Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to musim pochvalit i ja, at muzou ve studiu bouchnout ten sampus
    Vypada to slibne, jen co je pravda. Do konce kampane jeste taky stihnu neco prihodit.
    Drzim palce.
    Celkem by me zajimalo jak bude okrojena mapa, aby jeji hranice pusobily po celym obvodu skutecne realisticky.
  • jindra.veliky
    to si rekli docela o malo

    ja cekal, ze budou chtit tak jedno mega (liber) *4*
  • Magister_Peditum
    Oni snad dají první den i těch 150 tisíc. *15*
    • V tomhle tempu by to chtělo alespoň ještě 10 hodin a bude to dobrý.
    • Mohli by. A zítra by pak mohli dát dalších 150 tisíc
      • Magister_Peditum
        Tímhle tempem (jako že se takové tempo samozřejmě neudrží) by za ten měsíc měli 4 mega.
  • Ach můj bože :triplefacepalm:
    • Bože, nevědět co jsou kilometry čtvereční, slušnej trapas to jako jó.. *7*
    • Jo, drž se od matiky, maďare. 25cm*25cm že je 1m čtvereční, ty seš ale slovák opravdu, sorry za drsný slova.
      • nemusis kvoli jednemu motakovi zhadzovat cely narod, myslim ze aj u vas sa nejake individum najde
        • Dyť je to troll. Že na to něj vůbec reaguješ... *4*
          • Za každou reakci si 1x přeleštím bambus :)
            • Za každou reakci smažeš jeden ze svých accountů. Začít můžeš s Bieberem.
        • ... ak Ti mozem poradit, takychto ludi si vobec nevsimaj. ;). Jedna vec je sranda a take posklebovanie medzi "bratskymi" narodmi, ine su urazky typu "pojebanej madar", ktore vedu aj tak k uplne inym temam na uplne inej urovni nez by cca diskusia o hrach mala/mohla byt.
    • x_ander
      Hlavně už nic nepočítej... Ale jinak ta myšlenka byla samozřejmě dobrá, svět Kingdom come bude velký až dost :)
      • Sranda to hore som nepisal ja :D... Clovek sa raz sekne (sice poriadne :D ) a hned tu ma nasledovnikov :D....

        Najhorsie na tom je, ze ja by som matiku fakt mal vediet :D... (budem kocnit informatiku) a tu sa seknem tak galakticky, ze to az pekne neni :D... Sranda :) Este, ze su tieto fora ako tak anonymne :D No na druhu stranu kto sa v zivote nikdy nepomyli? :D...

        BTW Vavrovo RPG uz ma 120tisic a ide to jak gula :), no ja uz idem spat :D (bo zajtra ma caka skuska paradoxne z niecoho co sa matike velmi podoba :D...)
        • nahodou:D mna si rozosmial ked si sa zacal hadat ze co mali z matiky a postovat wikipediu :DD
        • Budem. Kocnit. Informatiku.

          Nebudeš chlapče, nebudeš.. :D
          • Nechtěl jsem soudit nic a nikoho. Jenom mě to tak napadlo.
          • :D:D:D:D...
            • Mnoo, ked som promoval, slubil som, ze budem svoju skolu vzdy hajit v najlepsich farbach ako sa da :D... Takze teraz sa ju menovat.... nehodi :D, aj ked samozrejme to bola moja chyba nie tej skoly. A okrem toho snad by si ma nechcel sudit na zaklade jednej blbosti? :) Vsak? ;) Alebo este silnejsie -, snad by si nechcel sudit celu skolu na zakladej mojej jednej blbosti? :) Alebo eeeeste silnejsie -, snad by si nechcel sudit cely Slovensky narod na zakladej mojej jednej blbosti (ako tu tak sledujem) vsak ze? :D... Nic vazne uz musim :) este 1x refresh a du spaat :)
            • Btw. která univerzita/škola má to štěstí? ;)
  • Keyz
    http://www.ign.com/articles/2014/01/22/kingdom-come-deliverance-weaves-an-authentic-medieval-rpg-tale

    Tady se píše 2016? *8*
    • wenceslaus
      Jinde píšou prosinec 2015...

      Ed.: Dobře, na Kickstarteru... momentálně moc lepších zdrojů není :-)
    • promitac
      Tak asi maju na mysli vsetky akty dohromady. Prvy akt bude do roka (si mylsim).
  • Ach bože.
    Z Kickstarteru nevzešlo ještě nic dobrýho, co se týká her, tak je to samej fail, nebo kravina na pokraji zájmu.
    Bohužel, pokud hra nemá pořádnýho vydavatele, kterej to zainvestoval, ohlídal (tzn. nenechá vývojáře promrhat svoje prachy) a při prodeji pořádně nevyhypoval, tak to vždycky dopadlo špatně.
    Přeju Warhorse hodně štěstí, ale za sebe říkám, že jít cestou Kickstarteru je chyba a jsem v tomhle momentě velmi skeptickej.
    • FTL... :)
    • Náhodou tahle možnost je lepší než kdyby sehanli vydavatele který by jim do toho kecal. Takhle si to můžou udělat podle sebe tak jak chtějí. Sem tam sice bude billboard na OKD nějaká minihra na kutání uhlí ale to bude vše *15*
    • Ronox
      Já ti nevím, ale například The Banner Saga a Broken Age jsou pecky.
      • walltar
        Elite Dangerous zatím ukazuje parádní gameplaye ve své alpha verzi. Star Citizen ještě není tak daleko, ale už taky ukázal že jsou na úrovni.

        Já osobně jsem rád, že tam logo velkého vydavatele není, protože to by ode mě nedostali ani halíř.
        • Přesně, skvělý filmy jde točit i bez milionových rozpočtů, viz. festivaly v Cannes. Pro mě je v téhle nezávislosti Kickstareteru síla.
        • Přesně tak např. takový minecraft všem ukázal, že s dobrým nápadem to jde i bez velkého vydavatele.. Moje nejlépe utracené 3 stovky.
        • Ronox
          Star Citizen bych do toho nepočítal s momentálníma 37 milionama USD. Oni vybíraj a přidávaj věci stále i po kampani. Tohle u kluků asi nehrozí.
          • měl SC KS kampaň ? měl, tak proč ho nepočítat, kór když měl přes 2 mega.
    • Erien
      O KS nevíš vůbec nic a dokonce ses ani nepodíval na to video, škoda slov.
    • Ona má pořádného investora, podiv se na to video než začneš prskat. Kickstarter kampaň, je jenom kvůli tomu, aby se Bakala (nebo jak se menuje) přesvědčil, že o to zájem je.
      • Pravda, na video jsem se nepodíval, myslel jsem, že je to jen další trailer, nic víc.
        V tom případě už nejsem tak skeptickej, přesto bych v tom videu radši viděl logo nějakýho velkýho vydavatele.
        • Magister_Peditum
          Třeba EA? *15*
          • Klidně.
            • Mít to jako vydavatele EA tak to vyjde dřív (ideálně před zaklinacem 3), smrskne se to na 1 km2, bude to lineární, beze všech prvků odlišujících hru od běžného rpg a vedlejší questy budou jako dlc v den vydání. Samozřejmá je premium verze s brněním, premium dýkou, erbem a vlajkou. Beta proběhne samozřejmě až v prvních měsících po vydání.
  • Opravdu NESKUTEČNĚ ALE NESKUTEČNĚ pěkně vypadající hra s velkou dávkou potenciálu! Neuvřitelně se těším,a také držím palce! *3*
  • Ono jako kampaň by stačilo připomenout "malé" české herní úspěchy:
    SpellForce (jestli jsem nepopletl název)
    Mafie (1,2)
    Vietcong
    Operace Flashpoint/Arma
    Original Wars
    Flying heroes
    ...když si to tak rekapituluju, docela nekonvenční počiny, tak snad budou mít nového bratříčka.
    • Hidden and dangerous Eurotruck simulator taky dobré hry
    • nekromant33
      Hádám, že si myslel spellcross, fish fillets je super logická hra, euro truck simulator, ufa od altaru... je toho hodně.
    • Nechci být hnidopich, ale správně je Original War.
    • Magister_Peditum
      Spellforce vyrobili Němci.
      • Tak to byl Spell Cross? Taková tahová strategie, celkem hodně chytlavá. Měl jsem za to, že byla CZ
        • Přesně, byl to SpellCross, ale ten byl od Cauldronu, čili spíš slovenská záležitost... :)
  • tonnymontana
    zajimalo by me, koukal jsem na popis odmen za ruzne castky a u collector edice je uvedena figurka. V clanku je mini obrazek postavy na koni, nema nekdo informace jaka figurka to ma byt? material nebo co by mela zobrazovat? docela jsem mel slinu prispet na collector edici ale preci jen kupovat naslepo figurku se mi moc nechce. Diky pokud ma nekdo nejake info o figurce budu moc vdecny
    • Ronox
      Taky jí budu brát a jediný popis je 6" velká figurka hlavního hrdiny .. ten kůň je podle mě ilustrační jen a viděl bych to spíš na nějakou pózu ve zbroji.
      • tonnymontana
        ronox: jj taky si myslim ze ta silueta kone je jen ilustracni, urcite bude collector edice k dostani po vydani hry ale rad bych ji takto podporil. je skoda ze tam neni nikde alespon nakres nebo tak:) neco ala stredovek bych urcite na polici dal, podobnych temat moc neni ve svete figurek. Mec je zajimavej ale jsou to uz slusne penize a je to spise pro fandy co maji na stene mece z her o truny, pana prstenu atd:)
        • Proč nezkusíte modelaření? Je to na úplně jiné úrovni, dá se o tom mluvit už jako o umění a hlavně pokrývá veškeré historické dějiny?
        • Ronox
          Kvůli tomu uvažuju o sběratelce Dark Souls, protože mají hezkou figurku a je netradiční oproti těm Batmanům a jinejm manům co mám. No tak nějak doufám, že bude tahle sběratelka a pak by mohla být ještě nějaká odlišna retail a měl bych obě *1*
  • dilinja
    Az ted jsem si vsimnul ze v jehlicnatym lese jsou na zemi šišky *5* *1* nextgen!
    • Keyz
      Jo je potřeba si pustit HD video na YT anebo si to stáhnou z odkazu co zde postoval ucho
      www.bit.ly/1ezZn7g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit