Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dilinja
    Kam mam poslat ty prachy omg *1*
    • walltar
      Mohl tam Vávra dát na konec adresu ... bych mu to poslal složenkou abych nemusel tak dlouho čekat, než to spustí.
      • Ronox
        No a nebo na rychlo zpytlíkovat paypal účet a donate button na jejich stránkách.
        • walltar
          Dost kampaní na KS má i paypal účty, ale je blbost jim přes něj posílat peníze, protože se to potom nezapočítá do částky, kterou vyberou přes KS. Takže paypal můžou udělat, jak si budou jistí, že jim to výjde.
          • Ronox
            PayPal můžou pak vybrat a frknout si to sami na KS účet plus počítadlo na stránkách.
        • ucho
          paypal účet není se začínající kickstarterovou kampaní slučitelný...
  • ANO. Boží, Dane. Nejkrásnější na tom je, že víš o čem mluvíš, máš ideu a nejsi jen obyč řemeslník, ale umělec v pravym slova smyslu. Takže poklona a až budu moct, tak přihodim aspoň tisícovku.
  • Mart9
    Na tom KS to neuvěřitelně jede, to je sen. Zdá se, že Dan se opět trefil s tím, co lidi chtějí, ale sami o tom neví, dokud jim to někdo nenabídne. Bravo, ten člověk má na tohle opravdu čuch. Snad se vybere co nejvííííííc.
  • Hej Vousáči, zmáčkni už ten Enter, konec srandy
  • Asi jsem slaboch, ale když jsem viděl to video na Kickstarteru, ukápla mi slza. Tohle je hra, na kterou čekám už tak dlouho a co víc, je to česká hra. Samozřejmě jsem ji podpořil a budu se těšit, jak se bude celému projektu dařit. Já velmi doufám, že se to podaří dotáhnout. Našlápnuto mají skvěle, aspoň doufám.

    Jak už tu mnozí napsali, nyní je potřeba informovat o hře další hráče a klidně i nehráče. Dan zatím ukazuje, že ví, co dělá a že to dělá dobře.
  • To je zajímavé, že vždycky když je tu článek o Vávrovi, tak se tady nahrne kupa noliferů, kteří mají potřebu prezentovat svou demenci vykřikováním o tom, jak bude ta hra špatná atd. A potom, až úspěšně výjde, tak stejně budou jako první sedět u torrentů, aby si to konečně zahráli... Ty vaše blbé pindy stejně realitu nezmění. Až tady bude článek o tom, že hra uspěla na KS, tak asi budete vzteky bušit do stolu *3*
  • Nerdi si v diskuzích na zahraničních webech stěžují, že to není fantasy a proto to prej hrát nebudou. O-M-G. Vždyť těch je tu jak nasráno, copak všichni prahnou po teplejch dracích?
    • homosexuální draci jsou vážená a respektovaná menšina, tak prosím buďme korektní
    • wenceslaus
      Naštěstí je dost living history nerdů a podobných :-) Myslím, že i low fantasy fanoušci to ocení. A možná i příznivci WoD.... prostě ti, kterým je z přemíry efektů už víc blbě než po 12 hodinách s Oculus Riftem (dev1) *1*
  • nekromant33
    Svoboda ve stylu Skyrimu, vyprávění ve stylu Witchera, prostředí ve stylu Mount and Blade. Za posledních takovejch 6 let spolu se Star CItizenem hra, kterou opravdu chci hrát a těším se na ní. Celý to video je pěkně udělaný, procházení lokací s krásnou českou přírodou, srozumitelná angličtina a nijak závratně velká částka na to, že je to nejlíp vypadající a asi nejambicióznější hra na Kickstarteru up to date - jestli se tohle nezaplatí, tak už nevím co.
  • Tak tohle si zaslouži maximální podporu, skvělá práce, hra na kickstarteru podpořená a protože jsem to nechtěl nechat jen tak, tak ještě upozorňuju na youtube !

    http://youtu.be/6TporCnDCGs
    • vlastenecká sra*ka se v tobě probudila jo? *1*
    • Keyz
      Koukal, jsem že to lidí dávají na různá fóra apod. To je dobře a dávají to celkem rozumně bez spamovaní všude možně.
  • ted jen kdo je ten tajemnej investor a jestli na posledni chvili neucukne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit