Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím ,že to s tím věčným rýpáním na redakci už přeháníte.
  • Tak tohle si určitě nekoupím. Pro mě je Level (Score, Gamestar atd) už mrtvý, 90tá léta jsou jaksi pryč, bohužel...
    • Navíc od nynější redakce, která ani není schopná vést web.
      • naopak jsou schopni vest web A JESTE k tomu delat casopis na velice solidni urovni...ze neco nekdy nestihaji da asi rozum ne, kdyz toho delaji dvakrat tolik *7*
      • Vždycky to může být horší např. EG a jejich pluskovaní vlastních příspěvků, aby nebyli v mínusu a mínuskovaní negativních na redakci..
  • Keyz
    Krom Kingdom Come byl hodně dobrý rozhovor. Dost otevřený.

    Také retro se mi trefilo do vkusu. Blackthorne jsem hrával velice rád.
  • Už se vyse*te na ty World of Warplanes, Tanks a já nevimco.. tyhle hry už získaly takovýho prostoru v časopise, že byste se o nich dokonce roku neměli ani zmínit aby se to vyrovnalo. Jsou přece taky jiný hry ne?
    • tiez som si to vsimol a prislo mi ze sa na hernej scene dava dost priestoru tejto hre az prilis vela oproti lepsiemu konkurentovi ale jeto asi ako platena inzercia, ak to casopisu pomoze ok ale mali by to tak oznacit(clanok som este necital...recenzie poslabsie januar je slaby mesiac *6*
    • otazka je, jestli nekoho vubec WoWP jeste zajima, kdyz stejne vsechni hrajou WT :)
      • celoush
        Marketing zvládá Wargaming líp no....
    • sleepless
      O World of Tanks jsme v Levelu ještě nepsali, o World of Warplanes byla jen recenze. Nicméně, WoWP nezabírá místo v časopise něčemu jinému, protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly.
      • V tom prvnim čísle bylo taky něco hodně obsáhlýho ohledně tohoto typu her. Právě o to větší škoda, těch 16 stran se dalo využít mnohem líp :)
        • ales.smutny
          "... protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly."
          A ještě jednou :)
          • Mohly bejt pro něco jinýho speciálního co by jinak nebylo ;-)
            • Uznej, že tě setřel a už o tom nepiš.
  • Eda.Frtan
    A přestane se ta obálka kroutit? Jako už to začíná být poměrně trapné...
    • To si ten časák strkáš do zadku nebo co s nim děláš? Mně se obálka nekroutí.
    • Big_Pete
      dej si to do stohu s ostatnima cislama a prestan tady resit nesmysly vole.
    • Jack1947
      To ani ne, jen mi ji zkroutily (respkt cely casopis) kdyz ho davali do schranky. Taky zadne kroutici potize uz par cisel s tim nemam.
    • Tilwaen
      Já s tím už pár čísel problém nemám. Prvních pár ale byla jiná liga.
    • Předchozí dvě čísla už se mi srovnaly (po každym přečtení jsem na ně hodil nálož knih) :D ale to nový je vážně děs, mohly by s tím něco udělat.
    • spoock
      tak vona to není minihra? "Narovnej si obálku!"
    • Lawliet
      A s kroutící obálkou! *15*
    • Kup si elektronickou verzi a obalka se ti kroutit nebude ;)
      • Paulcz
        až bude na čtečky tak si ji koupím rád :)
    • XXDarthVaderXX
      Snad od příštího dilu by se to mělo změnit(pokud se nepletu) :-)
  • Botanicula ? WTF ? Hra která byla před měsícem na Humble Bundle ? Teď je tam ARMA, takže jí zřejmě můžem čekat v příštím čísle ....
    • Já s Botaniculou nemám problém. Nepotřebuju staré AAA tituly, hlavně něco zajímavého/originálního. Původně jsem si chtěl level kupovat Level i kvůli doplnění mé herní Steam knihovny, ale teď se fakt víc těším na články. I kvůli recenzím v Levelu (Last of us...jsem vyměnil stolní PC za PS3 (+ notebook).
    • Big_Pete
      nvm, ja to treba nemam a hrat to ani nechci, ale muzu to dat treba segre...
    • septicflesh
      Kupuješ časopis kvůli plné hře? Já teda kvůli super tématům. A hlavně pokud si svážu tenhle ročník, může mi posloužit i jako skvělý vzorník papíru *1*
      • Tak ja kupuju casopis i kuli "casopisu" Ale plna hra je taky dulezita cast ! A v tom ted level selhal. :/
        Skoda, noo. :( ( tedy alespon pro me)
      • No na HB to bylo, celá Amanita kolekce. Kdyby tam nebyly hry, které stejně už každý má, mohl by ten časopis být třeba levnější
  • nj zase nekdo neprodelal skoleni: vkladani clanku do RS :D
  • Veskoslav
    No myslím, že tady někdo špatně editoval nový článek a místo krátké ukázky sem hodil celý:)

    Osobně mám přečteno. Jsem spokojený, jenom mi vadil příliš veliký prostor WoWp.
  • Nezda sa Vam ze ste to kapku prestrelili?
    • Veskoslav
      Proboha je to špatně vložené *7* Sice je to školácká chyba, ale může se stát.
  • Já si to koupím i tak, není nutno mi opotřebovávat kolečko na myši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit