Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=vxbPmg-_FbQ

    Shut up and take my money !

    Nejen průjezd lesem vypadá krutochustě :) .... Jestli má Dayz pres mega platících, tak Vávropy přeji alespoň dva míče na kickstarteru.

    Arma3, Dayz, KC-D, Space Engineers - na to jakej jsme malej stát, tak docela úrodná kotlina na pc hry.
    • Kozy
      Měli to udělat pixelartový, to dneska letí, lidi by jim utrhali ruce.
    • Keyz
      Jo kdyby vybrali tolik aby to nemuselo být na části a bylo podle původní plánu to by bylo něco.
    • Já že to je už nový trailer a to je furt tento teaser :D To hell with you
      • Jak už jsem podotkl v Podcastu: hodně by se mi líbílo kdyby se to jmenovalo" Řinčení řemdihů řemesla středověkého", aby bylo vidět, že je to to echt český produkt :D

        Ukázka se povedla, ale pořád je to málo. Chci alespoň dvě minutky, abych se na to mohl stále dívat :)
        • Pokud bude na Kickstarteru stretch goal "Přidáme Tábor od Smetany", jdu do toho! Snad se tam objeví :)
    • WOW ...tak tohle má NESKUTEČNEJ potenciál!!!
  • hateři zalezli do kouta se vyplakat *2*
  • KICKSTARTER MASAKR !!! Za 4 hodiny 50 000 liber a zbývá 29 dní do konce, to musí prostě dopadnout dobře. Jen co mi na účet přiletí výplata tak také přispěju, sám za sebe bych se styděl kdybych nepřispěl :-)
    • ucho
      těžko říct, zatím to vypadá dobře, záleží na průběhu, kolikrát se to může po dvou dnech zastavit. víceméně se rozhodne následujících 48 hodin.
    • PS: koukat na to jak tam naskakují další a další peníze každou vteřinu je ten nejlepší spořič obrazovky na světě *14*
    • to samé *1* po výplatě
  • Až tohle uvidí Bakala, tak se jim vysere na nějaký dofinancovávání z vlastních zdrojů a řekne jim, že musí stačit to co vyberou na Kickstarteru *1*
    • To by byla pěkná sviňárna, ale snad k tomu nedojde.
  • Tahle hra není žádný hype, to je čisté umění a hlavně tak se mají dělat hry ! :)
  • 200k liber za ceskou hru, ktera neexistuje. Lide to chteji. jak je mozny, ze zadnej z 10 vydavatelu tohle neodhadnul? Priznavam, ze takovy zajem jsem take neocekaval, ale oni by snad nejaky pojem o nabidce poptavce meli mit? Nebo jsou na tehle mistech lide tak neschopni jak se traduje
    ?
    • otazka je, jestli nejakych 15k lidi a 300k liber, je pro velkeho investora duvod k zamysleni, oni vetsinou chteji, aby to koupily miliony

      mozna uz predtim Vavrovi rekli, mate peknou hru, ale odhadujeme, ze to koupi tak 1m fanousku a my chceme aby se toho prodalo 10x tolik
    • Paulcz
      Obecně to je nejspíše zcela normální, spousta dnes úspěšných lidí nebo věcí byla na začátku odmítnuta s tím, že to nebude nikdy fungovat. Občas je těžké rozpoznat potenciál, zejména v případě, že podobných projektů vidí investor 10 za měsíc. A taky to je o rizikovosti investice. Co se týče herního průmyslu ten v problémech je, ale stejně nějaké nabídky Warhorse určitě dostalo, nebuďme naivní :)
  • Mojí 1000,- mají!
  • Magister_Peditum
    Oni snad dají první den i těch 150 tisíc. *15*
    • V tomhle tempu by to chtělo alespoň ještě 10 hodin a bude to dobrý.
    • Mohli by. A zítra by pak mohli dát dalších 150 tisíc
      • Magister_Peditum
        Tímhle tempem (jako že se takové tempo samozřejmě neudrží) by za ten měsíc měli 4 mega.
  • JD už na Eurogameru útočí, zmizel například komentář, který polemizoval nad známkou 9/10 pro DAII v kontrastu s kritikou KC.
    • proč vlastně džedáj " *1* to chodí někde v kostýmu po ulici,jako ***il? *1*
  • Podpořte české vývojáře kteří serou na českou komunitu. chcete tady apelovat na podporu domácích vývijářů a oni ani neudělaj web v češtině. Kašlat na ně v angličtině mohu podpořit milion dalších her a lepších
    • Bože zase omezený maloměšťák. Zatímco skutečným vlastencům plesá srdce při pohledu na vlající vlajku českého království, najdou se omezenci co nadávají na takovou pitomost, jako je absence překladu Facebookových vláken do češtiny.
    • Veskoslav
      Milion? Jo najdi mi realistické RPG ze středověku. Najdi jich aspoň 5, nemusíš ten milion.
      • Radioaktivni_surikata
        To musíš vážně reagovat na úplně každýho trolla, co sem přileze? To byla řečnická otázka.
      • Halvní je že je úplně jedno že jsou z čech,když serou na české hráče. A podpořit je jen kuli tomu ? To určitě :)
        • Veskoslav
          Kdyby sis občas četl některé věci, tak by jsi věděl, že bude přímo česká stránka hry. Ale protože jsi evidentně blb, kterého tyhle věci absolutně nezajímají, tak je to pak těžké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší