Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ja bych blekflek zaradil do velky bily porcelanovy misy hned pod hajzlpapir *12*
  • Vsechna MMORPG jsou v prvni rade MMORPG, aspon tak to chapu ja.
  • Trosku mi v nominacich chybi Half Life 3.
  • Delat subjektivni zebricky je trochu useles. Uz kvuli tomu ze kazdej clovek ma svuj. Btw, "Že vám se líbí červená, neznamená, že se líbí všem." plati i obracene, takze se drz svych moudrych rad a tahni, jestli se ti neco nelibi. *3*
  • Vy stěžující si debílěčci. Tento žebříček je něčí názor a nikdo z vás internetových banditů není takový frajer, aby mohl názor komukoliv vyvracet. Když už se vám to nelíbí, napište si vlastní žebříček. Že vám se líbí červená, neznamená, že se líbí všem. Idiots everywhere....
  • smejki
    k sandboxu jsem zapomněl připsat, že fail-state buď úplně absentuje anebo je poměrně těžké ho dosáhnout. Takže třeba SimCity 2013 a Tropico 3/4 jsou sandoboxy jak vyšité, nikoliv tycoony (budovatelské strategie). Volnost realizace taky znamená volnost blbnutí - tam GTA vyniká, Just Cause ho ještě předčí. Tohle s sebou nese i minimální následky činů. A tady se dostávám ke Skyrimu. Tam můžeš splnit všechno, kromě konfliktních míst v hlavní příběhové linii (komu pomůžeš v občanské válce - přesto následky jsou směšně nijaké). Jinak můžeš být např. šéfem všech cechů, i když se některé navzájem formálně nesnáší. To je sandboxový prvek. Taky s tím souvisí to, že můžeš umět všechno - nejsi nucen ke specializaci, jako v většině RPG.
  • Jack1947
    Ja nevim... jen jsem psal ze by to bylo vtipne, sranda je ze CLICKBOT odhalen nebude a proto jeho identita zustane na vzdy neznama.
  • To si ani ty nemyslíš.
  • Black Flag, protože GTA 5 by bylo moc mainstream.
  • Jack1947
    Bylo by to ale moc vtipne kdyby to delal nekdo z Redakce. *15* . Nemyslis...
  • N0isy
    Aha, tak to abych už taky začal.
  • maros.goc
    takze ako pozeram dost si tu protirecite v komentoch ...ale tvoj vyklad sa mi pozdava asi najviac, aj ked ta volnost realizacie v GTA a Skyrimu je vlastne aka aby sa to mohlo povazovat za sandbox?
  • Nebyla to redakce ale anonymní troll, který rád naklikáva nebo má bota. Ten už tu je dlouho a lidi si snad pomalu zvykají.
  • N0isy
    Zdá se mi to nebo redakce odstranila hodnocení a všem, kdo nesouhlasí dala mínuska? Ještě o půlnoci tu bylo několik +20 včetně mých +4 a N7N7 +21? Všude +- 15? Nějaké podezřelé.
  • Assasins Creed IV nejlepší? *Facepalm.
  • Mám pro tebe novinku - jsi blb *1*
  • N0isy
    Vybraný přispěvek redakce? Za "get use to be"? Vážně?
  • smejki
    Open world = otevřený svět = volnost pohybu, volnost kozumování obsahu (Gothic)
    Sandbox = pískoviště = volnost realizace, možnost organizovat a tvořit obsah (Minecraft)

    často se to nějaké míry prolíná, takže GTA je obojí, Skyrim je do jisté míry také.
  • Open world je druh sandboxu.
  • nuda je strasna vec ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit