Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, momentalne 237k a porad zadny update, to je docela trapas. Pokud maji nekoho na PR, meli by ho vyhodit. Pokud nemaji, meli by najmout, ale takhle se to opravdu nedela... Prece necekaji ze lidi budou hledat jejich reakce v diskuzi kde je 1800 prispevku?
    • walltar
      Updaty sou na nové info ... okecávání toho jak jsou backeři úžasní si klidně můžou odpustit.
      • Matthew1J
        Příští týdeň bude update o armoroch.
      • ucho
        a jaké nové info si vlastně představuješ?
        • walltar
          Já si nepředstavuju ... ale tak většinou se dávají obrázky, bližší popisy mechanik, stretchgoaly. Nevím co mají ve Warhorse připraveno. Každopádně ve videu Vávra říkal, že ještě něco bude.
          • ucho
            no podle mě může maximálně víc přiblížit herní mechaniky (jen jaksi většina věcí se dá dočíst na blogu, nebo člověk tak nějak tuší, co si představuje). co se týče stretch goals, tam to budou mít komplikovaný, protože nevybírají peníze na kompletní vývoj, ale jen na zlomek. něco asi připravený mají, ale nečekám, že to bude něco kulervoucího, co přitáhne další lidi.
            • walltar
              Tak já bych řekl, že dost lidí jejich blog nečte, takže klidně hodně infa můžou dát do updatů na KS. Ale třeba by mohli dát nějakou ukázku z toho press dema ... to by bylo super.
      • Njn, asi to vidim jinak a asi sem v mensine ;-) Ale prece jenom je to zase docela velka akce, fura lidi se muze prijit podivat na kinckstarter co se to vlastne deje, a nejaky update by jim ukazal jak moc o ne Warhorse stoji.
    • Magister_Peditum
      Takže si jim poslal peníze jen proto, aby ti pak za to poděkovali? *15*
      • proč ne?
    • Veskoslav
      Akorát, že update se dávají na Kickstarteru většinou až po vybrání základní částky...Jinak poděkování bylo na FB, Twitteru a všude možně už tolikrát.
  • Musim se priznat, ze se mi uz dlouho nestalo abych kvuli nejake hre neustale mackal F5.
    • Keyz
      To mi připomnělo soutěž na živě. Tam během dne měla vyskočit poslední otázka kdo nejrychleji odeslal formulář vyhrál PC. Tak někteří od půlnoci seděli a samozřejmě, že to dali někdy v 10 večer... Nechápu, jak to někdo vydržel sedět a koukat na to stránku. Hrát nemohl, to by se zdržel přepínáním apod..
      Pak ten FB po té co ta otázka vyskočila. Jak si tam lidi stěžovali :D Seděl jsem u toho 10 hodin a odejdu na WC a zrovna dáte dotaz haj/lové... apod.
      • To jsi byl zrovna ty ne?
        • Keyz
          Já se bavil večer u jejich FB. Tak odolný nejsem abych u toho seděl i když ta cena by se dala dobře prodat.
  • Magister_Peditum
    Hmm, pět papežů. Z toho se věřící pos*rou. *1* I když 50 císařů je taky silná káva.
    • Veskoslav
      Ať se to řeže. Jenom se modlím, ať nepřijdou prémie, bo jinak jsem asi v knedlu:-D
  • dilinja
    Az ted jsem si vsimnul ze v jehlicnatym lese jsou na zemi šišky *5* *1* nextgen!
    • Keyz
      Jo je potřeba si pustit HD video na YT anebo si to stáhnou z odkazu co zde postoval ucho
      www.bit.ly/1ezZn7g
  • Keyz
    Chtělo by napsal, na web článek, že to již dali a jaké mají nové cíle (jakmile budou).

    Zde se to již zapadlé a nepřehledné :)
    • x_ander
      Jo, redakce by tu mohla dát akorát update a hodit to na hlavní stránku, tahle diskuse by mohla počtem komentářů dohnat dosavadního rekordmana - Vávrův článek o Skyrimu.
  • XXDarthVaderXX
    Večer se Dan Vávra ožere jak prase.

    S tímto moudrem se s vámi loučím a přeji krásné sny.
    • Zaslouží si to. http://s18.postimg.org/y17ldgyqv/6bso0.gif *1*
  • Právě (2:35 am CET) dosáhli 180 000 GBP ~ 60% za 15 hodin od zahájení kampaně na Kickstarteru.
  • dilinja
    £200,069 -- konecne muzu jit spat
  • MikeiXX
    10 000 £ za pár minut? Fantazie! Projekt táhne a je to jedině dobře! Věřím, že to tempo neopadne!
    • Má pravdu, časovej posun je sviňa a to ještě nepočítám japonce, kteří jsou na tenhle styl ujetý maximálně. Zatím přispívá evropa, která není tak ospalá. :)
    • Tak na tohle ale vůbec nehleď - každej start je většinou vysokej a pak přijde takový to období "sucha".

      Vyhrané to není z daleka...
      • MikeiXX
        O tom žádná, souhlas. Ale vem si, že USA ještě spí. Jasně, je to spíš pro evropské hráče, ale věřím, že i v USA se najde hodně backerů, kteří do toho investují. Mám z toho radost a vážně jim přeji úspěch.
    • V 'murice se myslím ještě chrápe, tak snad pak nějaké dobré duše taky přispějí
  • a stejně si myslím, že kdyby se oholil, trochu slušnějc oblékl a nepřišel tak v keckách, tak u těch vydavatelů dopadne jinak .. takhle na ně musel působit jako neoholená opice odněkud ze zapadákova a proto mu nezbývá nic jinýho než KS

    ,,to je moje nejlepší tričko, mám na něm pouze dva fleky od kari"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší