Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to... Nekdo tu asi dostal pod stromkem slovnik. :D
  • A právě kvůli takovým recenzím chodím na Games. Palec hore.
    • N7N7
      Já zas přesně naopak...
      • GlaDOS
        Jestli nechodíš na Games, jak to, že tě tu vidím?
  • ucho
    díky za recenzi, byla fajn. i když hra asi nebude můj šálek kávy.
  • Infantilní, explicitně interpretovaný sarkastický blábol.
  • mě prostě baví jedna věc: Zejména ve dvacátém století s začali všerůzní pseudointelektuálové a rádobyumělci nacházet na různých bizarních dílech něco vyjímečného, aby se pak hodinovými diskuzemi v kavárnách o nesmrtelnosti chrousta mohli vyvýšit nad obyčejný plebs, který se často nad podobnými pseudouměleckými srajdami pouze ušklíbl /poprávu/. Nejinak tomu je dnes - včera část čtenářů regulérně pozdvihla varovně prstík /možná trošku zlobněji, pravda/, nad tím, že hra s debilním názvem Nidhogg /wtf, co to je?/, obyčejná 8bitová slátanina, která hře Joust nesahá ani po kotníky, si v roce 2014 vyslouží hodnocení 8/10. Je to urážka opravdu kvalitní, odborné a profesionální práce, jakou vývojáři musí odvést například na hře Zaklínač 2, jejímž tvůrcům by nemohl stvořitel Nidhogg ani líznout kotník, aniž by se přitom nezastyděl. Ovšem já se ničemu nedivím, neb zdejší redakce už se totálně v tomto směru utrhla ze řetězu - šéfredaktor sám je nedostudovaný pseudointelektuál-humanista, a já se jenom ptám, má li ještě tato stránka nějaké jiné řízení kromě Průšy /co si užil s aspoň s tou Růžou/, které by zastavilo zhoubný pokles kvality recenzí a vnuklo sem nějakou rovnováhu, případně přenastavilo hodnocení her tak, aby nenasralo pět tisíc lidí s každou podobnou recenzí.
    • martin.mares.984
      Jak se rozlisuje prosimte "umeni" od "pseudoumeni", kdo to rozhodne, jakym zpusobem a na zaklade jakych kriterii? Tvoje tvrzeni o "umeni" jsou jeden velky nesmysl... promin. Jinak clovek, ktery delal betatestera prvniho dilu Zaklinace ted je na pozici v CD Projekt pokud se nepletu jako hlavni designer Zaklinace 3... takze i treba od hry jako je Nidhogg muze schopny a talentovany clovek kdyz dostane zazemi, podporu a velky rozpocet muze prodat své schopnosti a originalni napady pri tvorbe "velkych" her.
    • muttant
      umenie nikdy nebolo iba o profesionalite...áno, tá tomu dodáva punc serióznosti, ale surové expresívne dielo dokáže zaujať na úplne inej úrovni (prajem ti, aby si to niekedy zažil).
    • kubi-wan
      "A v tom je celej vtip umění: Komu není dáno, tomu se dát nedá."
    • eh, tobe fakt nedoslo, ze je to cele to filozofovani mineno ironicky? paneboze tady si zas nekdo sedi na vedeni...mimochodem nidhogg je opravdu drak z vikingske mytologie, ty debilni nazve
      • Teď se ještě dopracovat k tomu, co má hra společného s vegetariánským drakem. Že on to bude ten červík Pepík na konci? *7*
    • Cos to napsal za bliti prosimte, jdi se osprchovat a spat. Zas nakej pubertak, co pochytil par vyrazu v televizi a napise je do jednoho velkyho blabolu. Jeste si naklikej tech 5 plusu ty hovadko, at muzes spokojene s medvidkem spat.
  • F*cking Brilliant!
  • Keyz
    Viděl jsem video na youtube a vypadá na pěknou srandu.

    I když odborné výrazy ve zdejší recenzi jsem nemohl nechat ujít. Podle toho to vypadá, na nějakou přelomovou a strašně promyšlenou věc. Jinde mluvili čistě o hře. Tedy asi to vidí špatně no.
    • ty vole dalsi co nechape vtip. co se to s vama lidi deje??!!
      • Keyz
        Vtip jo ale ne po většinu času.
        Nechodím na recenze za vtipem. To chci tak moc, když bych se rád něco o hře dozvěděl. Více praktických informací jsem se dozvěděl od nějaké borce na youtube který na to udělal recenzi.
  • Tushan
    dobře ty *1* i see what you did there
  • Byl bych ze sebe neštastnej, kdybych začal hrát tyhle hry.
  • Mart9
    Mě recenze přesvědčila, že by to mohla být sranda. Ale platí můj včerejší názor, že je to neskutečně předražené. Musím to sehnat jinak. Nebo jestli je to někde do 50 Kč, dejte vědět. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit