Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tak schválně co dají cíle navíc. Většinou hry mají věcí které velké hry mají od začátku. Asi to bude lokalizace.
    • Lokalizace tam jsou zmíněné, stačí si přečíst FAQ.
    • Gordar
      Jo ale do španělštiny, francouštiny a němčiny :D
  • Vypadá to parádně , ale vyhnu se tomu, jelikož moc nemusím pohled z první osoby. Hodně zdaru Vávro!
    • Taky mám radši pohled ze třetí osoby, ale záleží na provedení hry. Třeba Fallout 3 se hrál ze třetí osoby v pohodě.
      • Celou dobu sledovat ty nejhorší animace postav v herní historii, musela být opravdu zábava
    • C-BEAM
      to musí byť blbé tak žiť *1*
    • wenceslaus
      Tenhle důvod nikdy nepochopím. Taky mi pohled 3. osoby přijde pohodlnější, ale propást kvůli tomu celou hru?
      • Možná to bude znít divně, ale mě je třeba hraní z pohledu první osoby fyzicky nepříjemné - po určité době hraní se mi z toho dělá blbě. Při pohledu třetí osoby tenhle problém nemám. Takže naprosto chápu.
        • To se může stát, mně se ze začátku dělalo špatně u Fable I., je sice z pohledu 3. osoby, ale ta kamera tam tak nějak divně poletovala a dělalo se mi zle, ale zvyknul jsem si. Zkus nastavit FOV a zkoušej různé hry - každá je udělaná jinak a třeba ti některé vadit nebudou.
        • Mně se dělá zle, když čtu ty vaše bláboly *1*
        • To bude tím, že máš moc naleštěný monitor a celou dobu tam sleduješ svůj odraz.
        • ucho
          a zkoušel jsi to u her řešit pomocí nastavení FOV? mně se třeba nedělalo příliš dobře u hraní halflifa 2...
          • To ne, to můžu zkusit. Když mě spíš vadí celkově ten "plovoucí" pohyb kamery (nevím přesně jak to popsat).
            • nemuze to bejt treba i monitorem? resp. obnovovaci frekvenci?
              je ale zvlastni ze mas blbej pocit jenom z prvni a ze treti pohoda
  • Keyz
    Dojmy o Kingdom Come: Deliverance od RPS
    http://www.rockpapershotgun.com/2014/01/22/mega-impressions-kingdom-come-deliverance/
  • Veskoslav
    Mapa malá? Základní Skyrim bez módů má 20 km čtverečních. Celkově se pohybuje okolo 65-70 km čtverečních včetně všech prostorů od jeskyní až po lokace přidané DLC. Pokud je 9 km na 1. část hry málo, to mi zrovna nepřijde. Obzvlášť když se podíváte na zpracování té mapy. Ono hodně záleží, jak bude zpracovaná. Protože i když to bude reálné, tak na koni mapu přejedete za 15-20 minut, což se možná nezná moc, ale pokud bude hrát roli terén, nepřátelé a prostředí, tak to bude více než dlouhý čas.
    • Ve většině jiných názorů s tebou souhlasím, ale v tomhle ne. Na hru která se tváří ultra reálně je to prostě malý. V jiné hře může být tábor lapků 200 m od vesnice ale tady by to asi bylo divné. No, soudit teď je asi předčasné, uvidíme výsledek.
    • Keyz
      Když to porovná ze zaklínačem 1 a 2 tak tohle je hodně velké. Jestliže porovnám jednotlivé akty. A tam jsem se bavil dlouho.

      Kdyby to šlo rád bych hru podle původního plánu. Tedy jeden velký celek. Ale hlavně aby se to zaplatilo a vyšlo to bez problémů.
    • Tohle odpovídá celé mapě http://goo.gl/p8WDN6 nezdá se to moc kvůli realisticky ztvárněné krajině, alespoň to nevypada jak modelové kolejiště..
    • Skyrim byl hlavně natolik přeplácanej, že člověk ztrácel přehled. Osobně dám přednost menší mapě s hutnějším zážitkem, jako např. v prvních dvou Gothicích.
      • Veskoslav
        To mě se spíše přeplácaný zdál Oblivion.
  • HAAAha a Bakala jim dal 70mil , cosi zane koupil pan Vavra... a jeho gang z games.
    Ted jeste chteji pod.lat nerdy ze zapadu. A uz vidim jak praci zadaj nake male visce v Cine a Vavra gang si lezi na tropickem ostrove.
    Jeto sranda kdyz si vemem kolik delniku je bez prace diky teto hre .
    • XorxoxTalarius
      Jeden a pul milionu dolaru neni sedmdesat milionu korun ... ty jsi na matiku moc nechodil co?
    • No jo, tady někdo čte Aha. Už to o něčem vypovídá.
    • Podle toho, jak se vyjadřuješ, to vypadá, že jsi jeden z těch dělníků bez práce.
    • Cryengine a typci z Cryteku co jim to postelujou neco stojej, doufam, ze tam budou odlesky svetel na steny jeskyni a objektu okolo vody jak v C3, jinak je to ztrata casu. EA holt umi, minimalne enginy.
      • tomocz
        jojo, EA enginy umí no... kupovat a licencovat si.
    • Big_Pete
      ber srp a kladivo a do prvni linie.
  • Mel bych jen takovy dotaz. Vždycky, když na netu něco platím kreditkou, tak odblokuji pro internetové platby, zaplatim a zas zablokuju (jsem paranoidní...). Vadí to, když to udělám taky tady? Aby pak nebyl na konci kampaně problém, ze se jim ty prachy neposlou.
    • Pokud takhle platíš přes Paypal, není to žádný problém. Pokud vím, tak v okamžiku potvrzení platby na PP jsou peníze blokovány pro platbu a opětovné zablokování karty (zakázání internetových transkací) s tím už nic nenadělá, já to dělám stejně a nikdy nebyl problém. Dokonce mi to takhle jednou doporučovat i operátor banky, když jsem řešil nějaké problémy s kartou.
      Nevím ale, jak je to u jiných služeb, ale nepředpokládám nějaké rozdíly.
  • Veskoslav
    Jinak zatím je 41k Liber za 5 hodin, co to bylo uvedeno do chodu. Osobně si myslím, že se na ten půl melounek dostanou.
    • o jakém půlmelounu mluvíš?
      • celoush
        dolarů
    • v jakem univerzu je 43 000 z 300 000 41% ?
      • Myslím že chtěl napsat 41 000.
      • Veskoslav
        Pardon, neměly být procenta, ale 41k Liber. Moje chyba, opraveno. Děkuji za upozornění.
        • np ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit