výsměchu staví na vlastní hlouposti. Já si opravdu nejsem vědom jediného případu, že by nějaký konzolista někde pořád dokola vnucoval všem pc hráčům konzoli a urážel je všechny kvůli tomu, že hrají na pc. WW je podle mě nemocný.
      • Napis, v kterym komentu nekomu vnucuju pc. A opet preji hodne stesti s hledanim. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit