Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad uz prestane "hate", ze vysla Arma 3 bez kampane :-).

    Kdyby se nekdy podarilo serii Arma optimalizovat, tak bych tomu uz nic nevytykal.
  • tomocz
    Grrr a já se musím učit na zkoušku *16*
    • tomocz
      biologie, pak psychologie, pak fyzika... takže arma bude smutně čekat tak ještě dva týdny...
      • Soucitim s tebou, ja zas slintam zpoza skript na vyply xbox a RDR:-(
    • Z ceho pisete?
  • MidnighT91
    Hra mi už od alphy po 5 minutách až hodině hraní náhodně padá (program přestal pracovat) a to na každé nastavení...
    • Ahoj, mohl bych vás oba požádat o zahlášení těch crashů do našeho feedback trackeru? Padání hry se snažíme opravovat jak jen to jde, nicméně není daleko od pravdy, že co člověk to jiný hardware i software (ovladače apod.). Je tedy prakticky nemožné, abychom sami otestovali všechny možné kombinace.

      Feedback tracker najdete na adrese http://feedback.arma3.com . Pokud byste si nebyli jistí jak zahlásit crash hry, vpravo nahoře je odkaz "how to guide", kde je vše podrobně popsáno. Pokud jste problémy už hlásili a nejsou do teď vyřešené, případně pokud by pro vás představovala problém angličtina, jejíž používání je na feedback trackeru vyžadováno, pak se mi neváhejte ozvat na mail (druid@bistudio.com) a já se podívám, co budeme schopní se zmíněným padáním hry udělat.

      Díky za spolupráci *4*
      • MidnighT91
        Na stejnej problém si lidi stěžujou všude kam se podívám. Známému to taky crashuje do windows, vždy je to po nějaké chvilce hraní na náhodných místech, v náhodných situacích. Jak můj, tak i jeho počítač to jinak zvládá na max nastavení se stabilním fps. Bratr nezažil jedinej crash a to to hraje na notebooku daleko horším než moje pc, ale jak říkám stejnej problém mají tisíce lidí...
        • Osobne si myslim, ze problem ve vetsine pripadu je mezi klavesnici a zidli (tj. neudrzovany OS) - osobne si nevzpominam ze by mi nekdy a2 nebo a3 spadla (a to mam za tu dobu uz treti PC + notebook), ale udrzuju si system cisty a funkcni. Chapu, ze mnoho lidi nevi jak na to, ale skutecne si myslim, ze toho je hlavni problem.
          • MidnighT91
            Počítač třikrát přeinstalován, vyzkoušeno na win 7, 8 i xp, všechny ovladače aktuální, vyzkoušeno 5 různých ovladačů na grafiku, několikrát přeinstalované všechny redist i samotná hra, zkoušeno ve všech kompatibilitách, stejně jako jsem zkusil zakázat motiv, kompozici plochy a změny velikosti zobrazení. Zkoušel jsem i různá nastavení samotné grafiky v control panelu, zkoušel jsem dát grafice vyšší takt, taky jsem to zkoušel spustit zatímco jsem měl rozlišení plochy na 1024, hru samotnou jsem taky zkoušel v okně 1024. Se svým pc pracovat umím, když mám nějaký problém s hrou tak je to problém hry...
            • MidnighT91
              Ještě jsem si vzpoměl že jsem to zkoušel zapínat i s aktivním jedním a dvěma jádry, základ je čtyřjádro...
          • Prostá daň za otevřenost pc platformy
    • nejsi sam *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit