Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Warhorse přeju hodně štěstí. 500k není v porovnání s ostatními RPG projekty na Kickstarteru tolik, vezmeme-li v potaz, že minimálně v production values a ambicích je to s ostatními až neporovnatelné. Snad potáhne originalita projektu, pokud ne jména tvůrců.
  • Kozy
    Wow, vypadá to nádherně, úplně mám husí kůži.
    Myslim že to vyberou, i když je otázka jak lidi, zejména v USA uslyšej na RPG bez magie.
    • Ronox
      Podle mě budou mít největší podíl evropani a doufám, že ČR hráči budou štědří!
      • a Japonci, ti si striknou do textilu :D
  • Kozy
    Tohle prostě musí vyjít! Jsem už otrávenej z draků a čarodějů.
    • Asharak
      To by mohli být všichni po Dragon Age 3. A jestli dřív než KC:D vyjde nový TES, tak by to mohlo být ještě lepší. Navíc, jestli bude zájem po novém Zaklínači o další (podle mě podobně zpracovaný) otevřený svět, tak ještě líp. Ale k tomu jsou třeba psychologové z EA a Blizzardu a podobně :D.
      Aneb jak záleží na správném načasování. #Beliveve
  • Prvni projekt, ktery podporim na kickstarteru. Uz hodne dlouho me zadne video ze hry takto nenadchlo a ze to delaji Cesi je pro me osobne velky bonus. *3*
  • KONEČNĚ!!! Trailer je venku!! http://www.youtube.com/watch?v=sk9cnG_Og7U
    • Asharak
      Takové napětí ty hodíš špatný odkaz :D
      https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
      • Ty voe!! Lukáš Grygar je taky zpěvák?
        • http://www.youtube.com/watch?v=5wYjbmavRCc
      • walltar
        No konečně ... na tenhle trailer sem čekal už u prvního.
  • DeDy
    Pět důvodů proč podpořím KC: D
    1. Dan je šílenec v přístupu ke hrám
    2. Což dokazuje ve videu
    3. Které ukazuje skvělé herní mechaniky a atmosféru
    4. V týmu je i génius Martin Klíma!
    5. Vlastenectví
    Jen by mě zajímalo zda se bude střídat den / noc a bude nutné se i pravidelně vyspat, jinak bude postava unavená.
    • Podle Rockpaper shotgun se den a noc střídat budou... psali tam něco o hodině a půl trvajícím herním dni a nutností se vyspat alespoň jednou za 48 hodin, jinak začnou klesat statistiky a stamina.
  • Inquisitor
    A bude tam Žižka s gulometem?
    • Každej blbec přece ví, že v 15. století žádný kulomety nebyly!
      • „V petnáctom storočí som tiež něbol majorom. A terazky hej!”
        • "podnikali", po očku sleduju Kickstarter, takže se za chybu omlouvám.
      • ucho
        tak to mi teda řekni, čím vymlátili ty draky...
        • Inquisitor
          A kde jsou elfové a trpaslíci?
          • walltar
            Elfové nejsou, ale prý tam možná budou Trapaslíci.
            • Raději loupežníky. Zemani a jejich "týmy" pronikali často na tzv. rejzy, tuším, že to bylo ale až po roce 1430. Hlavně do Polska. Tam operoval Jan Čapek ze Sán. A Občas se zastavili u Baltu. Za Přemysla Otakara II měla česká země kus země právě k Baltu, pokud si to dobře pamatuji. Obchodní stezky v této oblasti byly vcelku výnosné :)
            • Veskoslav
              Usekni muži nohy a máš hned trpaslíka *1*
        • Nalili drakům sifon do tlamy. Křídla použili na první rogala, draky zabili a zakopali do nižších vrstev, aby je mohli znovu vykopat a vystavovat je za peníze v muzeu jako Dinosaury.
        • Ale to už není z filmu. :)
        • Veskoslav
          Kdyby jsi byl co proto, tak by jsi věděl, že stejně jako delfíni ve 21. století, tak i draci zem opustili dobrovolně *7*
          • hahhahahahhahahaaaaaa
          • wenceslaus
            V Simpsnech delfíni ovládly pevninu a vyhnali lidi do moře... tak teď nevím. A do toho ta válka s mloky...
            • a taky s loky... :)
            • Veskoslav
              Paralelní vesmír.
  • Vtipne kolko je tu neprajnickych zavistlivych vyplodov..a aj tak nic neovlyvnia:-) typicka sedlač co nikdy nic nespravila:-)
    • Akoze nie - ved trolluju na forach. *1*
  • Velmi brzy budou mít 20 % a podle KS se 80 % projektů, které překročí 20% hranici úspěšně zafinancuje. Když si vezmeme, jak rychle to navíc Kingdom Come zvládl, tak už může Warhorse pomalu bouchat šampaňské. :-)
  • septicflesh
    Neřeším zákulisí s Bakalou ani osobnost Dana Vávry. Z hlediska hráče je to pro mě prostě nepodstatné. Ten projekt se mi líbí, tak ho podpořím i kdyby se měl Kickstarter rozjet o týden později. Žije se mi líp, když se nad některé věci dokážu povznést. Myslím, že jsem normální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší