Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eda.Frtan
    A přestane se ta obálka kroutit? Jako už to začíná být poměrně trapné...
    • To si ten časák strkáš do zadku nebo co s nim děláš? Mně se obálka nekroutí.
    • Big_Pete
      dej si to do stohu s ostatnima cislama a prestan tady resit nesmysly vole.
    • Jack1947
      To ani ne, jen mi ji zkroutily (respkt cely casopis) kdyz ho davali do schranky. Taky zadne kroutici potize uz par cisel s tim nemam.
    • Tilwaen
      Já s tím už pár čísel problém nemám. Prvních pár ale byla jiná liga.
    • Předchozí dvě čísla už se mi srovnaly (po každym přečtení jsem na ně hodil nálož knih) :D ale to nový je vážně děs, mohly by s tím něco udělat.
    • spoock
      tak vona to není minihra? "Narovnej si obálku!"
    • Lawliet
      A s kroutící obálkou! *15*
    • Kup si elektronickou verzi a obalka se ti kroutit nebude ;)
      • Paulcz
        až bude na čtečky tak si ji koupím rád :)
    • XXDarthVaderXX
      Snad od příštího dilu by se to mělo změnit(pokud se nepletu) :-)
  • Nezda sa Vam ze ste to kapku prestrelili?
    • Veskoslav
      Proboha je to špatně vložené *7* Sice je to školácká chyba, ale může se stát.
  • Vdaka za tradicne dobry level. Kupujem ho aj nadalej, ale nepozdava sa mi priestor pre WoWp... *3*
  • Málem jsem to na tý hlavní stránce přehlídnul :D
  • Už se vyse*te na ty World of Warplanes, Tanks a já nevimco.. tyhle hry už získaly takovýho prostoru v časopise, že byste se o nich dokonce roku neměli ani zmínit aby se to vyrovnalo. Jsou přece taky jiný hry ne?
    • tiez som si to vsimol a prislo mi ze sa na hernej scene dava dost priestoru tejto hre az prilis vela oproti lepsiemu konkurentovi ale jeto asi ako platena inzercia, ak to casopisu pomoze ok ale mali by to tak oznacit(clanok som este necital...recenzie poslabsie januar je slaby mesiac *6*
    • otazka je, jestli nekoho vubec WoWP jeste zajima, kdyz stejne vsechni hrajou WT :)
      • celoush
        Marketing zvládá Wargaming líp no....
    • sleepless
      O World of Tanks jsme v Levelu ještě nepsali, o World of Warplanes byla jen recenze. Nicméně, WoWP nezabírá místo v časopise něčemu jinému, protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly.
      • V tom prvnim čísle bylo taky něco hodně obsáhlýho ohledně tohoto typu her. Právě o to větší škoda, těch 16 stran se dalo využít mnohem líp :)
        • ales.smutny
          "... protože příručka je na 16 speciálních stranách navíc, které by jinak nebyly."
          A ještě jednou :)
          • Mohly bejt pro něco jinýho speciálního co by jinak nebylo ;-)
            • Uznej, že tě setřel a už o tom nepiš.
  • Myslím ,že to s tím věčným rýpáním na redakci už přeháníte.
  • Musim povedat ze ked som den pred vydanim kukal obsah LEVELU na stranke vedel som ze kvoli novorocnemu hernemu suchu bude pomenej recenzii zaujimavych titulov, no vsetko mi to vypompenzovalo zhrnutie minuleho roku a nasledne zhrnutie Dana Vavru (s jeho hodnotenim titulov plne suhlasim) a hlavne téma KC: Deliverance a zaujimava tema preco hrame hry, co som si hned ako som otvoril nove cislo vsimol tak strany casopisu su leskle, oproti starsim cislam kde boli matne a vyzera to teraz o moc lepsie, uz len keby sa obalka nekrutila! celkovo je nove cislo velmi dobre citanie
  • ArminvonHeide
    Ano vyšel, a je perfektní, takže dík, výborná práce! Jen mě trochu rozhodili ti chytrolíni na EG o tom, jak to jde s časákem dolů. Tak věřím, že to je fakt hloupost. Držím palce!!!
  • Keyz
    Krom Kingdom Come byl hodně dobrý rozhovor. Dost otevřený.

    Také retro se mi trefilo do vkusu. Blackthorne jsem hrával velice rád.
  • Přiznám se, že jsem Level nečetl léta a vždycky mi tak nějak stačilo to, co jsem se dočetl na internetu. Nedávno měl kolega Level v práci, tak jsem si ho půjčil a prolistoval jsem si ho. Musím říct, že jsem nemohl přestat číst a že jsem slušně riskoval vyhazov, jak mě Level zaujal, jak se dobře četl a celkově, jak se mi líbil a nemohl jsem ho pustit z ruky a začít pracovat (velká omluva zaměstnavateli, já si to nadělám :). Přestože jsem považoval časopisy za zbytečný luxus, tak teď už si ten luxus taky dopřávám, protože to prostě stojí za to. A možná jsem úchylný, ale některé články čtu pořád dokola a celkově si Levelem rád listuju znovu a znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit