Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NumberFiveAlive
    joke :D a mohli tam dat aspon shadow warriora kdyz se klade takovy duraz na to slovo "akce"... jinak ta kategorie je moc siroka, mohly by byt samostatne treba FPS a 3rd person nebo PC a konzole
  • DMC - podla mňa najmenej docenená hra minulého roka - v pohode príbeh ktorý je tak trochu výsmechom dnešnej konzumnej spoločnosti, výborný bojový systém a pomerne dobre optimalizované aj na klávesnicu - som rád že si na túto hru aspon niekto spomenul! *13*
  • P3RS3CUToR
    Heh.. taky se přidám k jebavosti tohodle hlasování. Akční hry :D no lol... + nebylo by od věci filtrovat platformy... prostě normal
  • Mahcake
    Tohle je totální bullshit. Assassin's Creed, který se už ždímá jako CoD a je pomalu každý rok stejný kromě prostředí? Nemluvě o tom, že v něm byla 90% misí už jen "Pronásleduj, odposlouchej a popř. zabij"? To jako vážně? Ještě, když ho zařadíte mezi Bioshock Infinite, The Last of Us a GTA V? Klesli jste u mě pánové. Velice jste klesli. *16*
    • Podle mě 4 dost sérii oživila a naopak Ifinite mi přišlo přehypované... Gameplay nulový, atmosféra to držela nad vodou. Aspoň u mne.
      • Mahcake
        Nemyslel jsem samozřejmě, aby to vyhrál jednoznačně Bioshock, ale tady to vypadá, že Games.cz se úplně vykašlalo na ostatní hry v kategorii a vůbec je nebralo v potaz. AC 4 je - jak už někdo říkal předtím - jen copy-paste předchozího dílu. Po první třetině hry jsem už vzpomínal na úžasný první a druhý AC a už to dohrál jen z donucení, na který zatím z žádných nových dílů nemá. A ne, není to jen kvůli tomu, že to bylo v té době něco nového.

        Kdyby aspoň přinesli do hry něco ÚPLNĚ nového. Pozměnit trochu styl, jak hratelnosti, tak jiných faktorů než to jen kopírovat s jiným prostředím. Nemluvě o tom, jak totálně po*rali tématiku Assassins vs. Templars, kde každý druhý může být Assassín a každý třetí Templář bez svých pravidel a kréd, které jsme mohli vidět v 1 a částečně ve 2, že to až nedává vůbec logiku a to mi tuhle sérii od 2 potopilo nejvíce.
        • Jack1947
          Tys to ale nehral ne ? Jak sio tedy muzes dovolit o tom rict ze to je jen copy-paste. Me to prekvapilo pro k uzoufani nudnem behacim AC3. Templari jo to je skoda to mi vadi nejvice
          ze to nezustalo v onech pribehovych kolejich. Whatever. Chceto to trochu nadhled.
          • Mahcake
            Jestli sis vůbec přečetl můj komentář, tak uvidíš, že jsem to dohrál po té první třetině už jen z donucení. Takže ano, mohu si dovolit podobné věci psát, trolle.
            • Jack1947
              Trolle jo ? *15* Ano, nepochopil jsem to. Stejne si to hral? Jenze si potreboval postezovat ok ok.
      • No s novým Bioshockem je problém že to prostě někomu řekne hodně a někomu nic. I když si myslím, že mi to řeklo hodně, tak mi je tam pár věcí taky líto (nicméně jiných a méně konkrétních než je Bioshocku většinou vytýkáno).

        Assasins Creed by to dosta neměl kvůli tomu, že je to už čtvrtý díl a přijde mi, že ty nejoceňovanější charakteristiky nového dílu byly povětšinou už v jedničce. Jako nehrál jsem to, ale i když lidi dost říkají, že je to změna oproti trojce, tak to pořád není takový rozdíl jako například mezi Bioshockem 2 a Bioshock Infinite.

        GTA si o hru roku vyloženě říká, ale tam je jednak podobný problém jako u Assasins Creed (i když GTA těch nových prvků přineslo řekl bych zásadně více). Ale jako hlavní prolbém u nového GTA je podle mě to, že vyšlo vpodstatě nedávno, tak se nedá ještě moc hodnotit. Je to sice trochu nefér, ale nedá se dělat nic s tím, že Bioshock je takový odleželejší.

        Dal bych to Bioshocku hlavně proto, že je to taková pěkná perlička kterou by si člověk měl zahrát. Kdyby to řekněme každý rok vyhrál Assasin, tak i kdyby to byla pravda, tak ten žebříčřek bude k ničemu. Samozřejmě poselstvím mého příspěvku nemá být jen to, že to měl vyhrát Bioshock, chtěl jsem to spíše rozebrat problematiku.
        • Kozy
          Tak hlavní rozdíl mezi Bioshockem a Infinite je ten, že v jedničce/dvojce byla ta bojová část alespoň zábavná.
  • Inquisitor
    Jde vidět, že tyhle žebříčky nemají žádný smysl. K čemu je to dobrý?
    • Jack1947
      Je uchazejici diskuze, to rozhodne neni na skodu... Stare Japonske prislovi pravi... Negativni reklama je preci take REKLAMA.
    • Keyz
      Lidi mají kde diskutovat, se mrkni jak zde roste počet příspěvků. *4*
      • a konečně se nehádají PC vs konzole
        • Ta hadka ani nema smysl, ten netbook cpu se pc tezko vyrovna. *15*
          • Mám pro tebe novinku - jsi blb *1*
          • Jack1947
            FRuj, jakej hate? Tady pff...
          • Kozy
            Protože dobrý hry jsou jen o výkonu hw, jistě.
            • Ano, protoze jsem rekl, ze 2560 je vic jak 640, znamena to ze si vybiram hry podle grafiky. Mistrovska dedukce, nerikaji ti Sherlocku? *15*
            • Miserius
              Lowend, stejnym stylem jako ty vybíráš hry vybíraj žensky auta... Je červený a hezky kulatý, chci ho, nic víc nepotřebuju vědět!
            • Lepsi grafika je lepsi, obviously. A exkluzivita je umela, aby se vubec ten lowend prodaval. Kdyz bych volil stejnou hru s horsi a lepsi grafikou, co si asi vyberu... Nehlede na cenu. *3*
            • Kozy
              A? Jak to svědčí o kvalitě her?
            • Protoze 2560 vypada lip jak 640x480 *3*
    • Aby to u některých zahejbalo s čakrama. Úspěšně, se zdá...
  • 5064 Ratings-9.1 score... To je unikát, že se shodne většina lidí a tím unikátem je Last of US....
  • Já vážně pochybuju o tom, že "redakce" hrála (natož dohrála) všechny hry v uváděných kategoriích, aby mohla relevantně posoudit, která že je "nejlepší"... Přitom by stačilo uvést jména jednotlivých čelnů redakce a název hry, pro kterou hlasovali... Takhle věřím tomu, že to vyhlašuje jeden redaktor, "odborník" na danou kategorii, který, jak tak hádám, všechny hry stejně nehrál...
  • mne se nominace zdaji priliš mainstream, fakt nebylo nic lepšího?
    • a máme tu dalšího hipstera, výborně... *10*
    • to si asi pockaj na nominaciu indie hier...v hudbe a filmoch tiez vyhravaju len masove veci, je to uplne normalne.
  • AC4: Hodnocení redakce - 9 z 10. Hodnocení čtenářů - 9.4
    Last of us: Hodnocení redakce - 10 z 10. Hodnocení čtenářů - 9.6

    Když už teda cpete tyhle hry do stejný kategorie (budiž, taky bych nevěděl kam zařadit AC4), tak už buďte alespoň konzistentní ve svých názorech.
    • ...ja bych blekflek zaradil do velky bily porcelanovy misy hned pod hajzlpapir *12*
    • Thorar
      Hodnocení recenzenta, ne redakce. Stejně jako best of je hodnocení jednoho člověka.
      • V tom případě, proč se tomu říká "Hodnocení redakce" a ne "Hodnocení Pepíka", "Hodnocení Marušky", "Hodnocení Františka",... ?
        • sleepless
          Protože redakce výběr her s daným autorem konzultovala a stojí za tím.
          • a hrali ste všetci v redakcii Last od Us dokonca? alebo AC IV?
        • Miserius
          Na to jsem se už 2x ptal a nic, asi je to moc složitá otázka...
  • Preed
    Je mi z Vas celkom vtipne redakcia,tento rok vam tie best of nejak nevychadzaju,este si pamatam minuly rok ked ste hromadne picovali na AC3 a jediny kto aspon trosku sa snazil na to pozerat triezvo bola Alzbeta,mne sa ta hra relativne pacila ale dokazem pomenovat problemy tej hry no a tento rok je AC pomaly najlepsia hra roka a hromadne sa buchate po ramenach ake je to super pri tom je to podobna hra,ktora ma mozno tak charizmatickejsieho hlavneho hrdinu a to je tak vsetko a uz to nehovoriac o tom,ze porazila GTA,Bioshock a aj Last of Us..
    • Nevycházejí jim nikdy. Ani minulej rok. Dělat takový žebříčky, o kterých rozhoduje jenom pár členů redakce, kteří se nikdy nejsou schopni shodnout s větším počtem čtenářů je hovadina.

      Říkejte tomu Best of podle redakce, nebo tak nějak. Neříkejte tomu ale Best of 2013, protože to je nesmysl.
      • blixa
        Říkáme tomu Best of a vychází to na Games.cz - to nestačí na odvození toho, že jde o Best of podle nás?
      • Jo, protože cílem těchto žebříčků je trefit se do názoru většiny čtenářů. To myslíš vážně?

        Že je to best of podle redakce je tam psané všude, to snad pochopí každý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit