Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pulka_lahve
    Pánové, jsem na vás právem pyšnej. Od první chvíle jsem byl přesvědčenej o vašem úspěchu a neznejistěl jsem ani po teaseru, přestože se lišil od mých představ a z prvního oznámení se dalo vytěžit daleko víc. A dneska koukám na epický trailer a profesionálně provedený Kickstarter projekt s neuvěřitelným startem. Prezentace někde mezi sebevědomím AAA studia a skromností Indie vývojářů, myslím že jste to pro celosvětové publikum, které vás nemusí znát, prezentovali jak nejlíp to šlo.

    Při střelbě z praků, "bring me their head" scéně následované výjezdem vojska z lesa nebo při lezení po žebříku mi běhal mráz po zádech. Taky mě dostal moment, kdy hrdina jen tak lehce brnkne protivníkovi o meč aby si uvolnil prostor pro útok. Nebo když vidim jak propracovaný je jenom broušení meče, a to jde zatím o nějakou pre-nic verzi. Rozhodně nejlíp ale vypadá scéna upalování a kradení měšce, doufám že to řezání se provádí tahem myši a při nešikovnosti můžu okradeného říznout do stehna. Celý je to prostě dál než kterejkoliv AAA titul co mě teď napadá, je hodně znát že se přemýšlí nad každým detailem.

    Teď koukám že tam máte 40%, vy blázni to dáte ještě dneska. Musim říct, že jsem dlouho neměl takovou radost z cizího úspěchu a věřim, že vyberete vysoko nad 200% a budete mít všechny prostředky k tomu, abyste nemuseli dělat žádné ústupky.
    • Za chvilu budeš mít tolik +, co má Veskoslav - když tu má svý favority.
    • Hanzales
      dávám virtuální multi-plus ;o) kliknout šlo bohužel jen jednou ;o)
  • Když vidím, jaké pitominy nasbíraly na KS miliony dolarů, tak věřím, že tohle dílo uspěje. Já jim své peníze pošlu, české hry je třeba podporovat a nesympatie k Vávrovy by měly jít stranou. Mimochodem, toto je první hra za posledních asi 5 let, na kterou se opravdu nemohu dočkat.
    • The_Nameless_One
      *Vávrovi
      Jinak jsem zatím neviděl nic, co by mě nějak zaujalo. Co se vlastně o té hře ví?
      A nemyslím to nijak zle, jen se objektivně ptám...
    • michaliuz18
      no ale podporovat tie barjake vesmire simulatory a vrtulnicky a marsovanie a bugnutu celosvetovo 6 az 7 bodovu armu 3 :D to tiez nieje ziadna vyhra
      ale mas pravdu domacu tvorbu treba podporit
      mozno po sto rokoch mafie ma konecne zacne aj nejaka ceska hra bavit , v kingdom docela verim
    • Keyz
      Bohužel pitominy se dobře prodávají, když to udělají jako super, mega věc a zamaskují pitominu.

      Tohle má sice výhodu, že má nové postupy, vypadá na úrovní apod. Ale vše bude záležet jak se jím to podaří prodat a kde všude to bude vidět... Držím palce a rád přispěji.

      Viz next car game.
    • Kr.Pa
      tímhle pravidlem se taky řídím
  • jako čekal jsem víc než jen kopírku mount and blade warband. radši si dám chivalry medieval warfare. tady meli publisheri pravdu a tohle neni atraktivni hra.
    nemluve o technickem provedeni, ty animace hruza
    • Zabanujte ten hnuj co napsal tento komentář na který reaguji admini.Děkuji
      • Když na jednom foru co tady někdo postoval bylo napsáno že to bude myšleno jako chystanej "Mount and blade III" tak ten člověk co to napsal je na facku a na zabanování! Tak to řeknu takhle ty hry bude lepší prostě neporovnávat protože tim pádem budou dosti odlišné,takže každá znich je(bude) něčím originální a na KCD se těším a doufám že lidé nebudou zklamáni jelikož se tam má odehrát "pouze" jedna velká bitva a jinak souboje 1vs1.
        • O to nejde.Jde celkově o jeho posty jako takové, které jsou na urovni dítěte v předškolním věku.Připočteme-li k tomu ten fakt s + a - co si přidává jak d*ment doslova tak není v tomto případě co řešit. :)
    • Právě že tohle bude od Mount and Blade velmi odlišný už jen z toho důvodu že to bude first-person a nebude to mít multiplayer.
      tim pádem to prostě na MaB(Warband,později Bannerlord) mít nebude ať si je grafika a hratelnost či příběh(né moc ovlivnitelný) sebelepší jakkoli.
    • I kdyby tam Dan začal před kamerou sr*t atomové hřiby tak bys stále mektal jen o tom, jak bys čekal víc... Tady není problém u Dana ani u projektu, ale u tebe a dobře to víš ...
    • walltar
      Hlavně těch 164K Liber v prvním dnu vyloženě ukazuje, jak je to neatraktivní hra. *7*

      Ale tak kdyby tohle nenapsal, tak to ani není joe. Určitě se hned cítí líp.
    • Ty máš dost chlapče *1*
    • Superman_z_pekla
      Trol nakažený Chaosem detekován. Smrt upálením ve jménu boha Císaře!
      • I m behind you Brother Superma_z_pekla. For Ultramar! CHARGE!
    • P.S.
      jinak vavra si mohl dat alespon tu namahu a trochu procvicit anglickou vyslovnost skoro jsem mu nerozumel a to pri tom plynule mluvim anglicky.
      • nj vyslovnost ma spatnou ale je mu v pohode rozumet kazde slovo ..
      • wenceslaus
        Jestli ti taky někdo plynule rozumí :-)
      • Kdybys pri svem studiu anglictiny mluvil s nekym jinym, nez se zdi a nemel otocenou ucebnici o 180°, tak bys mu rozumnel.
      • Superman_z_pekla
        Ty a mluvit anglicky? Neumíš psát ani česky pako. Jinak angličtina byla naprosto v pohodě, to jenom ty jsi retardovaný trolí odpad.
        • Butthurt!!!!!!!!!!!!!!
        • Mě jen zajímá proč pořád a nepoučitelně reagujete na trolling ?
        • proč zase píšeš pod jinym nickem vesko *11* *11*
          • Veskoslav
            Proč bych to asi dělal debille?
  • ucho
    je celkem sranda, kolik nepřejícných chudáků si tady v diskuzi něco dokazuje, jako kdyby je měl případný úspěch či neúspěch té hry nějak ovlivnit... nebo jako kdyby jim tu hru, o kterou zjevně nemají zájem, někdo nutil.
    • Asharak
      http://media.tumblr.com/tumblr_mew4ws2ikD1rok1mk.gif
    • Díky Horatio, případ jsi vyřešil, můžeš se vrátit na stanici a sepsat hlášení
    • A ty taky musíš komentovat všechno..
  • zdeeneek
    Dungeon & No dragons *1*
    • takhle by se to mělo jmenovat *4*
  • Kr.Pa
    Tohle je hezký a výstižný komentář z FB:

    Češi se skládají jako kdysi na Národní divadlo!
    • silne pochybuju ze cesi nejak moc prispivaji, ona se ceske oveckovstvi projevuje jen, pokud tento projev nevyžaduje peníze
    • Radioaktivni_surikata
      Ani ne, je tam spousta lidí jinejch národností. S Národním Čechům tenkrát nikdo nepomáhal.
      • Chyba... Čechům pomohli Rakušáci... Stačí s třeba podívan na národ sobě na streamu (jediný dobrý pořad tam). Vlastně bez významných českých a rakouských osobností by se to vůbec nepostavilo
    • Cesi samotny by toho moc nevyzbirali, ti si nechaj pro kacku koleno vrtat. Ti to tam backuji tak po 5$ :D
    • No kdyz mrknu na bakers na Kickstarteru , tak nejaka prevaha Cechu moc neni .
    • No docela by mě to zajímalo, jak jsou příspěvky statisticky rozložené národnostně. Ale koukám, že už to tak neleze.
      • Jo, to bych se taky rád kouknul, kolik z těch peněz se vybralo v ČR. nejde to nějak?
        • Jak už tu psal Wertus, stačí se mrknout na záložku BACKERS přímo na KS :)
          • To jako že mám projíždět jména a bydliště sedmi tisíc lidí? Dal bych přednost nějaké statistice... :D
            • Hele, tak napočítal jsem cca 300 lidí z ČR (jen ti, kteří mají místo Czech Republic uvedeno v profilu), takže odhadem tak stovka ještě mohlá být bez označení lokace (alespoň podle českých jmen), jinak samozřemě převládají dotace z USA.
            • odpověď si dostal, zbytek mě ani nemusí zajímat :)
  • A už padají návrhy, aby byl Bakala ve hře final boss *1* *5*
  • Teď bych chtěl mít tu možnost směřovat část mých daní do nějakého nestátního projektu. Tak rád bych nezaplatil za další kraviny, co si vymyslí na ministerstvu obrany (země, která by se sama ubránila leda proti Islandu - ten nemá stále vojsko) či jiných pochybných úřadech a poslal to právě Vávrovi na jeho hru - vážně myšleno na kulturu, protože hry jsou umění a umění je kultura. Mám smůlu a zaplatím za další samopaly, třeba i nějaký ten pěkný letoun (samozřejmě desetkrát předražený).

    Ale víte co? Hážu na to bobek! Párkrát si nedojdu na oběd a stejně Vávrovi pošlu prachy! Já jeho vizi věřím a chci, aby se mu podařilo jí uskutečnit. Chci, aby se podařilo něco, čemu ti idiočtí vydavatelé nevěří, protože je to banda imbecilů, co myslí zásadně stádově.
    • Enclaw
      Zrovna naše armáda je na poměrně dost dobré úrovni a naše profesionální jednotky jsou respektovány i ve světě. Nákupy a výběrová řízení mají ale bohužel na starost lidé kteří až moc smrdí politikou....
      • Máme pár dobrých jednotek, to je fakt. Ale k obraně potřebuješ celou armádu a ta je jako celek naprosto neobranyschopná. Speciální síly, vojenská policie a chemici prostě nejsou dost k obraně celého státu.
        • P1trs
          slysels nekdy o NATO? tvl
          • Slyšels někdy o Mnichovské dohodě? tvl
            • Labradore vlasntě máš i pravdu...každopádně teď jsme se ze studený války přesunuli do takový mírně chladný války. Rivalita tam pořád je a jak Usa tak rusko nejsou ani jeden nevinny nebo uplne zly, no nic :D prcam politiku do ucha, jdu hrát hry na počitači
            • Captain Obvious:
              Velká chyba, lidi jsou pořád stejní. Paradoxně můžeme být rádi za jaderné zbraně, jinak by jsme se mydlili během studené války až doteď. Bohužel
            • P1trs
              nechapu co to tu motas... co se tim snazis rict, ze mame vystoupit z NATO, zrusit armadu a dotovat nejake hry, protoze nas muzou zradit a sami se neubranime? trochu se zamysli nez tu zacnes chrlit dalsi nesmysl
            • To se vubec neda pouzit jako mozna analogie na nejakou mozmou situaci. V ty dobe ale hlavne tehdejsi spolecnost narodu mela uplne h*vno bezpecnostni a obranny stanovy, byla vseobecna politika appeasementu a ty vole hitler jeste k tomu. Z toho uz se lidi poucili doufam
            • Je jedno, že neplatí. Ta dohoda jen ukazuje, že když je potřeba, dá se ignorovat jakýkoli bezpečnostní systém a dá se "zdradit" jakýkoli stát.
            • To je ta co už přes 50 let neplatí že jo?
          • A kdyby nevyšla pomoc nato tak pomuže rusko, už nám jejich vojáci přece párkrát pomohli ^^
            • Vždyt tuhle diskuzi ani nemůžeš brát vážně, podívej co jsme tady dali dohromady za chaos plnej sraček
            • P1trs
              hm kazda smlouva se da porusit a kondom muze prasknout, tak proto tu ted pises nesmysly
            • Myslim že Vilém II s tou válkou počital...každopádně to o čem tady mluvíš je materiál na třeti světovou :D tomu bych dal ješte pá let aspoň
            • Každá smlouva se dá porušit. Myslíš si, že v roce 1900 všichni čekali světovou válku? Vůbec ne. NATO je USA a USA jsou daleko.
    • Paradoxem je, že ty ses teď vyjádřil vzorově stádově
      • Nechám se poučit, proč. Je škoda nechat geniální mysl ladem - tedy dávám ti slovo. *3*
        • P1trs
          protoze tvuj dementni post ma 13+... beee
          • Hřebík byl udeřen na hlavičku, nyní mohu odletět zpět na svou rodnou planetu, má mise zde skončila
            • Budu tvé jméno velebit po zbytek svého ubohého života. *3*
        • Asharak
          Mluvíš tak, aby jsi ovlivnil skupinu lidí => udělal z ní stádo *3* (dost obecně ale)
        • Jelikož jsem Captain Obvious, tak s radostí splním tvé vznešené přání. Věru hlásáš zde jisté politicky skeptické názory, které sdílí většina tohoto postkomunistického státu, jsi toutou většinou také nepřímo ovlivněn. Jelikož bez hlubších souvislostí sdílíš tento názor a pouze ho přijímáš a neanalyzuješ, splňuješ tím skutkovou podstatu davového myšlení, nebo jak to ty nazýváš, chováš se tzv. stádově.
          • Nebo možná jsou ty podvody a korupce a neefektivita státu tak zjevné, že je vnímá i ten poslední pomocný dělník a tedy nakonec v podstatě "celý" národ a samozřejmě nikoli překvapivě se nám takový trend nelíbí a reagujeme na něj. Tohle nemusí být stádové chování, kdy jedinec tupě následuje chování okolních jedinců, ale může jít o takový typ chování, kdy jedinci reagují na zcela zjevné nebezpečí, kdy cítí, že je něco špatně a reagují na to. *3*

            Ale tohle není politické forum. *3*
            • Chceš tím říci, že lidské bytosti mají schopnost nezávisle přemýšlet a zastávat hodnoty a pouze slěpě nenásledovat vůdce a nedej bože také reagovat a podnikat protiopatření proti věcem jim nelibým? S tím se v této zemi setkávám poprvé, asi jsem vás podcenil
  • Navrhuji vyhlásit celonárodní sbírku v Česku, Slovensku a Polsku (taky jsou Slované).
    Národ sobě! My chceme vlastní RPG, které dokáže celému světu, že tak jako Američané mají Skyrim a Poláci Zaklínače my máme Husity!
    Ať si říká kdo chce co chce, já osobně jsem z obrázků na facebooku nadšen a úplně na mě dýchá atmosféra středověku a to nejsem RPG fanda.
    • Ano bratře! Vyhlašme celoslovanskou sbírku, lepši nápad v životě jsem nespatřil.
    • A co germáni, ti nesmí? Těch je u nás možná víc, než těch slovanů:)
    • no určite budeme podporovať hru o vrahoch kresťanoch a národ, ktorý náš okradol o celý priemysel, zlato a peniaze zo spoločnej banky a vyciciaval niekoľko desaťročí ako pijavica...
      • Slovensko bylo jako hnijící končetina kterou bylo lepší amputovat
        • Jen kdyby k nám nepřetékaly černý krvinky.
          • Bílý krvinky si s tim nějak poradí
      • Divím se, že Slovák takto píše o Slovensku. *3*
    • Nevím, proč by Poláci měli přispívat na české hry ledaže by sami měli o ten projekt zájem. Netahal bych do toho nějaký přiblblý slovanství a spíše bych vyzdvihoval nápad, provedení a styl hry, který může být zase něco jinýho, zajímavýho a stojí to za nějakou tu korunu, euro a dolar investice.

      Já vím, že Vávra nemá rád dotační fondy atd., ale občas mě dost štve, že se dotují totální srágory filmy, co trvaj hodinu a půl (někdy naštěstí), zatímco zajímavé herní projekty nic.
    • Keyz
      Poláci to taky měli dost na h*ono během vývoje co jsem četl na EG (jeden z dobrých článku co tam byl) a borci prosadili se i když to je hodně odlišný. Jestli tohle bude mít problémy tak již nevím co by to muselo být aby to bylo OK. Tedy co by to muselo být za nepitominu.

      Nepočítám hovadiny anebo věci které vybrali díky jménu a zdaleka nebyly tak revoluční/evoluční.
  • TADÁ!! Tak už máme 2 papeže, Bakala prej zavolal Babišovi *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit