Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    Co Contagion??..může mi ji někdo doporučit??jestli mám do ní jít...díky;)
    • S bandou ľudí je to paráda...taký hunt mod v predmestkej štvrti..kde sa každý snaží prežiť a nerobiť hluk kedže ten priláka nielen protihráčov, ale aj zombie z okolia...proste úžasná atmosféra.
    • single jsem zkoušel jen pár minut, abych zjistil mechanismy hry. pokud můžeš hrát multiplayer s bandou kamarádů, tak je to skvělá zábava! na youtube mě třeba navnadila videa od devildoggamera.
  • Jack1947
    Skoda, na druhou stranu 4.misto take nerni k zahozeni... dava to na vedomi ze stale Ceska herni (indie) scena ma co nabidnout a to je jen a jen dobre.
    • Čtvrté místo? To je přeci naprosto úžasné! Přečti si ještě jednou ty tituly nad námi... vždyť jsme mezi elitou :)
      • Jack1947
        Jo, vzdyt nerikam ze to je spatne. Je to dobre (drive by to bylo asi i lepsi treba 2-3 mozna).

        Kazdopadne prekonat ostatni hry ktere navic meli solidne naslapnuto jo to je velka slava.
  • maros.goc
    bude aj games.cz robiť svoje rebríčky naj? tak dúfam, že spravíte aj najväčšie prešľapy webu games.cz a na prvé miesto vyčapíte recenziu na Aliens: Colonial Marines, ktorej ste udelili nadpriemerné skóre 6/10 ...ale inak vás mám veľmi rád ;)
  • jindra.veliky
    fandil jsem Contagion - dobra hra na coop, akorat to tam je ted plny noobu, ktery neumi hru hrat...
    • přesně kvůli takovým namyšleným hlupákům jako jsi ty nehraju multiplayery
      • jindra.veliky
        tak to je fakt ztrata *2*
        • možná je, možná není... ale aspoň nemám zapotřebí si u her nebo diskuzí léčit komplexy *3*
  • před pěti minutama jsem koupil Stanley Parable a dneska to do půlnoci zapařím :)
  • Space engineers mne zaujalo víc než starbound.
    Proč ? releas, fuking epic big space battle coming *14* .
  • http://youtu.be/Ms7dciqR0CE
  • Opravte si prosím link na zdroj.
  • Lawliet
    Je to Beta. Vývojáří mají Betu, ale rozdělenou do několika stadíí. Teď je to první nejvíc zabugované, tzv pro hardcore hráče a lidi, co se chtějí míchat do vývoje + hleda bugy. Nothing is set in a stone.
    • rancor1223
      Chybí spousta obsahu (cca od 4 tieru výš) a hra je trochu nestabilní. Rozhodně ale nejen pro hardcore fanoušky, hra je perfektně hratelná už teď. A co že může dojít na velké změny? Alespoň budou nové věci k objevování.
      • Lawliet
        Tak jsem to nemyslel. A jak říkáte chybí spousta obsahu. Hratelné to je sám jsem někde na 8čce, ale je to od 4ky velký stereotyp. Bugů je spíše kosmetických hra mě spadla za život snad jen jednou. Hudba je boží hezky to vypadá některé věci fakt člověka baví.
        • Clovek ma dojem, jakoby se vracela era 8 bitu (i kdyz na steroidech).
    • Ja teda musim rict ze uz to s prateli hrajem a neni to tak zly. Resp. na bugy jsme vlastne jeste nenarazili jenom bych uvital o neco vic veci co se da objevovat na ruznych planetach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit