Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MarekTV
    Ten hlavní hrdina mi trošililinku připomíná Pavla Dobrovského. Jsem jedinej?
    • epileptickejfish
      Ne nejsi, taky ho tam trošku vidím *4*
      • třeba bude i mluvit s Pavlovou výraznou dikcí *1*
    • Ani ne, ale máš odemně plus.
      • MarekTV
        No díky, možná jsem toho rýžovýho nákypu neměl jíst tolik :D
  • Teda. Tři po sobě jdoucí články o jediné hře, to jsem tu dlouho neviděl. Pokud vůbec. Ze začátku sem byl k projektu poněkud skeptický, ale před pěti minutami jsem na Kickstarteru přisypal za 125 liber. Co vy :-)?
    • Chtel jsem dat 125 za Duka, ale nakonec mi to nedalo a backnul sem za 300, cemu jinymu uz to dat nez tomuhle ze.
      • Tak to bych se měl jít schovat do kouta na hanbu *1*. Že bych ještě přidal? Už tam vidím téměř 14.500 liber, to je za tak krátkou dobu úžasné.
        • Jo je to skvely, porad to sleduju, sem zvedavej kolik tam bude, az dnes vecer prijdu z roboty:D .Hm, ze by sestimistny cislicko?:O:D
          • Já se dnes z práce vrátím asi v jedenáct v noci, takže taky celkem napjatě očekávám, jak to bude vypadat. Ale jak někdo píše o něco výš: Ze začátku je to obrovský boom, ale po čase nadšení opadne. Snad se ale těch požadovaných 300.000 liber do měsíce složí.
            • Taky se vracim v 11:D Mno mozna sem to trochu prehnal, ale uvidime.) Tak zatim cus. Jdu si jeste naposled pustit trailer... *1*
  • A je to tam, někdo to urychlil papežem! :D
    • tak uz snad muzeme byt klidni a cekat na pristi vanoce :)
    • Keyz
      *1*

      Pak, že je víra volovina!
    • masakr *1*
  • ucho
    pokud si chcete trailer vychutnat v plné kvalitě, tak zde: http://bit.ly/1ezZn7g
    je to celkem rozdíl oproti těm webovým variantám...
    • Díky, je někde i to kickstarter video v plné kvalitě?
    • Díky moc, už jsem to tu chtěl napsat *7*
  • A potencionální vydavatelé mlátí hlavou o zeď.
  • Těším se až se budu chodit čumět na ty vymalovyné fresky papežů v kostelích/hradech a budu jim děkovat *1*
  • k tomuhle se chce říct jen: Tak určitě..

    "Přece nebudem dělat jen AA hru, když můžem dělat AAA hru. Já dělám jen AAA hry."
    "Ale Dane na to nejsou peníze a ta husitská idea asi nebude na západě moc úspěšná."
    "Mlčet. Ještě je tu KICKSTARTER!"
    "Neříkals, že Kickstarter je pro neschopný vývojář.."
    "Mlčet."

    Je ho žeru. Jak v pomocný škole.
    • Jj, moc dobre si vzpominam, jak si votiral hubu o Shaffera. A ted bude jeste prstickem hrabat, aby mu ten trapny Shaffer retweetoval link na jeho kickstarter.
  • Me vazne mrzi, ze se nenasel zadnej vydavatel :(
    S KS budu drzet palce. Hlavne to chce nejakej narezovej trailer a mit to cely dobre promysleny.
    • Už tu bylo pár her, které ukázaly, že to jde i bez vydavatele, navíc vydělaly balík. Deliverance by mohlo být další na řadě. Přeji jim to už jen z důvodu, aby se pak mohli ti vydavatele mlátit do hlavy a vyčítat si, že to nechtěli.
    • Big_Pete
      spis nez drzet palce bys mel drzet kreditku v ruce a opisovat cislo, az budes donatovat
  • Nazor na D. Vavru muzete mit jakykoliv, ale ta hra neni pouze jeho, takze pokud nechcete prispet na hru POUZE kvuli jeho jmenu a stav/kvalita hry vas nezajimaji, pak je to docela smutny ukaz.

    Mimochodem k opozdeni levelu - rad bych upozornil, ze predplatitele svou tistenou verzi dostali jiz dnes (mel jsem velkou radost:).
    • Veskoslav
      Potvrzuji. V 10 ve schránce. A musím pochválit, že je to v černém obalu a ne v průhledném.
      • To sa vážne niekomu z redakcie chce prechádzať fóra, hľadať Veskoslavova príspevky a pridávať mu mínusky? *9*
    • ... a kdo nesehnal LEVEL v trafice, tak ho může koupit elektronicky - z hecu jsem to zkusil a paráda, sice si ho nemůžu číst na mém oblíbeném místě (WC), ale těch pár nových obrázků a informací z této hry za to stálo *3*
  • septicflesh
    ty krávo 150k
    • Koukám na to také, jak blázen...půl dne sem pryč a taková částka *4* Což mě moc těší, že je o ten projekt takový zájem. A jak sem na jiné diskuzi před Vánoci slíbil, tak také něco přidám...na hru, sice to je za dlouho, se těším. Myslím, že celé Warhorse studio může dnes konečně v klidu spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší