Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Dane co ten ocas?! Cos říkal o tvorbě koňskýho ocasu?! NOOOO? :D Ale jako teaser fajn. Nenadchne, neurazí, ale prosím sežeňte si někoho, kdo aspoň trochu umí s After Effects a udělá trochu kvalitnější titulky.
  • Popravdě se mi zdá název hry krapet tuctový - nepříliš originální, hra samotná však vypadá z toho (mála) co o ní víme velmi slibně. Jsem velmi zvědav s čím (zda vůbec něčím) se Dan vytasí v zítřejším podcastu.
    • souhlas. Jméno asi mělo upoutat ale na mě působí dost všedně. Mimochodem, už ted jsem ho zapoměl:)
    • Mě z toho zase vychází, že se dají čekat další díly daleko v budoucnu...
  • Docela by mě zajímal realistický bojový systém. Dan Vávra by byl první, který by měl přinést něco jiného než útok - krok vzad-blok a zase od znova. No uvidíme?
    • ucho
      co jsem pochopil, je to něco na způsob QTE, ale ne tak triviální. tedy bude se muset při souboji časovat. ale myslím, že o soubojích se toho příští rok dozvíme dost.
      • Keyz
        Jo to bylo v tom videu na engine. Tam to vypadalo i na možnost pohybu + QTE. To je celkem zajímavý. Důvod proč to tak je (jestli) si dokážu představit. Asi proto aby vynikly pohyby podle nějaké šermířské předlohy a hráč tam neplácal jak klacekem do vody.
  • tezko rict. Ale pusobi to na me jako kdyby Warhorse delali další Mount and Blade, snad se pletu..
    • Já v to tajně doufám.... A až tohle dohraju, tak by mohl vyjít Bannerlord. :D
      • Mno, jestli to bude jako Mount and Blade, tak myslim ze warhorse jako AAA studio skončilo..pac tahle hra je pro dost uzke publikum..
  • http://kingdomcomerpg.com/ Tady trochu zpomalit animaci na pozadí a bude to dobrý ^^.
    • nemuze to byt spusobeno pomalym netem?
    • SedRicKCZ
      Co se ti na tom nezdá? Mně to přijde naprosto v pohodě.
      • se mrkni na trávu a né stále na jezdce na koni... který mimochodem v pohodě je.
  • Tak se konečně ukázalo, že Dan "všechny hry jsou shit, jen ta naše je bombička" Vávra si zase jen plácal játra a skutek utek. Tohle vypadá nadmíru nezajímavě a věštím tomu propadák.
    • Keyz
      Tak na to, že víme pouze jak to vypadá a kde se to bude odehrávat jsi toho vyvěštil dost.
    • ucho
      věštit můžeš, ale z toho teaseru nejde poznat prakticky nic, jen má navnadit a představit hru. tedy oznámit světu veřejně, co se kutí...
    • Erien
      Nikdy neřekl že všechny hry jsou shit, a jeho je bombička. Tak laskavě aspoň nelži když už chceš trolovat.
  • Vávru podporím na PS4 full cenou, ale nabudúce chcem nejakú drsnú gangsterku alebo drakov....
  • Na hotovej produkt jsem zvědavej, ale z tohohle teaseru teda odvařenej nejsem vůbec jak někteří z diskuze *7* prostě mě to zatím vůbec neoslnilo, nemělo ani čím. Tak snad překvapí něčím dalším. (jinak počítám hned s mínusama a hatem za tenhle názor *5* )
    • A tak, ty znáš teaser na hru, z kterýho se hned posereš? Teda, kromě takových jakože zjevení nápisu třeba Zaklínač a jiných pokračování, ze kterých si každej ucvrnkne už z principu. Na zcela novou hru, která se ještě musí pořádně představit? Nic mě nenapadá. Ale na zájmu o tuhle autenticky-historickým podkladem řešenou RPG věc bez magičů a vil to rozhodně neubírá.
    • Jedná se o teaser. Teaser není o tom, aby tě hra pořádně oslovila, nýbrž má za úkol hru oznámit, či naznačit její blízké oznámení. Mě se ale i ten Teaser moc líbí a jsem rád, že konečně se v ČR tvoří něco nadějného, co si myslím, že má velké ambice nejen po celé Evropě. Přeji WH a panu Vávrovi mnoho úspěchů. *4*
  • ringmancz
    kotaku dostalo přednost před games? tak snad po zítřejším podcastu budou zahraniční weby citovat vás
    • ringmancz
      a 20. ledna má být co? další info?
      • SedRicKCZ
        No když tam je More info, tak asi jo, ne? :D
        • ringmancz
          to píšou až na webu a ne ve videu
  • Vojta_23
    Super, konečně něco kde nestříli z rukou blesky, toho je všude dost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit