Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty kráávo v zahraničí chtěj všichni backovat ale nemají kde... to je pruuser..
    • na Gamespotu jsou očividně naprostí debilové
      • Ve Warhorse, jsou naprostí debilové, protože si nebyli schopní nachystat kampaň. Embargo pro Gamespot dnes padlo, tak proč by článek nevypustili?
        • Protože zdravej rozum?
      • Podle mě na to bylo embargo do určitýho časovýho termínu a počítalo se s tim že do tý doby KS pojede..
    • No, jestli to spustěj během dneška, tak to zas takovej průšvih nebude... Snad.
  • Od dnešního dne se stává sledování Kickstarteru národním sportem. :)
  • Běžte někdo vzbudit Vávru, ať si namaže chleba s marmeládou a zavolá do Kickstarteru..
  • myslim,že po shlídnutí toho traileru musí 3/4 haterů zavřít hubu. Tohle je prostě maso a kdo tvrdí že ne, je buď slepej, blbej nebo je zaslepenej hatem na člověka úspěšnějšího, než on sám.
    • Vypadá to naprosto fantasticky a kdo říká, že ne, tak to nemůže snad ani myslet vážně.
  • x_ander
    Ale co mě vedle dosavadního úspěchu KC těší je to, že tady na games je přes tisíc komentářů a jen minimum z nich je nepřejících nebo trollovacích. Hateři asi při sledování naskakování těch peněz jen tiše sedí v koutě.
    • septicflesh
      Neboj, bude to mít klasický vývoj. Spoustu těch, co běžně nemají vlastní názor momentálně jdou s většinou, kteří hře úspěch přejí. Protože čísla mluví jasně :-) Za pár dnů to tady ale začne - vytvoří se skupina lidí co by to všechno udělali jinak, lépe, lidí co nemají rádi Vávru, nemají rádi rpg, nemají rádi historii, nemají rádi hry :-) Prostě AntiVA
      • Nemám rád RPG (čest výjímkám) a nemám rád historii, ale tahle hra mě teda kurevsky zajímá, protože to vypadá jako něco, co bych si opravdu rád zahrál. Snaha o co největší realističnost s absencí jakýchkoliv draků, skřetů a podobných píčovin jsou pro mne hlavní taháky.
    • yenda1
      Těchle lidí je vždycky minimum. Akorát hodně řvou (píšou) takže to občas vypadá jako by jich bylo dost, ale není. A teď ještě ke všemu ani nemají co říct - trailer, ukázky ze hry, Kickstater počítadlo řítící se nezadržielně k cíli jim jednoduše uzavřela pusinky.
      • Pokud vím, nejvíce "hatu" bylo spojeno s postavou Dana Vávry, nikoli s hrou. Proti té nemůže zatím říct nikdo ani popel.
  • Super !!! *1*
    Naskakuje to pekne, az jsem prekvapenej. Mozna to lidi vemou i jako protest proti velkym vydavatelum. Ja bych si tak pral aby to vyslo! Po DayZ a Rust by to byla uz treti facka po sobe kravatacke bande marketingem posedlym hernim mastodontum. Co facka, jak rekl Rocket "primo rana baseballovou palkou". *15*
  • Ferdis2
    JD never fails:
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-01-22-glosa-hrozba-megalomanske-nemoci-kingdom-come
    *7*
    • Radioaktivni_surikata
      Ono když si doprostřed článku dá někdo vlastní fotku, která s kontextem absolutně nesouvisí, tak to vypovídá samo o sobě.
    • Veskoslav
      Neskutečný kok*t a zm*d. Nic víc.
    • Nevim proč všici na něj nadáváte, jeho myšlenky stojí minimálně k zamyšlení. Každopádně to neznamená, že chci kritizovat hru jako takovou, osobně si přeji její uspěch a to se vším, co naslibovali včetně množství obsahu. Ale je to skutečně reálné za danou dobu. Pokud ano pak by dokázali, že na tom opravdu zamakali a neflakali se, a poukazali by na ostatní tvůrce, že to v takovém čase jde stihnout a i s menším týmem (tedy že ostatní se flakají).

      Jak známo, existují situace u vývojů her, kdy se daná hra neustále předělává. Viz komentáře k blizzardu a třeba i potům... mechaniku potování předělávali několikrát, až jim sedla. Pokud je ale mechanika promyšlena už od začátku dobře, není potřeba strávit čas nad jednou věcí třikrát delší.
    • No nevím, ale mně to přijde, že trochu pravdy v tom článku je. Také mám tak trochu pocit, že toho Vávra nasliboval tolik, že to snad nemůže být ani splnitelné s daným rozpočtem (jeho celkovou výši ale samozřejmě neznáme) a nebo může, ale půjde o to, v jaké kvalitě to bude. Přeci jen když zmiňuje při tvorbě své hry slova jako Witcher, Skyrim, RDR, M&B, tak to budou mít lidé opravdu velká očekávání, tak jen doufám, že si nevzali příliš velké sousto. Co se týče například náplně questů, sdílím podobné obavy, pokud se chtějí opravdu vyhnout těm generickým "přines tohle, zabij tamto". Na druhou stranu je fakt, že zmiňovaný Witcher si s tímhle poradit dokázal, takže to není nemožné. Zdali budou svázáni tím, že se chtějí držet historických reálií, toť otázka.
      Celkově je ale pravda, že takhle rychle to smést ze stolu nemusel. I když pokud člověk pročte i zahraniční fóra, tak mezi tou euforii, která teď kolem tohohle titulu panuje, se pořád najde dost lidí, kteří mají podobné názory/obavy jako pán z EG. Ale doufejme v to lepší.
      • kubi-wan
        Nezapomínat na to, že bylo řečeno, že pokud se částka na kickstarteru vybere, zbytek peněz jim dá Bakala...
    • Že ho zrouna tak ještě někdo nenakopal do prdele,debila..
    • Divím se, že na eurogamer někdo vůbec chodí.JD je stejně ubohý jako celý jejich web vlastněný Xzonem :)
      btw mě pobavily komentáře toho Idirize, který tam zcela nečekaně jako EG recenzent souhlasí :)) Když se ztrapnit tak pořádně i se svými sluhy :))
      • spoock
        tak proti EG mám výhrady, ale chodím tam a poslouchám podcasty, nazorově se mnohokrát neshodnu, ale je to pořád jeden z největších webů tady se zázemím, to že to má parta ukřivděných blbů je dost smutné
        • Velký web není dán zázemím, ale návštěvností.A přiznejme si, že jestli je něco co z EG nedělá velkým webem tak je to jeho sestava a jeho vlastník, kterému píší recenze, ačkoliv dělají že to tak není, na míru :)
      • Ten web je toho paczuráka Schovance?
        • Ano on je všechny vlastní :)
    • Njn, závist.
    • dilinja
      eugamer bude mít nejspíš nízkou nastevnost proto JD trolí *3*
      • x_ander
        Ale jak se tak dívám na ty komenty pod jeho článkem, tak JD bude mít plné ruce práce s mazáním a banováním, protože s ním nesouhlasí skoro nikdo :-D Ten bude mít pěkně blbej den :-D
        • BookerDeWitt
          Dobře mu tak, blbe*kovi zamindrákovanýmu.
    • x_ander
      JD je zavistivý kokot, to je jasné už dávno. Nakonec, co jiného než závidět mu zbývá. Sám nedokázal vůbec nic a najednou se objeví Vávra, který za 20 hodin na kickstarteru vybere 200k liber na svou hru. Myslím, že až se JD ráno vzbudí, tak mu praskne hlava :-D
      • septicflesh
        Četl jsem to tedy jen do půlky, ale přijde mi to jako okatá snaha jít proti proudu a tím se (EG) zviditelnit.
  • Jeste jedna vec. Myslim, ze Games by mohli uz nechat ty nonstop reklamy Levelu. Byly tu proklamace, jak jsou to uplne oddeleny veci atd. Ze zacatku jsem to samozrejme bral, ale ted tu na me v pomalu kazdym druhym clanku kouka "vice se doctete v Levelu". To ani nemluvim, jak ubylo recenzi atd...
    • vice se dozvite na TN.cz
  • C-BEAM
    tak k tomu kickstarter traileru - verím že pár ľuďom sa zvierali prdelky keď videli čo sa dá vytvoriť za peniaze za ktoré by si iné štúdiá ani neškrtli. Hra vyzerá naprosto fantasticky a nepochybujem o úspechu na KS.
    • Vybrané to má za hodinu...
  • Jiní přispěvatelé to už napsali. Libí se mi, že si Dan a ostatní z týmu neberou servítky k hernímu průmyslu. Vždy je co zlepšovat. Proč bychom měli být spokojeni s průměrem? Dobrá hra si kupce najde. Rád u hry přemýšlím, zatleskám jí, pokud věci dělá jinak, než konkurence. Asi stárnu, protože v posledních pěti letech jsem si pořídil zhruba 10 jak se dnes říká AAA titulů - hodně si vybírám, ale musím, když už tomu mám věnovat svůj čas, ať to stojí za to. Kingdom je jedna z mála her na kterou se těším - a kvůli které jsem ochoten vyměnit své "staré" železo, které ještě dnes rozjede prakticky vše. A do hry půjdu za plnou cenu. První MAFIA mě obohatila na celý život - do té doby jsem nic takového neviděl. A dlouho poté taky ne. A nemusí to být jen česká hra, vzpomeňme na vizionářský bullet time, tedy Remedy a Maxe Paynea. ARMA taky nemá na trhu přímé soky. Nebo CD Projekt. Když jsem viděl první trailer na Z1, moje první reakce byla "Wow, tohle bude asi přelomové RPG". Prostě jim věřím.

    A naivně doufám, že lidi kolem herního průmyslu (hráči, vývojaři, recenzenti) přestanou pořád porovnávat. Neprospívá to nikomu a nikdy. Validní jsou pouze preference jednotlivce.
    • Keyz
      Proto mě zarazil na konci článku v Levelu následující text:

      "Všechny výtky vůči Skyrimu jsou totiž zbytečné při pohledu na prodejní čísla"
      To by znamenalo, že nemá cenu snažit se o pokrok a kritizovat ty co se o pokrok nesnaží a nejlepší bude dělat to jako ostatní. Strašná představa.

      Navíc co je hlavní. Přece prodejní čísla se nerovná kvalita. Jsou snad nejprodávanější: Auta, Knihy, Hudba, Filmy, Jídla, Kola nejlepší? Většinou nejsou protože kdyby byly, tak by lidi museli být bohatší (kvalitnější věci často stojí více) a taky vzdělanější aby masově kupovali specifické a často odborné produkty a služby. Pak ale opravu nechápu ten kec, že kdo prodal více je víc a má to nejlepší a všichni mají držek hubu a krok a dělat to ideálně jako on.

      Pokrok většinou vznikl z projektů které nebyly ihned v oblibě a jen díky borcům co do toho dali vše se něco posunulo. I když mnoho cen je založeno na rovnici prodeje = kvalita a hodně lidí to taky tak bere (známý jev popsaný v mnoha odborných knihách), tak snad autoři co informují o něčem by takto brát nemuseli. I když chápu, že je lehký držet se průměru a vychvalovat do nebes kopie kopií v jiném prostředí. Je to bohužel skoro přirozené.

      Nehledě na to, že Skyrim je dobrá hra a jinde není tolik volnosti a možností. Ale je přece dobré se porovnávat se známou hrou a navíc, když jsem dokázal něco lépe vymyslet i když to možná nikdo neocení.
      • Big_Pete
        vytrzeny z kontextu, demagogie, BS, nvm o cem tady pises.
        • Keyz
          Nebudu psát celý text. Přečti si to v Levelu.

          V podstatě v článku autor píše, že hodně padala přirovnáni se Skyrimem, kde WH ukazovalo jak má nějaký mechanizmus lépe proveden. A na konci tohle věta. Tedy žádná demagogie.
          • Big_Pete
            no, ja sem to prave cetl a konec je nekde jinde a de tam o neco jinyho.takze BS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit