Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tales of Maj'Eyal je hra s dlouhou historii a jeste delsimi koreny. Je to prepracovany TOME - Tales of Middle Earth, coz je prepracovane PernAngband, coz byla rogue like hra na motiv Drakenu z Pernu, ale zasahli pravnici a dale uz je vsem asi jasne. PernAngband sam vzniknul na zaklade zdrojaku Zangbandu nebo Angbandu (ale to je jedno, protoze Zangband sam je fork Angbandu a to Z melo puvodne znamenat, ze je do nej zapracovany svet Zelaznyho Amberu, coz je knizni serie, kterou uz dnes asi nikdo nezna. Angband sam vzniknul na zaklade zdrojaku UMorie, coz byla Unixova verze Morie a tedy jeho predchudce. Morie pak byla klon samotne Rogue a vznika v roce 1983 na VMS. Jak je vidno, tak Tales of Maj'Eyal ma historii starou 30 let.

    Ja jsem mozna konzerva, ale me se Tales of Maj'Eyal nelibi a myslim ze vrcholkem bylo TOME ve verzi 2.7x
  • Clovek ma dojem, jakoby se vracela era 8 bitu (i kdyz na steroidech).
  • Me spise prijde prasteny tvuj nazor. Indie studio udela zabavnou hru v alfa verzi a tobe se na tom neco nelibi? Inu pak ji samozrejme nekupuj, navic to hlasovani bylo nejspise dost specificke, mirene na indie hry i v alfa fazi.
  • No připadá to jen mě, nebo ten článek je prostě špatnej?
  • sugyn
    Pockej az ti tady nekdo prijde a vysvetli ze to je vlastne investice. Minule kdyz me tohle nekdo rekl tak jsem se malem pocural smichy.
  • já teď lítám s timhle, aneb kdo potřebuje pozemní základnu (bacha velký!) *1*

    http://2imgs.com/fec1c1eb38
  • zdeeneek
    Nejses, ja ho zakoupil hned potom, co jsem na konkurencnim webu videl hodinovej letsplay.

    http://www.hrej.cz/tv/hrajte-s-nami-starbound--11771/
  • S bandou ľudí je to paráda...taký hunt mod v predmestkej štvrti..kde sa každý snaží prežiť a nerobiť hluk kedže ten priláka nielen protihráčov, ale aj zombie z okolia...proste úžasná atmosféra.
  • Heh... běžící kolektor :D
  • takovou až smutnou chvílema, kdy si člověk připadá jako malý opuštěný tvoreček v tom pustém, širém a nebezpečném vesmíru (přesto se musíte smát, viďte?)
  • walltar
    Já sem ji zkusil taky hned po lauchi ... ale od té doby nehraju a čekám, než budou v nějaké pozdější fázi. Hra vypadá hodně zajímavé, ale nechci hrát bez kámoše, který čeká na kompletní hru.
  • Jack1947
    Jo, vzdyt nerikam ze to je spatne. Je to dobre (drive by to bylo asi i lepsi treba 2-3 mozna).

    Kazdopadne prekonat ostatni hry ktere navic meli solidne naslapnuto jo to je velka slava.
  • Říkal jsem si, že až se mi zpřístupní Starbound beta na Steamu, nebudu ji hrát. Že počkám, až bude hra kompletní. No co jsem asi dělal prvních 8 hodin poté, co mi přišel ten radostný email? *12*
  • možná je, možná není... ale aspoň nemám zapotřebí si u her nebo diskuzí léčit komplexy *3*
  • jindra.veliky
    tak to je fakt ztrata *2*
  • Čtvrté místo? To je přeci naprosto úžasné! Přečti si ještě jednou ty tituly nad námi... vždyť jsme mezi elitou :)
  • Jsem jedinej, kdo se do Starbound zamiloval?
  • Rogue Legacy doporucuju. Ono to totiz moc roguelike neni a jakmile to chytne, tezko se od toho odchazi ve stylu "Jeste jeden potomek a pak uz pujdu spat". Pro me osobne indie hra roku 2013, ale Starbound jsem jeste nehral.
  • A vite co je na tom vsem nejprastenejsi? Ze i tyhle nedodelane hry jsou mnohdy zabavnejsi a mene zabugovane nez nektere "dodelane" hry.
  • přesně kvůli takovým namyšleným hlupákům jako jsi ty nehraju multiplayery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit