Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted by to chtelo jeste nejakou filozofickou recenzi treba na hru hledani min
    samozrejme s hodnocenim 10/10
    • Jsi jen 15lety tupec odkojeny CODem, kterej nikdy kvuli svymu povrchnimu premysleni nemuze pochopit pravou podstatu zabavy u podobnych her, protoze za prve bys to nemel s kym hrat, protoze mas ve friendech jenom tupce z CODu a za druhe bys to ani ve svoji omezenosti nikdy nevyzkousel. To plati pro vsechny ty bezmozky, co psali a budou psat blby kecy.
  • BoB.2
    Na tuhle hru i recenzi jsem moc málo opilej.
    • uzivatel1982
      a nepotřeboval si k ní český titulky?:D
      • BoB.2
        *15*
  • Carmamrdon
    No tvl, opravdu jim není trapně chtít za tohle 14 éček? Pomalu jsem si říkal, že bych to časem v nějakém bundlu za dolar jen tak ze srandy zkusil. Ale po shlédnutí tohoto videa... ani zadarmo, fakt ne. *11*
    • maros.goc
      hej hra vyzera ako z Atari 2600 a vsetci na cele s Total Biscuitom ju vychvaluju...aj napriek neustale sa repetitivnej obtiaznosti, ziadnemu pribehu, ziadnemu skutocnemu cielu v hre..proste nicomu :)) hípster level 10 000
      • bobsh
        ...a když něco neni zcela evidentně pro mě, tak je přece jednodušší to pomlouvat a shazovat v diskuzích, než prostě jenom pokrčit ramenem a jít dál, ok.
  • N7N7
    Po dlouhé době videorecenze a zrovna na tohle? Ach jo, co se nám to snažíte vnutit? *11*

    Navíc mě video ani trochu nepřesvědčilo, abych dal hře šanci, ba spíš naopak. V pohybu je to snad ještě hnusnější než na obrázcích a nápln hry nulová - běháte s panáčkem, šermujete mečíkem, oči bolí a howno z toho.
    • po dlouhe dobe? co tohle http://games.tiscali.cz/video/the-banner-saga-videorecenze-65177
      • N7N7
        OK, tuhle jsem přehlídnul. Ale i tak...
    • A co sakra porad chcete recenzovat, kdyz nic slusnyho ani nevychazi krome indie ? Myslite, ze se ty AAA hry lihnou kazdej tejden jak nekde v drubezarne ?
  • A právě kvůli takovým recenzím chodím na Games. Palec hore.
    • N7N7
      Já zas přesně naopak...
      • GlaDOS
        Jestli nechodíš na Games, jak to, že tě tu vidím?
  • Infantilní, explicitně interpretovaný sarkastický blábol.
  • Filosofický koutek byl fajn, ale kde je ta recenze?
    • janchor
      Mezi řádky.
      • To má být smysl recenze pro široké publikum? Udělat to meziřádky a pak řešit co tam vlastně bylo, když to každý vyloží jinak?

        Proč ne, nekonečných debat u kafíčka s nohou přes nohu nění nikdy dost.
        • janchor
          To má být smysl recenze na hru, která je zcela prvoplánová a zcela prvoplánově zábavná.
        • Samo video slouzi jako recenze, mluva do toho je v tomhle pripade takovej bonus, ale smudle jako ses ty to asi nema cenu vysvetlovat, protoze ty jsi sem prisel pod 10 nickama jen obtezovat a klikat plusy. Lituju te, musis bejt velkej ubozak, kdyz nemas vecer nic lepsiho na praci.
  • Jsem jedinej, koho hra baví, recenzi pochopil, ale pořád jí považuje za špatnou, protože skoro nemluví o hratelnosti samotné? Vždyť to je snad u her nejdůležitější, ne?
  • A já si myslel, že celá hra je proti válečná agitka, kde každá barva zastupuje určitou světovou velmoc, smrt jednotlivce nic neznamená a na konci vždy vyhraje světový řád.
    • Souhlasím, ale osobně si myslím, že na konci nás sežere Jormugandr (anebo Nidhogg, ale Jormugandra mám radši *1* ) a proto ten červ na konci
      • Jogurtzdarma? :-)
        • jógo-dharma
  • super recenze, pobavila i vzhledem ke včerejší hloupé diskuzi. jsem rád že na games dávají prostor i kvalitním indie titulům. a musím přiznat že mam i škodolibou radost, když vidím jak si tu z toho můžou některý děcka naplnit kalhoty :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit