Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a je to. Velké gratulace studiu Warhorse! Teď by to ale chtělo nějak "zaokrouhlit" na 500k. 300k je takový divný číslo. *4*

    Jinak to beru jako 300 000+ "fakáčů" směrem k vydavatelům - tak jsem to svým způsobem pojal i já. Je potřeba hlasitě si hlasitě říct o jiné typy her, než se nám pořád dokola předhazují.
    • V době tohoto psaní je to spíš 9832 fakáčů o průměrné hodnotě 50 USD. Což taky není špatný.
      • anebo tak.. jak to člověk vezme. Důležitý je ale výsledek a to je jeden pořádný fakáč. *3*
  • walltar
    Ok po shlédnutí traileru ... Shut up Vávra and take my money!
    • Napiš mi adresu, ať si pro ně můžu autobusem přijet.
      • Pozor, je to fejk, Vávra na autobus nemá. Ale prý spustí nějakou kampaň na Kickstarteru...
        • Do you have any change?
          • Sure, buddy. You'll get it as soon as the kingdom comes.
            • Oh, my deliverance...
        • walltar
          Tak třeba by mu na autobus dal investor ... když si jede pro ty peníze. *4*
  • walltar
    Super ... určitě jim něco přidám. *4*

    Doufám, že jim to výjde. Tahle hra má potenciál.
    • Souhlas, taky neco prihodim a drzim palce. Otazka je jestli to bude stacit, AAA hry jsou cenove uplne nekde jinde nez ty kickstarterove projekty. Uvidime.
    • Server prý spadl v důsledku velkého náporu lidí, tak jsem zvědav....:()
  • už to krachlo?
    • Zatím jen u vás
    • Veskoslav
      Čau debille, vidím, že přes noc sis zase naklikal, můžeš jít;)
    • Uz jsi dostal rozum ? Na oboji je stejna odpoved.
  • 150 000 GBP ~ 50% za 11 hodin a 30 minut od počátku. Zajímalo by mě jaký nejoptimističtější výsledek předpokládal na první den Dan.
  • u tech katapultu si budu honit jeste dlouho
    • nekecéj, sem si tě tam nevšim , du to skouknout ještě jednou.
      • no jó fakt *4*
    • To jsou vahadla.
      • Není to vahadlo. Pouze pracuje na jeho principu. Je to trebuchet
  • Najlepší koment k tejto hre: Are you trying to tell me that dragons didn't really exist in the medieval era? *1* Inak, priespel som..Knight Black or Black Knight *4*
    • *1* *1* *1* lidská blbost je neomezená, stálo by za to ho za ten koment udělat do hry jak tam postává a rozhlíží se po obloze a ptá se ,,a kde jsou draci ?'' a ostatní NPC by se mu smáli a měli ho za blázna *1*
      • Veskoslav
        Podle mě se spíše jedná o ironickou poznámku než o neznalost. Navíc v tom středověku by se mu moc nesmáli, na tyhle pohádky tam věřili až moc.
        • Tiež si myslím, že to bolo mienené ironicky..ale pobavilo *1*
  • je hrozně "zajímavý" sledovat, jak na eurogejmru téměř každej druhej příspěvek je hate na Dana a tady je to spíš naopak...čecháčkovství v praxi, aspoň dvakrát (po prvý to je v hokeji) bychom měli držet pohromadě a tu hru na kickstarteru podpořit - holt mají kluci smůlu a technické potíže, ale víte co se říká - per aspera ad astra - já Danovi věřim a projekt podpořim, už proto,že to je českej produkt a může potenciálně nakopat pr*el spoustu věcem z venku. Nechápu, proč tady a na EG furt někdo řeší Skyrim - Skyrim je s prominutím fantasy sra*ka (mám nahráno 72hodin), kdežto tohle je projekt z období našich dějin, dělanej našim předním vývojářem - už proto bychom to měli podpořit a ne hatovat jak malý děti.........
    • Podpořit? Proč ne, otázkou je ovšem cena.
    • Když jsi u toho trávil 70 hodin (ty dvě hodiny, kdy jsi byl na záchodě a měl tam pauzu nepočítejme), tak to zas taková s.... nebude.
    • Twk to muzeme jit hromadne koupi podpořit kluky co delaj Eurotruck simulator. Taky Cesi.
      • ucho
        a ty jsi je snad nepodpořil? já jo :D
        • Tenhle typ simulatoru me nebavi
          Ale teoreticky bych mel protoze u nich znam programatora.
    • Jestli chceš hru, u které strávíš 72 hodin, definovat jako sra.ku, tak prosím, aby vycházelo co nejvíc sra.ek. *4*
      • hele neřikám, mě to bavilo, ale když to porovnám s tim, že můžu mít hru z dějin, s do určitý míry reálnou simulací boje, s parádním enginem, z našich končin......tak to tak beru. Pošlu klidně nick na steam, můžeš si ověřit :-)
        • Tak když tě to bavilo, tak to asi tak hrozná sra.ka nebyla, ne? *4* Že můžou bejt i lepší hry je jasný. Nick na Steam nepotřebuju, věřím ti...
  • vic nez kde jinde me zajima jakej bude na kicksarteru zajem- u me to maj jasny. doufam ze nakonec budou publisheri plakat..
    • ucho
      tak člověk by musel být blázen nepodpořit hru, kde se můžeme pohybovat v českém prostředí. už jen kvůli tomu je to jasná účast v kampani. snad budou mít zajímavý možnosti, co se týče částky.
  • ucho
    no to nevím, jestli bylo podle plánu, že ten trailer už je na youtube
    http://youtu.be/nyfmd9ZMyIw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit