Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den bude tato hra take jako hra do mobilu???
  • Ty aby ses neozval :D marečku, raději začni překládat Mass Effect knihy aby ti to sedělo na překlad 2 a 3.
  • pepa to ty si pekny trapak, ze ta mater neosrrala ked si sa narodil, len zavidis ze niekto je schopny a ide si svoje.
  • Kazdopadne Vavrovi a celemu studiu gule nechybaju - vzhladom na to aky zaner si vybrali.
    Zlomte vaz pani.
  • mirekdusinojc
    Budiž tato diskuze pomníkem lidské ubohosti, závisti, zlosti a nepřejícnosti. Což naplat. Proutek proutkařův se stále ohýbá nad těmito spodními vodami.
  • Starej offline Battlefield 1942 si v menu nastaveni jednoduse zadej 400 botu,potom nejvyssi AI ,dale si nastav prevahu nepritele,(to vis ,casto se v boji stava ze nepritel ma vyssi prevahu)
    a garantuju ti ze jeste jen vystrcis hlavu tak to schytas naplno do palice.A desitky ne,ale par stovek botu tam bude.Tolik k tomu mytu o Battlefieldu 1942,kde vecsina hracu ani netusila,ze hraj na nejnizsi obtiznost urcenou pro sestilete deti.
  • Jestli si to mam vylozit tak, ze Vavra konecne sehnal prachy na financovani zbytku vyvoje, potom jen doufam, ze s nima nalozi lip, nez tomu bylo doted pri vyvoji "prototypu". Pokud ne, potom tu kafku, co jim na tento drahy experiment dala prachy, uprimne lituju...
  • Still
    To s tím nemá co dělat... *7*
  • Still
    Co jsi dokázal ty? Krom blbého komentu?
  • Ja bych osobne v husitech nevidel _problem_, ale myslim, ze ty zbrane nejsou dobry priklad. Protoze hraci CoDu mozna neznaji detaily, ale poznaji (ted si vymyslim) M-16, M-249, AK-101 a kazdy spravny frajer zna samopal Steyr... a tunu dalsich kveru z tech her. Mozna nevi, jak je rozlozit na soucastky, ale urcite je maji v nejakem obecnejsim povedomi.

    Coz se ale o husitstvi rict neda. 'Emsestnackama' historie pro hrace budou veci jako Rim, po nem byli rytiri, co se mlatili mezi sebou a se Saladinem a byli tam assassini. Pak byl prece Napoleon, o nem je Total War! No a pak uz je to prvni valka, druha valka, Vietnam, strileni v islamistanu. Vsimni si, ze snad az na tu prvni valku (a ta zrejme kvuli zbranim) jsou to vsechno veci casto ve hrach/filmech/tv videne.

    Husiti mezi to proste nepatri – ale byt sice nesouhlasim s tou casti o zbrani, tak souhlasim s tim, ze to nebude problem. Jak jsem psal, jiny setting (jak se cesky rekne setting v tomhle kontextu?) by sice mohl prispet k nejakemu vetsimu obecnemu povedomi ('Husiti? Co to je?' vs. 'Jo! Jeruzalem! Tam jsem coby Altair killoval templare!')... ale treba by taky vyvolal negativni reakci ('Uz zase druha svetova?'). Na necem takovem hra nestoji a nepada, o jejim uspechu to nerozhodne. Nas tady to muze tesit, pro cizi hrace to bude neco noveho a jineho.
  • eb42: Hra nemusí vyjít se stejným názvem v češtině a angličtině. Ale pokud to tak chtěli, tak to zkrátka blbě přeložili...
  • Bez toho bych přežil, ale co tam musí někdo zahlásit, je bezpochyby "napiš vozová hradba."
  • Já bych řekl - zeptej se všech hráčů COD, BF, CS apod. na přesné specifikace zbraní a dalších věcí s tím souvisejících.. budě to někdo znát? Drtivá většina ne, protože se o zbraně nezajímá, krom pár provařených názvů díky hrám. A stejně je hrají masově.

    Navíc je to skvělé ukázat se i takhle světu s dost zajímavým tématem. Porazit velké křižácké výpravy bandou víceméně civilů. :) Myslím, že i na WOW momenty je tam prostoru dost. Nemluvě o historickém pozadí, krajině apod. Stačí se podívat na první díl Zaklínače. Taky z něj sršilo slovanství, kde jen mohlo a uspěl i v zámoří.

    Hanba ti! ;-)
  • Za výroky podobného typu by se mělo minimálně upalovat :)
  • Zeptej se na cokoliv z historie :). Já teda nechápu co všichni mají s tím jak je téma husitství neatraktivní. Otevřená vzpoura proti církvi + porážka x křížových výprav :). A já nějak nevím, ale mě příjde, že je naopak dobře že husitství není tak opotřebované :) naopak to spíš vzbudí zvědavost, než aby to odsoudilo hru k propadáku.
  • wenceslaus
    A myslí dobře. Pokud rozumí historii, bude vědět. Jednalo se o docela velkou věc. Vždyť to bránilo císaři, aby uplatnil svoje právo v Čechách! Husitům poslala dopis i Johanka z Arku, aby je odvrátila od toho kacířství :-)
  • lol, jsem si toho nevšiml, nevadí, stejně je to zajímavá doba
  • eb42
    Tak pláčeš hezky, ale na špatném hrobě. "Přijď Království Tvé: Vysvobození" je v ofiko TZ.
    http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_030&lang=cz
  • Mozna si proste nechce nehat kecat do dila od nekoho kdo se do toho nerozumi.
  • Tohle si češi rádi myslí.. zeptejte se ale na husity kdekoli mimo čr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit