Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oba zmiňovaní to psali na twitteru, hledej :)
  • ucho
    celkem by mě zajímalo, co všechno z toho traileru je jen šméčko na lidi (vydavatele) a co vše už je v nějaké fázi jako fungující část příběhu.
    • Mne ani ne...prachy už jsem vyhodil za větší 3,14čoviny a i kdyby v traileru byly "features", co zatím nejsou...tak i v tom případě čim víc vyberou, tim spíš se tam ty "věci" dostanou.

      Vávru člověk mít rád nemusí ale ten člověk je puntičkář a věřim tomu, že když vybere dost prachů, tak tam prostě věci co tam chce mít nacpe, jde jen o to ty prachy vybrat.

      Navíc kolikrát může člověk přispět na tak ambiciozní projekt z českých luhů a hájů?
      • wenceslaus
        3,14čoviny *1* Jak jen cenzůra podporuje lidskou tvořivost...
        • To už je celkem zažitý internetový termín ))
          • ah ceske internety, jak ty mne vubec nechybely
        • Inquisitor
          Nechci ti brát radost, ale to už se používá hodně dlouho :)
          • wenceslaus
            No jo, holt jsem zase něco nepostřehl. Už tsky nejsem nejmladší :-D
      • ucho
        nejde mi o to, jestli jim dát nebo nedát peníze (natož na základě toho). snad mě přeci může zajímat progres té hry a jestli jsou věci z traileru věci, které tam 100% budou (alespoň v nějaké podobě)...
        • Tak samozřejmě, že můžou...z traileru těžko hodnotit, to je fakt...já si myslím, že po dosažení požadované částky vydají nějaký update, ve videu během monologu Vávry byly vidět další záběry a ty vypadali jako že z gameplaye, takže něco mít už musí, nicméně do půlroka by měla být nějaké "techdemo" pak budem všichni zase o kousek moudřejší
          • ucho
            vůbec jsem nenaznačoval, že je celý trailer šméčko a že nic nemají... řekl bych, že toho mají dost a myslím, že například ty záběry na zabité koně a vyšetřování je už součástí nějakého snad fungujícího questu. nejsem si tím však jistý třeba u té velké bitvy na louce nebo obléháním hradu.
            co se týče techdema, na to jsem samozřejmě zvědavý, ale pochybuji, že po něm budeme chytřejší po příběhové části. spíš si budeme moct hru osahat, vyzkoušet interakci s prostředím, souboje...
            • Já nenaznačoval, že si ty naznačoval, spíš jsem se tak zamyslel
              Nicméně já si myslím, že u příběhu (+questů) vědí tak nějak o čem to bude ale nemyslím si, že to mají implementované do hry v nějakym širším kontextu asi ne (ale ve vývoji her se nevyznám)

              Mě by spíš zajmalo, jaký je pozadí hry...jasně, realistická středověká RPG´ale spíš to, jestli se to odehrává v nějaký lokaci nebo to je jen unknown land inspirovaná lokací a časem, jo viděl jsem českýho lva, Slezskou orlici (markrabství) a pak nějakou bílou na červenym podkladu, + jezdce co vypadali jako Tataři...

              (postřeh, český lev je na vlajkách vojska v bílých robách společně s vlajkou nápadně podobné té "Kolínské" (černý kříž na bílém pozadí)
    • Mart9
      proč?
      • ucho
        třeba abych měl představu o tom, co vše zvládli za tu dobu udělat?
        • Mart9
          Podle traileru bych řekl, že toho zvládli udělat hodně.
          • Zase na jednu stranu, všichni si určitě vzpomínáme na trailer ke Colonial marines...))
            Na tu druhou si ale snad nikdo nemyslí, že by plácali prachy na udělání (z větší části falešného) videa který stojí nemalý prachy...to mi přijde jako holej nesmysl, to si může dovolit studio za kterym stojí distributor a ten fejk mu zafinancuje
            • C-BEAM
              ucho: súhlasím, bude to asi čisto animácia na efekt... je to príliš "uhladené" na to aby to bol reálny stret s AI. Každopádne to vyzerá výborne.
            • ucho
              ne, to nemůže být cutscéna, protože cutscény se u této hry nedělají z pohledu vlastní osoby. navíc u té části videa popisují inovativní bojový systém, tedy si to hraje na gameplay. jen mi to přijde moc dobrý na to, aby to byla pravda, takže bych se přikláněl spíš k nasnímaný scéně a právě tomu šméčku. ale rád bych se mýlil.
            • Ronox
              Tohle je podle mě cutscéna, když se mrkneš, tak tam chybí HUD, který u toho druhého souboje v lesu je.
            • ucho
              nebo třeba tento souboj: http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/022/1/9/untitled_339_by_dennisk4-d738cnv.gif

              je tohle opravu skutečný gameplay? už dělají pokusy s nějakou takovou větší bitvou? pak mě na tom souboji zaujal ten pohyb lidí. ten první je odstrčen a ten druhý se na něj přitom dívá (sleduje ho), pak zaútočí, zemře a ten druhej se zase na něj dívá, jak padá k zemi. tedy by mě zajímalo, jestli se dá opravdu od hry čekat takový sofistikovaný systém, kdy při útoku více lidí dokáží protivníci takto reálně reagovat i tím, že budou sledovat, co se děje kolem nich... další možnost samozřejmě je, že jde o nasnímanou scénu. každopádně základ otázky je ten, zda opravdu budou souboje takto promakané... ono to vypadá jako drobnost, ale je to prostě něco, co se u jiných her nevidí...
            • ucho
              tak to napíšu ještě tobě. rozhodně jsem tím nenaznačoval, že je to video šméčko celé. udělali pořádný kus práce a například oproti DayZ je to sakra vidět... jen z toho vyznění traileru by člověk skoro i řekl, že je většina věcí (i celkem velkých rozměrů) hotová, což se mi moc nezdá...
              sám Dan například někde říkal, že potřebovali nějaký wow efekty, aby zaujali vydavatele. říkal, že měli model trebuchetu, tak že ho na nějakou scénu plácli 2x a udělali z toho animaci, jak střílí. v traileru něco takového je. tedy třeba by mě zajímalo, jestli tohle je například to narychlo připravené pro prezentaci, kdy to pořádně v příběhu ještě zakomponované není...
          • ucho
            ano, to vím, ale člověk si o tom může stále udělat jen mlhavou představu...
  • Mart9
    Na tom KS to neuvěřitelně jede, to je sen. Zdá se, že Dan se opět trefil s tím, co lidi chtějí, ale sami o tom neví, dokud jim to někdo nenabídne. Bravo, ten člověk má na tohle opravdu čuch. Snad se vybere co nejvííííííc.
  • Nerdi si v diskuzích na zahraničních webech stěžují, že to není fantasy a proto to prej hrát nebudou. O-M-G. Vždyť těch je tu jak nasráno, copak všichni prahnou po teplejch dracích?
    • homosexuální draci jsou vážená a respektovaná menšina, tak prosím buďme korektní
    • wenceslaus
      Naštěstí je dost living history nerdů a podobných :-) Myslím, že i low fantasy fanoušci to ocení. A možná i příznivci WoD.... prostě ti, kterým je z přemíry efektů už víc blbě než po 12 hodinách s Oculus Riftem (dev1) *1*
  • x_ander
    Tak to vypadá, že kluci těch 300k vyberou už během dneška (minimálně se k nim velice úzce přiblíží). To je fakt pecka.
    • Přispěl dokonce i Brian Fargo a Chris Roberts - ten bude mít i meč se svým jménem :) Zatím je to pecka, takový úspěch jsem nečekal
      • link ?
        • Jejich twittery, na ten meč twitter Vávry. (dal bych ti i odkazy, ale vůbec se mi s tím nechce šaškovat, stačí do google Brian Fargo twitter a ták)
      • x_ander
        A to si myslím, že může přesvědčit spoustu váhajících lidí - když to podpořily takové osobnosti herního průmyslu, tak to přece musí být dobrá hra :)
  • Tak jsem si chtěl zapnout nějakou hudbu od Audiomachine a uplnou nahodou jsem narazil na tohle... Enjoy! :)
    https://www.youtube.com/watch?v=PXsdT1AFTRU
    • Kolikrát narazíš až když se o to nesnažíš, znám taky. Každopádně dík moc, páč já to hledal na základě místního typu, že to je od TSFH a on je to nakonec Audiomachine.

      Jinak jsem zvědavej, co za soundtrack v KC pofrčí a kdo se toho vůbec má ujmout. Zda vůbec teda.
  • Abiczko
    ve hře tedy dle dostupných informací nebude řemdih ? na tuhle zbraň jsem se opravdu těšil *9* http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98emdih
    • Veskoslav
      No ona ta zbraň je až děsivě nepřesná, smrtící pro své okolí a myslím si, že hlavním důvodem je to, že by to byla šílenost naprogramovat tak, aby se to chovalo jako ve skutečnosti.

      A obouruční jsou už teprve svinstvo.
    • pod člankem je napsáno
      nevýhody :
      "Větší pravděpodobnost zasažení sebe nebo spolubojovníků."

      tak asi proto to tam nebude
      *1*
      • spíš to že ta koule je na řetězu tim pádem by byla furt v pohybu v ruce a to asi neni jednoduchý udělat atd...já bych bral v potaz lepší výhody :D
  • DeDy
    Omlouvám se za offtopic
    Právě instaluji první dokončenou hru zakoupenou v Early. Podle prvního aktu, který jsem hrál na podzim 2013 soudím, že Might & Magic® X – Legacy dostane průměrné hodnoceni 8,5/10. Tak uvidíme.
  • Kr.Pa
    Tohle je hezký a výstižný komentář z FB:

    Češi se skládají jako kdysi na Národní divadlo!
    • silne pochybuju ze cesi nejak moc prispivaji, ona se ceske oveckovstvi projevuje jen, pokud tento projev nevyžaduje peníze
    • Radioaktivni_surikata
      Ani ne, je tam spousta lidí jinejch národností. S Národním Čechům tenkrát nikdo nepomáhal.
      • Chyba... Čechům pomohli Rakušáci... Stačí s třeba podívan na národ sobě na streamu (jediný dobrý pořad tam). Vlastně bez významných českých a rakouských osobností by se to vůbec nepostavilo
    • Cesi samotny by toho moc nevyzbirali, ti si nechaj pro kacku koleno vrtat. Ti to tam backuji tak po 5$ :D
    • No kdyz mrknu na bakers na Kickstarteru , tak nejaka prevaha Cechu moc neni .
    • No docela by mě to zajímalo, jak jsou příspěvky statisticky rozložené národnostně. Ale koukám, že už to tak neleze.
      • Jo, to bych se taky rád kouknul, kolik z těch peněz se vybralo v ČR. nejde to nějak?
        • Jak už tu psal Wertus, stačí se mrknout na záložku BACKERS přímo na KS :)
          • To jako že mám projíždět jména a bydliště sedmi tisíc lidí? Dal bych přednost nějaké statistice... :D
            • Hele, tak napočítal jsem cca 300 lidí z ČR (jen ti, kteří mají místo Czech Republic uvedeno v profilu), takže odhadem tak stovka ještě mohlá být bez označení lokace (alespoň podle českých jmen), jinak samozřemě převládají dotace z USA.
            • odpověď si dostal, zbytek mě ani nemusí zajímat :)
  • Me spis zajima, jak vyresi volbu zensky / muzsky avatar. Jestli vubec bude na vyber.
    • Historickej realismus a ty bys chtěl hrát za ženskou? Omfg, Vávra není kikot.
    • Matthew1J
      Hlavní hrdina bude syn kováře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší